2019 Burçlar Aşk Raporu

Bu sene genel olarak karmik bir sene olacak. Geçmişte yapılan hatalar ya da iyiliklerin hepsi karşılık bulacak. Herkesin genel olarak karşısına eski konular ve aşklar çıkabilir. Devam etmesi gereken edecektir, hesap sorulması gerekiyorsa sorulacaktır. Bu sene 2018’de olduğu gibi Venüs ve Mars gerilemiyor bu yüzden ilişkiler çok sallantıda değil. Ama Merkür’ün su burçlarına gerileyecek olması özellikle Mart, Temmuz ve Kasım aylarını çok duygusal yapacaktır. Herkese mutlu seneler!

Koç Burcu: 2019’da Koç burçları için aşk meşk mevzuları epey heyecanlı olacak! Özellikle yaz aylarında deyim yerindeyse coşacaksınız. Evlenmeyen ya da aile kurmayan koç kalmayabilir. Hayatınıza yabancı biri ya da uzaklarda gezerken tanıştığınız biri girebilir. İlişkilerde güven ve sadakat arayacak ve aradıklarınızı bulacaksınız.

Aşkta güzel günleriniz: 21 Nisan 17 Mayıs arası- 28 Temmuz 21 Ağustos arası- 15 Eylül 8 Ekim arası

Boğa Burcu: Boğaların bu sene tutkusu ve ateşi çok fazla olacak, bu da tabii ki ilişkilerine yansıyacak. Her zamankinden daha kıskanç ve hırslı olabilirler, aşkta duygularını çok yoğun yaşayacaklar. Çocuk bekleyen Boğalar ise çocuk sahibi olabilir.

Aşkta güzel günleriniz: 27 Mart 20 Nisan arası- 7 Mayıs 9 Haziran arası- 22 Ağustos 14 Eylül arası

İkizler Burcu: Yılın aşk konusunda en şanslı burçları kim diye sorsanız, düşünmeden İkizler derim! Bu sene İkizler kalbini aşka açıyor olacak. İlişkileri olanlar ise bütün sorunlarını çözecek ve kırgınlıkları iyileştirecekler. Küçük ilişkiler bir anda büyüyebilir. Aşkın ayaklarınızı yerden kesmesine izin verin İkizler burcu!

Aşkta güzel günleriniz: 2 Mart 27 Mart arası- 10 Haziran 4 Temmuz  arası- 15 Eylül 8 Ekim  arası

Yengeç Burcu: Yengeçler zaten son bir senedir ilişkileri yoluyla ders alıyorlar ve büyüyorlar. Bu etki devam ediyor. Bütün Yengeçler ilişkilerinde bir kırılma noktası yaşayacak; doğru kişilerle beraber olanlar ciddi adımlar atacak. Bekar Yengeçlerin hayatına kendilerinden büyük birileri girebilir. Katı anlaşmalar yapmak yerine her şeyi coşkuyla yapın sevgili yengeçler! 

Aşkta güzel günleriniz: 4 Şubat 1 Mart  arası- 4 Temmuz 28 Temmuz  arası- 20 Kasım Aralık  arası

Aslan Burcu: Havada feci bir aşk kokusu var Aslanlar. Bu sene ortalığı yakıyorsunuz! Romantik ilişkileriniz çok daha ateşli ve heyecanlı olacak. İnanılmaz romantik ve eğlenceli günler sizleri bekliyor. Bol hediyeye, iltifata ve tekliflere açık olun. Çocuk sahibi olmak isteyen Aslanlar ise çocuk sahibi olabilir. Bu senenin tadını çıkarın. 

Aşkta güzel günleriniz: 2 Mart 28 Mart arası- 29 Temmuz 23 Ağustos arası- 2 Kasım 26 Kasım arası

Başak Burcu: Bu sene Başakların en çok güvene ihtiyacı olacak. Bu yüzden ilişkilerinde bol bol şefkat ve koruma temaları söz konusu olacaktır. Sevginin ve inceliğin bol olduğu bir sene sizleri bekliyor. Evliliğinize ve ilişkinize kendini adayacak, aynısını partnerinizden de görebileceksiniz. Ayrıca eşiniz güzel işlere imza atabilir! Onu destekleyin. 

