Yükselen Koç

Yükselen Burcu Koç Olan Ünlüler; Rihanna, Shakira, John Lennon, Che Guevara, Penelope Cruz, Nostradamus, Sebastian Bach, Bill Cosby, Morgan Freeman, Barba Streisand, Marcel Proust

Yükselen burcu Koç olanlar açık gözlü, hızlı ve ataktır. Dışarıdan hızlı hızlı, kimseye bakmadan yürüyen, ani hareket eden, uzun boylu, geniş omuzlu ya da kalın kaşlı biri görürseniz onun yükselen burcunun Koç olduğuna emin olabilirsiniz.

Yükselen Koçlar zoru sever, çabuk harekete geçer ve cesur davranırlar. Daha doğrusu böyle gözükmek isterler. Her an öne atılmaya hazır bir tavırları vardır. Sakar, bencil, dik başlı ve çabuk tahrik olan bir kişilikleri vardır. Zihinsel ve fiziksel mücadeleyi severler. Ortama tartışılacak bir konu attığınızda emin olun yükselen burcu koç olan insanlar tartışmak ve fikirlerini söylemek için çok istekli ve hevesli davranacaklardır. Hatta en çok konuşmaya ve tartışmaya hevesli onlar olacaklardır. Girişkenlerdir bu yüzden girdikleri ortamlarda çevresiyle kolay uyum sağlarlar. Yeni ve denenmemiş olan işlere ilgi duyarlar. Bu onların ilgi alanlarını çoğaltır.

Karşıt burçları olan Terazi’den diplomasiyi, zerafeti, dengeyi ve ara sıra politik olmayı öğrenmelidir. Enerjisini yapıcı bir şekilde kullanırsa hareketli ve bereketli bir hayatı olur; ama olumsuz kullanırsa sürekli kurnaz ve kıskanç bir hale gelebilirler.

Yükselen burcun ne olduğunu ayrıntılı anlamak için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s