Eylül Ayı Burç Yorumları

Harika bir ay geliyor, hazır mısınız? Kıpır kıpır, tatlı tatlı, mutluluk ve neşe verici. Küçük zorlanmalar dünya çapında yaşasa da kişisel olarak herkesin rahatlayacağı, nefes alacağı ve fırsatlarla karşılaşacağı bir ay olacak. Bakınız kısaca Eylül ayı takvimi, ardından burç burç Eylül ayı yorumları…

 • 3 Eylül+ birkaç gün Merkür Venüs sekstili; ilişkiler açısından çok renkli ve fiziksel görüntünüzde değişim yapabilirsiniz. Özellikle Terazi, Koç, Aslan ve Kovaların son on gününde doğanlar için.
 • 7 Eylül+ birkaç gün Merkür Uranüs üçgeni; iş, ortaklık ve yatırım için olumlu günler. Özellikle Boğa, Başak ve Oğlak burçları için.
 • 8 Eylül+ birkaç gün Venüs Mars Karesi; ilişkilerde sorunlar ve tartışmalar çıkabilir. Estetik ve güzellik hamleleri yaptırmak için uygun değil. Özellikle Terazi, Koç, Oğlak ve Yengeç burçlarının son on gününde doğanlar etkilenecek.
 • 9 Eylül Başak burcunda Yeni Ay; tüm burçlar hayatlarının bazı alanlarına düzen getiriyor.
 • 11 Eylül artı birkaç gün Güneş Jüpiter sekstili; gökyüzü yeryüzüne fırsatlar dağıtıyor. Adım atma, öne çıkma, bir şey yayınlamak ve yatırım yapmak için çok verimli. Özellikle Başak, Akrep, Boğa ve Balık burçlarının ortalarında doğanlar.
 • 12 Eylül Venüs Satürn sekstili, ilişkiler destekleniyor. Ciddi bir ilişkiye başlamak, iş arkadaşlarınız ya da babanızla ilişkilerinizi düzeltmek için kullanabilirsiniz. Özellikle Akrep, Boğa, Oğlak ve Yengeç burçlarının ilk on gününde doğanlar.
 • 13 Eylül artı birkaç gün Merkür Neptün karşıtlığı; kafa karışıklığı, uyuşturucu problemi, yanlış anlaşılma… Başak, Balık, Yay ve İkizler’in dikkatine!
 • 15-16 Eylül artı birkaç gün, Merkür’ün olumlu açıları; imza atma, yeni bir işe başlama, taşınma, yerleşme, yazı yayınlama… için olumlu günler.
 • 18 Eylül artı birkaç gün Mars Uranüs karesi; kazalara ve yaralanmalara açık bir gün. Dünya genelinde yine ekonomik kriz dalgalanmaları görülebilir.
 • 20 Eylül Güneş ve Merkür Başak burcunda kavuşuyor; dilek dileme, hayal kurma, rejime başlamak, çalışma alanını düzenleme gibi konular için önemli.
 • 23 Eylül; Merkür Mars üçgeni aklınıza çok fazla fikir gelecek. İlişkiler hızlanacak. Ama yine de bununla beraber bazı engellerle de karşılaşabilirsiniz.
 • 24 Eylül; Koç burcunda Dolunay. Çok cesur, bireysel ve yeni başlangıçların olabileceği bir zaman.
 • 25- 29 Eylül; Güneş Satürn’e kare yaparken, Mars’a birkaç gün sonra üçgen yapacak. Özellikle ortaklık ve ilişkilerle ilgili amaçlarınız gecikmeye uğrasa da, sonra arkadaşlarınızın da desteğiyle hızlanacaktır.