Aşkta güzel günleriniz: 27 Mart 20 Nisan arası- 22 Ağustos 15 Eylül arası

– 9 Ekim 2 Kasım  arası

Terazi Burcu: 2019’da aşk enerjiniz son hızıyla yükselmeye devam ediyor sevgili Teraziler. Siz zaten flört etmeden duramazsınız. Hayat dolu ve coşkulu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Özellikle Nisan’a kadar ve 14 Ağustos sonrası yapacağınız seyahatlerde bekarsanız karşınıza aradığınız partner çıkabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa partnerinize destek olmalısınız, bu sene kariyeri konusunda ciddi kararlar alabilir.

Aşkta güzel günleriniz: 27 Mart 20 Nisan arası- 15 Eylül 8 Ekim arası- 27 Kasım 20 Aralık arası

Akrep Burcu:  Sevgili Akrepler, 2019 yılında aşk ve ilişkilerle ilgili tüm sorunları kökünden çözeceksiniz. Ya sorunlu bir ilişkiniz varsa bunu bitereceksiniz, ya da sevgilinizi karşınıza alıp sorunları çözüme ulaştıracaksınız. Bekarsanız karşınıza tutkulu ve derin bir şekilde sizi sevecek kişiler çıkacaktır. Bu sene imkansız kelimesini lügatınızdan çıkarın ve karşınızdaki kişilere kalpten bağlanın. 

Aşkta güzel günleriniz: 17 Mayıs 9 Haziran arası- 27 Mart 20 Nisan arası- 27 Kasım 20 Aralık arası

Yay Burcu: Yaylar, biliyorsunuz 2019 yılı sizin yılınız olacak. Ama bu sene siz daha bencil ve kendinize dönük olabilirsiniz. Bekarsanız karşınıza çıkan kişi yabancı ya da uzaklardan gelen biri olabilir. Eğer bir sevgiliniz varsa ise ilişkiniz gelişim gösterecektir. Yeter ki birbirinize sıkıntılarınızdan bahsedin. Ayrıca yıl boyunca karşınıza çok maziden insanlar çıkacaktır. Bir bakmışsınız eski sevgilinizle yeniden berabersiniz.  

Aşkta güzel günleriniz: 8 Ocak 3 Şubat arası- 10 Haziran 3 Temmuz arası- 20 Kasım 9 Aralık arası

Oğlak Burcu: Oğlaklar! 2019 yılı ortaya koyduğunuz sağlam kişiliklerinize sayesinde karşınıza hep doğru kişileri çıkaracak. Öncelikle buna emin olabilirsiniz. Bu yüzden sağlam bir ilişkiye başlayabilir ya da ilişkileriniz bir üst seviyeye çıkabilir. Tüm nezaketinizi ve sevecenliğinizi 2019 yılında partnerinize gösterirseniz istediğiniz güveni elde edeceksiniz. Bu yıl aşktan yana yüzünüz gülecek, inanın!

Aşkta güzel günleriniz: 4 Şubat 1 Mart arası- 4 Temmuz 29 Temmuz arası- 27 Kasım 20 Aralık arası

Kova Burcu: Kovaların genel olarak kendini çok özgür ve sıradışı hissedeceği bir yıl olacak 2019. Bu yüzden bir ilişkiye başlarlarsa bu ilişkinin kesinlikle çok canlı ve hür olması gerekir. Hayatınıza sizin gibi canlı ve eğlenceli biri çıkabilir. Çocuk bekleyenler varsa çocuk sahibi olabilir. Kısacası bu sene doyuma ulaşacak aşklar ve günler sizleri bekliyor! Aşkta güzel günleriniz: 2 Mart 26 Mart arası- 29 Temmuz 22 Ağustos arası- 15 Eylül 8 Ekim arası

Balık Burcu: 2019 sizler için her anlamda özel bir sene olacak. Artık kabuğunuzdan çıkacak, risk alacak ve karakterinize aykırı hareketler yapacaksınız. Neden? Çünkü sizi heyecanlandıracak ve kalbinizi pır pır ettirecek biriyle tanışacaksınız. Aşkın biraz kumar olduğunu bilin ve gereken hamleyi yapın Balıklar. Bu sene çok konuşulacaksınız. 

Aşkta güzel günleriniz: 27 Mart 20 Nisan arası- 18 Mayıs Haziran sonuna kadar- 20 Kasım 10 Aralık arası

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s