Genel Danışmanlık

Genel danışmanlıklarda kişinin haritasının her detayına hakim olmaya çalışıyorum. Önce nasıl bir karaktere sahip olduğunu, hangi konularda yetenekli ve zaafları olduğunu, neleri geliştirmesi ve bırakması gerektiğine, hangi mesleklerin onun için uygun olduğunu, aşk ve sağlık konularına göz atıyorum. Kişinin bana sorduğu sorular da varsa, sorularıyla ilgili ona haritası üzerinden cevaplar ararım. Bundan sonra ise nasıl bir dönemde olduğunu ve hayatındaki önemli dönemler üzerinde çalışırım.

Bu danışmanlığı size kitapçık hazırlayarak yapıyorum. Bu kitapçıkta onun karakteri ve hayatıyla ilgili özenli cümleler kurmaya çalışıyorum. İçinde hem kendiyle ilgili bilgileri hem gelecek öngörülerini buluyor. Tek tek tarihleri yazıyorum. Ayrıca sorularının cevaplarını da oraya yazıyorum. Bu danışmanlığı aldığında kendi hakkında bir el kitabına sahip olmasını sağlıyor.

Danışmanlıktan önce bana doğum bilgilerinizin içinde bulunduğu (doğum tarihi, saati, yeri) ve kendinizi anlatan bir mail atıyorsunuz. Sorularınız varsa onları da yazıyorsunuz.

Mail adresim: banusayki@gmail.com

Görüşme süresi: 50 dakika

Bireysel danışmanlık ücreti: 1500 TL  

İletişim Numarası: 0551 161 7421