Akrep Burçları ve Aşk

Akrep burçları ve aşk kendileri gibi çok derin konuşulacak bir konudur. Ya da belki o derinliklerini anlatmak için hiçbir şey söylemeye gerek yoktur. Bilirsiniz ki Akrep şüphenin, entrikanın ve tutkunun burcudur. E böyle olunca bir Akreple aşk yaşamanın heyecanlı bir dizide oynuyormuş gibi olabileceğini tahmin edebilirsiniz. Akrep burçları şüpheci ve kıskançtır. Ayrıca çok güçlülerdir. İlişkinin başında size bir sürü soru sorar ve size şüpheyle yaklaşırlar. Sizi çok iyi tanımak isterler ve ilişki geliştikçe de bunu başarırlar. Akrep burcu sevdi mi sonuna kadar sever. Akrep burçları mahremiyete çok önem verirler. Bu biraz gizemli oldukları içindir, sizin de gizeminizi çözmek isteyeceklerdir. Bu da tabii ki hoşunuza gidecektir. Akrep burçlarının cinselliği sevmesi aslında bütünleşme arzusundandır. Sizinle bütünleşirler ve sizin o kadar içinize girerler ki size adeta nüfuz ederler. Akrep burçlarının 6. hissi çok kuvvetlidir ve her şeyi hissederler. Siz ne yaparsanız yapın, ne derseniz deyin onların işin gerçeğini hissedecek ve anlayacaklardır.

Bir Akrep burcuyla asla güç yarıştırmamanız ve onu kıskandırmamanız gerekir. Onu kandırmanızın mümkünatı yoktur zaten böyle bir ilişki yaşamazlar. Akrep burçlarına güven verin ve onları sakın boş yere kuşkulandırmayın. Onları sevin, tutkuyla sevin ve güvenilir olun.

Sonrasında ise Akrep burçlarıya aşk yaşamanın tadını çıkarın. Onlarla birlikte olmak ve onlar tarafından sevilmek bir şanstır. Tutkunun ve gücün kollarınıza gözleriniz kapalı kendinizi bırakabilirsiniz!

Romantik İlişkiler: Kıskanç, tutkulu, hassas, geçimsiz, güçlü, cazibeli

Ona Nasıl Davranın? Güven verin, kuşkulandırmayın, kontrolü ona verin, güçlü olduğunu hissettirin, ilişkiye heyecan katın, arzulayın, eleştirmeyin, inatlaşmayın, krizlere hazır olun, sınırsız sevin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s