Oğlak Burçları Ve Aşk

Bilirsiniz Oğlak burçları ciddi insanlardır, her zama bir planları programları vardır. Kesinlikle yarın ne yapacaklarını düşünürler ve hayata temkinli yaklaşırlar. On sene sonrasının bile programını yaparlar, kariyerlerini ve statülerini düşünürler. Evlilik de bir statüdür. Bu yüzden ilişkilere her şeye verdikleri gibi önem verirler ve bu konuda saygı görmek isterler. İlişkilere biraz mantıklı yaklaşırlar. Onların sert kabuğunu kırmak zordur.

İlk tanıştıkları zaman karşılarındaki kişiye şüpheyle yaklaşırlar. Partnerinin onu sevdiğinden emin olmak isterler. İlişkilerinde prensiplerinden ödün vermezler. Hep geleceğe dönük bir ilişki kurmak isterler. Partnerlerine gerçekten güvendikleri zaman da çok tatlı bir sevgili olurlar. Bol bol sürprizler yaparlar ve sevdiklerini bu sürprizlerle mutlu ederler, el üstünde tutarlar.

Oğlak kadınları biraz kaprislidir ama onların o kaprisi bile şeker olur. İlişkiye heyecan katar. Oğlak erkekleri ise kadınların suyuna gider. Oğlak burçları karşılarında şefkatli, koruyucu ve aile sevgisi verecek bir partner isterler. Oğlak burcuyla beraber olmak çok romantik ve sürpriz doludur. Onlarla aşk yaşamak çok zevklidir. Onlarla sevgili olanlar çok mutlu olur, ayakları yerden kesilir ve gerçek anlamda ayakları yerden kesilir.

Romantik İlişkiler: Ciddi, gelenekçi, şüpheci, temkinli, romantik, kıskanç 

Ona Nasıl Davranın? Güvenilir olun, oturaklı davranın, doğru söyleyin, onaylayın, başarılarını takdir edin, gönlünü hoş tutun, bakımlı olun, kalite 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s