Genel Danışmanlık

Genel danışmanlıklarda kişinin haritasının her detayına hakim olmaya çalışıyorum. Önce nasıl bir karaktere sahip olduğunu, hangi konularda yetenekli ve zaafları olduğunu, neleri geliştirmesi ve bırakması gerektiğine, hangi mesleklerin onun için uygun olduğunu, aşk ve sağlık konularına göz atıyorum. Kişinin bana sorduğu sorular da varsa, sorularıyla ilgili ona haritası üzerinden cevaplar ararım. Bundan sonra ise nasıl bir dönemde olduğunu ve hayatındaki önemli dönemler üzerinde çalışırım. Onu bir sene boyunca neler bekliyor, nasıl bir yaşta ve o senenin onun için önemli olabilecek tarihlerini çıkarıyorum.

Bunu eğer istiyorsanız bir kitapçık hazırlayarak ona sunabilirim. Bu kitapçıkta onun karakteri ve hayatıyla ilgili özenli cümleler kurmaya çalışıyorum. İçinde hem kendiyle ilgili bilgileri hem gelecek öngörülerini buluyor. Tek tek tarihleri yazıyorum. Ayrıca sorularının cevaplarını da oraya yazıyorum. Son derece özenilmiş bir şekilde yazılan bir kitapçığa sahip olmuş oluyor. Bu ayrıca onun kendi hakkında bir el kitabına sahip olmasını sağlıyor.

Ya da isterseniz kitapçık yerine görüşme de yapabiliyoruz. Görüşmede de size haritanızı üstünde notlarla veriyorum. Görüşmeler bir saat sürüyor ve hafta içi gündüz Bebek’teki ofisimde olur. Çalışanlar için ise Salı akşamı görüşmemiz mümkün.

Danışmanlıktan önce bana doğum bilgilerinizin içinde bulunduğu (doğum tarihi, saati, yeri) ve kendinizi anlatan bir mail atıyorsunuz. Sorularınız varsa onları da yazıyorsunuz. Bu danışmanlık sırasında ses kaydı yapabiliyorsunuz. Mail adresim: banusayki@gmail.com

İsteyen danışmanlığı sadece kitapçık şeklinde, isteyen kitapçık olmadan sadece görüşme olarak, isteyen her ikisini de alabiliyor.

Danışmanlık ücretleri ise şu şekilde:

Bireysel danışmanlık ücreti: 500 TL  (Kitapçık+ Görüşme)

Sadece Görüşme: 350 TL 

Kitapçık ücreti: 400 TL

İletişim Numarası: 0551 161 7421