Terazi Burcu ve Aşk

Terazi aşkın burcudur; Venüs ve 7. Evin yöneticisidir. Terazi dendi mi akla aşk, ilişkiler ve evlilik gelir. Terazi zaten sevmeyi çok seven ve “biz” demeyi seven bir burçtur. Uyumludur ve işbirliğine çok açıktır. Bir ilişkileri olmasa bile sürekli bir aşık havalarında ve flört modundadırlar. Flört etmeyi çok severler. Nezakete ve sadakate çok önem verirler. Kendileri de çok saygılıdır ve nazik konuşurlar. Çok sosyallerdir ve partneriyle sosyalleşmek isteyeceklerdir. Asla kötü kıskançlıkları yoktur, yani kıskandıkları zaman tatlı tatlı kıskanırlar. Baskıya hiç gelemezler.

Terazi burçları karşılarında canlı, akit ve cesur bir partner görmek isterler.  Onlara açık olmalı ve her şeyi net bir şekilde konuşmalısınız. Onlar sizin içinizi hep bilecekler ve içinizdeki o saflığı göreceklerdir. Bu yüzden onlara karşı şeffaf olmalısınız. Güven duygusu o kadar önemlidir ve hassaslardır ki küçücük bir hata bile onların terazisinin dengesini bozabilir. Onlara baskı yapmayın, flört isteklerini canlı tutun ve değerli olduklarını hissettirin. Onlar için onların değerini bilmeniz ve ifade etmeniz önemlidir.

Terazi burcuyla beraber olmak size bir ilişkinin nasıl olması gerektiğini gösterecektir. Onlardaki şeytan tüyü; bir bakışları, öpüşleri ya da ses tonlarıyla her zaman sizin kalbinizi ısıtıcaktır. Bir teraziyle beraber olduğunuzda gerçekten sevildiğinizi hissedersiniz. Terazi kadınları her zaman güzellikleriyle, terazi erkekleri de sizi tavlayan tavırlarıyla kalbinizi mest edecektir.

Onların o temiz kalbine güvenin ve sevilmenin tadını çıkarın!

Romantik İlişkiler: Fedakar, sıcakkanlı, ılımlı, gizli kuralcı, romantik, flörtçü

Ona Nasıl Davranın? Uyumlu davranın, şık olun, saygılı olun, güven verin, baskı yapmayın, iltifat edin, düşüncelerinizi paylaşın, aklına güvenin, sosyalleşin, samimi olun, sadık olun

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s