19 Şubat Başak Dolunayı Ve Burçlara Etkileri

19 Şubat günü Başak burcunun 0º’inde bir Dolunay meydana geliyor. Bu Dolunay biraz kalp kırabilir. Güneş Balık’ta olduğu için herkes iradesini daha spiritüel ve fedakar olma yönünde kullanacak. Ama işler biraz karışık… Bu durumda gerçekler de karışacak. Dünya’da ise önemli devlet adamlar, kraliçeler gündemde olacak. Bu ara gökyüzü fena, bu dolunay’la işler daha da karmaşık hale gelebilir. Tek tek burçlara gelirsek…

Koç: Sizler için temizlenme, düzeltme, sağlıklı olma ve hayatınızı yeniden bir kontrolden geçirme zamanı. Bu dönem yediklerinize dikkat edeceksiniz. Şekeri, unu azaltabilir ve ruhsal olarak sağlıklı hissetmek için yeni beslenme yöntemleri bulabilirsiniz. Çünkü buna ihtiyacınız olacak! Ayrıca çalışma çevrenizdeki insanlarla da bağlarınız güçlenecek. Siz zaten işte çok mantıklı ve detaycısınız bu artacak. Sonu da güzel olacak!

Boğa: Bu dolunay size çok iyi gelecek. Romantiklik mi desem, çocuk mu… Coşkunuz artacak. Böylece yeteneklerinizi keşfedeceksiniz. Bu da kendiniz ifade etmenizi kolaylaştıracak. Çocuk sahibi olmak isteyen Boğalar çocuk sahibi olabilir. Bir süredir kendinizi tutuyorsanız şimdi artık biraz sosyalleşmenin ve eğlenmenin vakti geldi. Parti zamanı!

İkizler: Bu dolunay aile ve evinizle ilgili konuları etkileyecek. Evinizde ya da odanızda bir değişim, yenilik ya da dekorasyon yapabilirsiniz. Hemen sonrasında evde küçük partiler düzenleyebilirsiniz. Ayrıca aile üyeleriyle konuşmayı ihmal ettiğiniz konular varsa bu dönem bunları masaya yatıracaksınız. Saygı görmek istediğinizi biliyorum, fakat sizin de aynı saygıyı ve anlayışı karşınızdakilere gösterdiğinizden emin olun. Böylelikle sorunlar kolayca hallolacaktır.

Yengeç: Bu Dolunay ile beklediğiz cevaplar alacak, imzalamak istediğiniz sözleşmeleri imzalayacak ya da vermek istediğiniz haberleri vereceksiniz. Ne olursa olsun önümüzdeki on beş gün sizin için yoğun geçecektir. Yeniliğe açık ve esnek olmak size çok şey kazandıracak. Mesela yeni projelere başlayabilirsiniz. Bir denemekten ne çıkar? Ayrıca eşinizin ailesiyle de daha haşır neşir olabilirsiniz. Sizi gevezeleştirecek bir dolunay sizleri bekliyor! 🙂

Aslan: Bu dolunay sizi bolca rakamlarla uğraştıracak. Muhtemelen altı aydır işle ilgili bir değişim yapmayı planlıyorsunuz, iki hafta önce de bunla ilgili bir adım attınız. Şimdi yeni projeler düşenecek ve önemli kararlar vereceksiniz. Tabii bunların hepsi için maddi durumunuzu düzenlemeniz gerekecek. Değişimler sizi tedirgin etmesin, mantıklı düşünürseniz her şeyi yoluna koyabilirsiniz! Tabii eşinizin beklediği paralarla ilgili de gelişmeler olabilir, bunlar da sizi rahat ettirecektir.

Başak: Sizi tamamıyla etkileyecek bu Dolunay yaşam hedeflerinize ışık tutuyor. Bu dönem biraz duygusal olabilirsiniz, ailenizle muhtemelen daha fazla yakın olacaksınız, annenizle her zamankinden fazla zaman geçireceksiniz. Ama bunların hepsi kendinizi daha iyi anlamınıza sebep olacak. Böylece neye ihtiyaç duyduğunuzu belirleyeceksiniz. Fazla endişeye ve takıntıya yer vermediğiniz sürece mantığınızla hayatınızda yenilikler başlayabilir. Enerjinizi ihtiyaçlarınıza verin ve buna göre önceliklerinizi belirleyin!