 

Koç: Eylül ayına sağlığınızı, çalışma düzeninizi ve beslenmenizi düzenleyerek başlayacaksınız. Geçtiğimiz birkaç aydır bireysel olarak kendinizi geliştirdiniz, şimdi başkalarıyla hareket etmeye başlayacaksınız. Jüpiter’in düz hareketine başlaması bekleyen miras, alım- satım konularınız hızlandırabilir. Bu ay partneriniz ya da ortağınızla bol bol fikir alışverişi yapacaksınız ve sosyal ilişkileriniz canlanacak. İlişkilerinize ve tutkuya odaklancağınız ay sonlarında burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile duygularınıza ve aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Ayın sonuna doğru ilişkilerinize odaklanmaya şimdiden hazırlanın!

Boğa: Sevgili Boğalar, Eylül ayına başlarken spora başlamayı, çocuk sahip olmayı ya da bir hobinizle daha fazla ilgilenmeyi düşünebilirsiniz. 9 Eylül’de olan Yeni ay ve sonrasında gelen günler ortaklıklarınızın ve ilişkilerinizin hızla ilerleyeceği ve kendinizi muhteşem keyifli hissedeceğiniz günler olacak. Ayrıca çocuk sahibi olabilirsiniz. Siz zaten keyfe ve lükse düşkünsünüz, bu ay bunun iyice tadını çıkarıyor olacaksınız. Evlilik ya da ortaklıklarınızla yapacağınız olumlu gelişmeler de kendinizi göstermenizi sağlayacak. Sevgiler!

İkizler: İkizler bu ay kafan aile ve ev işleriyle meşgul olacak. 9 Eylül’deki Yeni Ay ile beraber yeni eve çıkma ya da taşındığını eve taşıma işini tamamlayacaksın. Bir yandan ise bu ay çok çok sevilecek ve el üstünde tutulacaksın. Çok şanslısın canım. Ayın ortası itibariyle aşk ve eğlence işlerin hızlanıyor. Kısacası İkizler, bu ay hayatında yeni bir süreç başlıyor. Bu konuda sahip olduğun yaşam standartların ve iş arkadaşların ise sana çok destek oluyor. Ay sonuna doğru arkadaşlarınla ilişkilerinde ise bir değişim söz konusu olabilir. Merak etme, evren seni destekliyor olacak. Öptüm! 🙂

Yengeç: Eylül ayında çok meşgul gördüm sizi canım. Yengeçler bu aya konuşarak, konuşturarak, yazarak ve kısa yolculuklar yaparak başlıyor. 9 Eylül’deki Yeni Ay ile beraber yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Bu ay ayrıca evinizi ve ailenizi çok seviyor olacaksınız. Ebeveynlerimiz aranız çok iyi! Jüpiter Akrep’te düz hareketine başladı, şans zaten hızlı bir şekilde size gülmeye devam edecek. Kasıma kadar olan bu dönemi değerlendirin ve kendinizi göstermek için karşınıza gelen fırsatları değerlendirin. Bakın bunu yapın; önemli ve güzel. Kısacası gayet tatlı ve mutlu bir ay sizi bekliyor, güle güle kullanın!

Aslan: Bu ay Aslan’lar parasını düzenliyor, harcamalarında daha planlı olmak ve mantıklı alışverişler yapmak istiyor. Ayın başında ilişkiler adına şanslı olacaklar. Bu dönemi değerlendirsinler, aşklarını haykırsınlar ya da bir ilişkiye başlamak istiyorlarsa adım atsınlar. Çünkü Eylül ortası itibariyle ilişkilerinde tartışmaya açık bir atmosfer olacak. Evinizle alakalı değişimler yapmayı ve dekore etmeyi düşünüyorsanı yine ayın ortasından itibaren bu gibi değişimleri yapabilirsiniz. Bunun dışında ayın sonlarına doğru ise sosyalliğinizle ve ilişkilerinizle yakın çevrenizde konuşuluyor olacaksınız. Sizin için az olaylı ama yüzde 60 iyiliğinde bir ay olacak gibi duruyor. Yani yine iyisiniz…

