26 Ağustos Balık Dolunayı ve Burçlara Etkileri

Güzel mi güzel, tatlı mı tatlı, herkesin bu aralar çok ihtiyacı olan “teslimiyet” temalı bir dolunay meydana geliyor. Gökyüzünde adeta şenlik var. Zorlu birkaç ayın ardından birazcık nefes almak herkese çok iyi gelecek. Güneş Başak’ta, karşısında Ay Balık’ta, bir de onlara beklenen mutlu sonu verecek Satürn ve Uranüs var. Astrolojide uçurtma diye geçen açı kalıbı yeryüzüne neşe getirecek. İstikrar, farklılık, değişim ve kararlılık bu dönem amaçlarınızı gerçek kılacak. Yeter ki duygularınızın farkına varın, inanın ve teslim olun.

9 Eylül’e kadar gökyüzü herkese becerilerini ve yeteneklerini geliştirecek fırsatlar sunuyor. Para kazanmak, hedeflerinize ulaşmak ve kişisel başarı için heyecan veren olaylar yaşayabilirsiniz. Tüm ilişkilerinize şifa getirebilecek ve olumsuz şeyleri farkedip değiştirebileceksiniz. Her zamankinden farklı bir şeyler yapabilir, konfor bölgenizden çıkabilir ve heyecan verici bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Atacağınız her adımı planlayın ve metodlara uygun harekete edin.

Bu dolunayın etkisi 9 Eylül’e kadar sürecek. Bu döneme kadar herkesi hayal gücünü genişletmeye, hayal kurmaya ve inanlarını güçlendirmeye davet ediyorum! Gelen? 🙂

Burçlara etkilerine gelirsek…

Koç: Sevgili Koçlar, bu dolunayla beraber çalışma koşullarınızda esnek ve değişime açık olacak; hayatınıza sağlıklı bir düzen getireceksiniz. Kazançlarınız ve hedefleriniz amaçlarınızı destekleyecek. Siz duygularınıza güvenin ve sezgilerinizi dinleyin. Hatta sezgilerinize güvendiğiniz bir kadından fikir alın. Böylece 9 Eylül’e kadar sahip olmak istediğiniz bütün hayat standartlarına sahip olabileceksiniz.

Boğa: Sevgili Boğalar, bu dolunayla beraber kendinize güveniniz tavan yapıyor olacak. Çocuk sahibi olmak isteyen bir Boğaysanız bu dönem bu açıdan çok şanslı olacaksınız. Sosyal çevrenizde yapacağınız değişimler ya da kadın arkadaşlarınız desteğiyle önümüzdeki dönem aklınızdaki bütün yaratıcı fikirleri ortaya çıkarabileceksiniz. 9 Eylül’e kadar hedeflerinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

İkizler: Sevgili İkizler, bu dolunayla beraber bir ev değişimi ya da dekorasyonu varsa bunları halletmiş olacaksınız. Eşinizden ya da ailenizden gelecek ek para bu işleri hızlandıracak. Zamanınızı iyi ayarlar, hedeflerinize giden yolda sabırlı olursanız önümüzdeki dönem istediğiniz başarıyı yakalacaksınız!

Yengeç: Sevgili Yengeçler, bu dolunayla beraber yüksek eğitim, basın yayın işleri ve uzak yerlere seyahatler hayatınızda önemli konu başlıkları haline gelecek. Artık daha özgürsünüz ve farklı olmak istiyorsunuz. Partneriniz ve ciddi kuracağınız ilişkilerde sizi bu konuda destekliyor olacak. 9 Eylül itibariyle günlük hayatınızda daha metodik olmaya başlayacaksınız.

Aslan: Sevgili Aslanlar, bu dolunay miras evinizde gerçekleşiyor. Eşinizden ya da ailenizden gelecek paralar ile önümüzdeki dönem gelir gider hesaplarını yapabilirsiniz. Artık toplum tarafından daha özgün bir birey olarak tanınmaya başlıyorsunuz, bir yandan müthiş disiplinli bir şekilde sağlığınıza önem veriyorsunuz. Bunların hepsinin desteğiyle paranızı da organize edeceksiniz. 9 Eylül itibariyle paranızı dengeli kullanmaya başlayacaksınız.