Terazi: Bu dolunay sizi derinden etkileyecek, çünkü içinize attığınız ve sakladığınız duygular ortaya çıkacak. Arkanızdan konuşanlar ya da iş çevirenler şimdi karşınıza çıkabilir. Bu dönemi daha çok duygularınızı anlamaya çalışarak geçireceksiniz. Bu da sizi biraz sessiz ve yalnız yapacak. Ama olması gereken bu. Bol bol meditasyon, dua size iyi gelecektir. Bilinmeyenden, sessizlikten ya da olumsuz duygulardan korktuysanız şimdi hepsiyle yüzleşme vakti! Konforlu ve bilindik alandan artık çıkın.

Akrep: Bu dolunayın sizi daha fazla sosyalleştireceği ve ideallerinizi hatırlatacağı kesin! Gelecek vaat eden işler yapmaya başlayabilir ve sizinle aynı amacı güden insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu bir sosyal medya işi olabilir. Emin olun bu işi muntazam bir şekilde yapabilirsiniz. Hem eğlenecek, hem grup işlerinde başarı elde edeceksiniz. Ekip çalışmalara evet diyin ve yeteneklerinizi fark edin!

Yay: Bu dolunay hayatınızın gidişatını önemli yönde etkileyecektir. Kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapacak ya da yaptıklarınızın karşılığını alacaksınız. Biliyorum ki iş konularında çok detaycı ve titizsiniz. Son altı aydır sıkı çalışmanız sayesinde bugünler rahat geçecek. Yaptığınız işin karşılığını almaktan çekinmeyin. Önümüzdeki on gün yapmak istediğiniz çok şey olacak, işle ilgili standartlarınızı yükseltmek isteyeceksiniz. Ama gerçekten ne istediğinize odaklanın ve onu almaya istekli olun!

Oğlak: Bu dolunayla çok daha girişimci ve öğrenmeye hevesli olacaksınız. Hayatınıza koyduğunuz hedefler sizi canlandıracak. Mesela bir iş kurmayı düşünüyorsanız bu dolunayla önemli bir eylemde bulunun. Çünkü artık yeteneklerinize inanıyorsunuz. Bunun için gerekli eğitimler alabilir ve bilginizi derinleştirebilirsiniz. Bunların hepsi size daha fazla güven olarak geri dönecektir. İlişkilerinizde ise partnerinizin sizle konuşmak isteyebilir. Saygılı olduğunuz sürece gerçekleri söylemenin sizi ne kadar rahatlattığına şaşıracaksınız!

Kova: Bu dolunayla beraber iki hafta önce aklınıza gelen ortaklıklar gerçeğe dönüşecek. Bu eşinizle yapacağınız bir para anlaşması olabilir ya da bir arkadaşınızla ortak bir iş yapmaya başlayabilirsiniz. Paranızı daha iyi idare etmenin yollarını arayacaksınız bu sayede uzun vadeli bütçelerinizin kontrolünü elinize alacaksınız. Emin olun ki gizlemeye çalıştığınız bütün duygular bu dolunayla açığa çıkacak. Bir bakmışsınız büyük itiraflarda bulunuyorsunuz. Fakat bu bir öfke itirafı olacaksa kalbinizi kırmalarına izin vermeyin!

Balık: İlişki ve evlilik evinizde gerçekleşecek bu etkiyle hayatınıza kalıcı bir ortak alabilirsiniz. Tam da sevgililer günü sonrası tomurcuklanan bir bağlantı ve bir bağ kurma söz konusu olacak. Ama bundan önce ilişkiniz ya da ortaklıklarınızdaki kusurları çözmek isteyeceksiniz. Bunun için partnerinizle karşılıklı olarak konuşun ve ne istediğinizi açıkça söyleyin. Böylece yeni bir anlaşmaya varabilirsiniz. Deneyin, çünkü denemedikçe bilemezsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=VcFCebGbf-A&t=4s

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s