Yükselen İkizler

Yükselen Burcu İkizler Olan Ünlüler: Lady Gaga, Amy Winehouse, Kristen Stewart, Lionel Messi, Ashton Kutcher, Fidel Castro, Tim Burton, Sarah Jessica Parker

Yükselen burcu İkizler olanlar meraklı, konuşkan ve önyargısızdır. Dışarıdan hızlı, oradan oraya giden, interaktif, ince ve kemikli yapılı, uzun, konuşurken bol bol ellerini kullanan birini görürseniz onun yükselen İkizler olduğuna emin olabilirsiniz.

Yükselen İkizler esprili, neşeli ve araştırmacı gözükmek ister. Çok yönlü yaşamı severler ve doğuştan kendilerini ifade ve iletişim kurma yetenekleri gelişmiştir. Otomatik olarak işin içinde bilgi, haber ve iletişim olan şeylere çekilirler. Hayatlarındaki amaç her ne ise, ona işleri rasyonel davranarak, bilgi vererek ve akıllarını kullanarak ulaşırlar. Bu yüzden hayatlarının her alanına hızı ve hareketi sokarlar. Yani onlar hayatlarını canlı ve sosyal yaşarlar. Her açıdan esnek olmak onlar için çok önemlidir. Entelektüel seviyeleri yüksek insanlardır. Kendini geliştiren bir yükselen İkizler dışarıya yön verir.

7. evlerinde bulunan Yay’dan, yani partnerlerinden spontane olmayı, daha uzak yerlere korkusuzca gitmeyi ve hayatın anlamını keşfetmeyi öğrenecektir. Enerjisini iyi kullanırsa çok bilgili ve bilgisine güvenilen biri kişi olur. Ama olumsuz kullanımda sinirleri bozuk ve çevresinden zarar gören biri olur.

Yükselen burcun ne olduğunu ayrıntılı anlamak için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s