Başak: Sevgili Başaklar, bu dolunay sizin ilişkiler ve ortaklıklar evinizde oluyor. Partnerinizle olan ilişkiniz iyice güçlenmiş durumda, şimdi buna sahip olacağınız çocuk ya da gideceğiniz seyahatler de eklenebilir. Hayatınızda kalıcı değişimlerin olduğunun farkındasınız. Artık sorumluluk sahibisiniz ve göreceksiniz 9 Eylül itibariyle gözler hepten üzerinizde olacak!

Terazi: Sevgili Teraziler, bu dolunay çalışma alanınızda, günlük rutininizde ve beslenmenizde yoğun değişimler yapacak. Bir yandan aileniz ve evle alakalı sahip olduğunuz sorumluluklar var, bir yandan artık sezgilerinize çok güveniyorsunuz. Bunların hepsi sizi hem ruhsal hem fiziksel olarak iyileştiriyor. Şimdi ne kadar sağlığınıza önem verirseniz 9 Eylül itibariyle kendinize güveniyor olacaksınız.

Akrep: Sevgili Akrepler, bu dolunay size bir çocuk, yeni bir hobi ya da spor getirebilir. Aşkınıza aşk, yaratıcılığınıza yaratıcılık katacak… Bir yandan ilişkilerinizde artık çok daha uçuk kararlar alabilir ve kardeşlerinizle çalışmaya başlayabilirsiniz. Bir blog açmayı da düşünebilirsiniz. Ne olursa olsun bunların hepsi kendinizi daha romantik hissetmenizi sağlayacak. 9 Eylül itibariyle ise sosyal olarak çok daha organize olacaksınız.

Yay: Sevgili Yaylar, bu dolunay evinizi ve ailenizi temsil eden 4. evinizde gerçekleşiyor. Bu demek oluyor ki oradan yapacağınız ve yaşacağınız değilimler direkt olarak kariyerinizi de etkiliyor olacak. Günlük hayatınızdaki radikal değişimler ve parasal konularda alacağınız destekler sizi hızlandıracak. 9 Eylül itibariyle ise statünüzde kalıcı değişimler yaşayabilirsiniz.

Oğlak: Sevgili Oğlaklar, bu dolunay günlük hayatınızı renklendirecek. Hayatınıza sokacağınız değişik hobiler, bu bir spor ya da dans olabilir hayatınızı renklendirecek. Ayrıca hayatınızda getirdiğiniz sorumluluk duygusuyla kendinize daha fazla güveniyor olacaksınız. 9 Eylül itibariyle yüksek eğitim ve yurtdışı konularında istediğiniz sonuçları almaya başlayacaksınız.

Kova: Sevgili Kovalar, bu dolunay size ekstra para ve iş getirebilir. Zaten kariyerinizde bir gelişim ve büyüme var. Bir yandan evinizle alakalı da değişimler söz konusu, artık korkularınızı da yendiğinize göre sizi kimse tutamaz. Para konusunda bu dönem sakin olursanız 9 Eylül itibariyle gelir gider hesaplarınızda çok daha mantıklı olacaksınız. İşbirliğine açık olun!

Balık: Sevgili Balıklar, bu dolunayla beraber hayatınızın her alanında olumlu değişimler yaşamaya başlayacaksınız. Bu konuda size yakın çevreniz, kardeşleriniz ve arkadaşlarınız destek olacak. Karşınızdaki insanları anlamaya çalışır ve başkalarına inanırsanız önümüzdeki dönem istikrarlı bir ilişkiye ya da ortaklığa başlayabilirsiniz. Özellikle kadın arkadaşlarınızın tavsiyelerine kulak verin!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s