Yay Burçları ve Aşk

Bilirsiniz Yaylar Zodyak’ın en özgürlüğüne düşkün burçlarıdır. Maceraya çok açıklardır ve o an ne yapmak istiyorlarsa onu yaparlar.
Aşk hayatlarında ise bu biraz değişkendir. Öncelikle karşı tarafa alışmaları zaman alır. Ama bir alıştıkları zaman partnerlerini hemen ailesi gibi bilirler, hatta hemen onları ailesiyle tanıştırırlar. Direkt olarak hayatlarında o önemli mevkiyi (kız arkadaş, erkek arkadaş) verirler. Bu da Yay burcunun sevgilisini çok mutlu hissettirir. O ne kadar iyimserse, partnerine de aynı iyimserliği ve neşeyi verir

Yay burçlarının kurulu bir düzenleri vardır ve sevgilileri de onların o kurulu düzenlerine alışmak zorunda kalır. Mesela çok arkadaşları vardır., evlerine çok arkadaşları girer çıkar, ya da arkadaşlarıyla bol bol sosyalleşirler. Sevgililerinin de buna ayak uydurmalarını isterler. Yay burçları kıskançtır ama kıskançlıkları tabii ki çok çaktırmazlar. Sevgililerine geçmişiyle ilgili bol bol sorular sorabilirler, kendilerini onların eski sevgilileriyle kıyaslayabilirler.

Yay burçları karşılarında kesinlikle aktif, konuşkan, gezmeyi seven ve meraklı birini görmek isterler. Yay burcuyla beraber olmak hayatı çok neşeli ve eğlenceli kılar. Bol bol şakalı ve maceraya açık geçer. Ayrıca evlilikte de çok iyi ebeveyn olurlar!

Romantik İlişkiler: Pozitif, meraklı, hevesli, bağlanmaktan korkan, çocuksu, gergin

Ona Nasıl Davranın?Ağır olun, kurallarınız olsun, maceraya açık olun, kıskanın, anlatın, dinleyin, meraklandırın, kısıtlamayın, yemek yapın, güleryüzlü olun, risk alın, entelektüel konularla ilgilenin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s