Temmuz Ayı Burç Yorumları

Herkese selam! Öyle bir Temmuz ayı geliyor ki, gelse mi gelmese mi, ne yapsa bilemedim. Olamaz bu kadar hareket ve aksiyon. Gerçi Ağustos’un ondan pek farkı yok! Şimdiden söylenmesi gerek; Temmuz ayında geçmişte olanı geçmişte bırakın. Yoksa kendinizi deliler hastenesinde bulabilirsiniz. (Ciddiyim)

Öncelikle bu ay Güneş çoğunlukla Yengeç burcunda olacak, 23′sinden sonra Aslan’a geçiyor. 13 Temmuz‘da herkesi çok ağlatabilecek, fazla hassas ve kırılgan bir atmosferin olacağı bir Güneş Tutulması olacak, yani Yengeç burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu tutulma ise Türkiye’de yeni bir darbe ya da çok açık bir düşmanlık olabileceğinin işaretçisi, çünkü Pluto bu tutulmaya resmen kafa tutuyor, hem de açık düşmanlıklar evinden!

Aslan burcunda bulunan Merkür ise 26 Temmuz itibariyle gerilemeye başlıyor. Aslan burcundaki Venüs ise 12′isi itibariyle Başak‘a geçiyor. Bir yandan Mars ise ay boyu gerilemeye devam edecek. Sosyal medya ve teknoloji yüzünden birilerinin başı belaya girebilir. Kişisel olarak herkes hayatında bazı alanlarda özgürlük için mücadele edebilir. Mars’ın Retro hareketi genel olarak mücadele gücünü zayıflatır ve sabit bir burçta olması öfke enerjisini doğurabilir. (Burçlara Etkileri)

 

Burçları Temmuz neler bekliyor? Dinlemek için tıklayın!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s