Kova Burcu Ve Aşk

Kova burçları ilişkilerinde arkadaş canlısı ve çok samimilerdir. Fakat ilk tanıştıklarında biraz soğuk olabilirler. Onların sınırları vardır ve partnerlerinin bunları aşması gerekir. Onlar mantıkçı burçlardır. Zaten kova dendi mi akla zeka gelir. Bu yüzden ilk tanıştıkları kişilere biraz mesafeli ve kontrollü davranırlar. Açık vermek istemezler. Çünkü Kovalar çok oyunculardır. Sizi gözlemler ve sizinle oynarlar. Oyun oynamayı çok severler. Sevgililerini bol bol dener ve sınava sokarlar.

Kova burçlarının aşık olduklarını itiraf etmeleri ya da kıskandıklarını söylemeleri çok zordur. Ama kıskanırlar. Kıskandıkları zaman da sevgililerine biraz inatçı davranırlar. Kovalar inatçıdır ve kızdıklarında kaba olabilirler. Bu yüzden kıskandığı zaman anlayabilirsiniz.

Kova burçları karşılarında iradeli, güçlü ve kararlı birini görmek isterler. İlişkilerinden gurur duymak isterler, pırıl pırıl parıldayan bir ilişkiye sahip olmak isterler. Onlar da ilişkilerinde fazla gurura kapılmazlarsa çok coşkulu olabilirler. Onlarla bol bol ilgilenin, hatta ilgi odağınız o olsun. Kalabalık gruplarda bile gözünüz ondan başkasını görmezse onu çok mutlu edebilirsiniz. O sizi sevdiği zaman sizi sevgisiyle bile kendisine aşık edebilir. Kova burcuyla olmak basit bir mutluluk kaynağıdır. Çok çok çok mutlu olun, aşkının cömertliğinin kıymetini bilin!

Romantik İlişkiler: Kurallı, özgürlükçü, sadık, dürüst, sıcakkanlı, iyi aşık

Ona Nasıl Davranın? Samimi olun, kısıtlamayın, fikirlerini değiştirmeye çalışmayın, güvenin, açıkgörüşü olun, arkadaşlarına saygı gösterin, şımartın, ilgilenin, sadece ona odaklanın, oyunlarına alışın, çocuklaşın, değerini bilin, tadını çıkarın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s