Boğa Burçları ve Aşk

Boğa burçları sakin ve huzurlu gözükseler de aslında karşılarında tutkulu ve mücadeleci bir partner görmek isterler. Onları arzulamanız ve istemeniz onlar için çok önemlidir. Onlar sizinle her an temas kurarlar; ararlar, sorarlar ve ilgilenirler… Ve aynısı sizden de beklerler. Bir kere bile telefona geç cevap vermeniz onları düşündürebilir. Boğalar kıskançtır ve kıskanılmak ister. Onlar sevdiklerini sahiplenirler ve partnerleri tarafından da sahiplenilmeyi beklerler.

Boğalar lüks yaşamayı sever; kadınları mükemmel yemek yapar, erkekleri sizi en şık restoranlara götürürler. Boğaların kendi değerini bilmeleri çok önemlidir. Çünkü kendilerini ne kadar beğenseler de, bazen bunun ayıp olduğunu düşünüp bundan utanabilirler. (Belki içlerinde kendini aşırı beğenen biri olduğu için) Aslında bunu sorun etmeyen Boğalar, beğenilmek için yanıp tutuşmak yerine zaten o beğeniyi kazanırlar.

Boğa burçlarının en çok ihtiyaç duydukları kendilerini güvende hissetmeleridir. Bu yüzden onlara ya evlenme teklifi edersiniz (kadınlarına- hatta evet demelisiniz), ya da erkeklerini evlilikte tehdit etmelisiniz! :p Şaka şaka, tabii ki sevginin içinde tehdit olmaz. Ama boğalara ömrünüzün sonuna kadar onlarla olabileceğiniz garantisini bir şekilde verebilirseniz; boğalar sizindir. Çünkü uyarayım; boğaların her zaman yedek bir planı vardır. Sadece sizi sevmesini istiyorsanız bunu yapmak durumundasınız.

Boğayla olmanın keyfini çıkarın, çünkü daha konforlu başka yer yok! Sevgiler! 🙂

Romantik İlişkiler: Seçici, başta çekingen, ketum, sahiplenen, samimi, seviyeli

Ona Nasıl Davranın? Tutkuyla sevin, güzel kokun, şık olun, gizemli davranın, kıskandığınızı hissetirin, sahiplenin, isteklerinizi anlatın, entellektüel sohbetler edin, sanatsal aktivitelere katılın, ailesine saygı gösterin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s