Başak: Bu ay Başakların gündemleri çok yoğun. Eylül ayında Başak burcu olmak vardı! 🙂 Özellikle Ay başında yapmanız, gitmeniz ya da imzalamanız gereken bir sürü şey olacak. Merak etmeyin, gökyüzü de sizi süper destekliyor olacak! Yani sıkıntı yok ve rahat olabilirsiniz. Ayın başlarında eviniz için harcamalar yapabilirsiniz. Güzelliğiniz ve konforunuz uğrana para harcamaktan çekinmeyin. 9 Eylül’de burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay’la beraber yeni ve güçlü başlangıçlar yapabileceksiniz. Özellikle 9- 10- 11 Eylül tarihlerini not alın çünkü bu tarihler öne çıkmak, imza atmak ve bir şey duyurmak için harika olacak. Bu ayın tadını çıkarın ve her gün erken kalkın!

Terazi: Sevgili teraziler bu aya biraz arka planda başlasanız da sonrasında açılıyor olacaksınız, merak etmeyin! Özellikle ay başında ilişkiler açısından şanslı olabilirsiniz. Bol bol yeni çevrelere girmenizi öneririm. Ay ortası itibariyle ise fikir aklınıza bir sürü fikir gelecek. Yaratıcılığınız aşırı ötesi artacak, sizi tutabilene aşkolsun! Yani hayat size bol bol gülümseyecek. Özellikle parasal anlamda Kasım’a kadar size gelen teklifler çok karlı olacaktır. İlişkiler anlamında ise özellikle ayın ilk ve son günleri olumlu olacak. Heyecan ve maceraya hazır mısınız?

Akrep: Eylül ayına yenilenerek ve hayatınızla ilgili heyecan verici fikirlere odaklanarak başlıyorsunuz. Jüpiter’in burcunuzdaki düz hareketine başlamasıyla Kasım’a kadar basın-yayın, yurtdışı ya da eğitim gibi konularda fırsatlar elde edecek ve kendinizi geliştireceksiniz. 10 Eylül itibariyle ise burcunuza girecek Venüs’le kendinizi daha güzel hissedecek ve ilişkilere önem vereceksiniz. Bu ay çok sosyalsiniz sevgili Akrep’ler, aman ay başı mümkün olduğunca başkalarıyla bir araya gelin çünkü Ay’ın sonlarına doğru kendinizi biraz izole etmeye başlayacaksınız. Özellikle 10-15 Eylül arası günleri değerlendirin, gerek iş gerek aşk hayatınızda size bol kazanç ve refah getirecek seçimler yapabilirsiniz!

Yay: Sevgili Yaylar, Eylül ayında kariyeriniz ile alakalı kendinize yeni hedefler koyacaksınız. Bu ay gözler çok üstünüzde olacak, haberiniz olsun! Özellikle çalışkanlığınız ve üretkenliğinizle parlayacaksınız. 19 Eylül’deki Yeni Ay’la beraber statünüzde değişimler olabilir. Sonrasında ise sosyal olarak aktif olacak ve grupların aranan ismi olacaksınız. Ay ortası itibariyle aşk hayatınız güzelleşiyor. Özellikle Jüpiter’in düz harekete başlaması iç dünyanızı Kasım’a kadar çok genişletiyor olacak. Kalbinizi dinleyin ve onun peşinden gidin…

Oğlak: Oğlaklar! Nasılsınız? Bu ay ben diyeyim Afrika, siz diyin şu üniversite… Din, felsefe, eğitim, seyahat bu gibi konuları çok sevecek, bol bol okuyacak ve araştıracaksınız. Ay başında Yeni Ay’la beraber yurtdışı ya da eğitim konularına başlayabilirsiniz. Kasım’a kadar bir sürü çevreye girebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bunu kesinlikle değerlendirin ve bol aktiviteli gruplara, sosyal toplum örgütlerine katılın. Bunlar sizi çok geliştirecek. Ay başında işinize olan sevginizin yerini ayın ortasından itibaren arkadaşlarınız alıyor olacak. Kısacası kendinizi geliştirdiğiniz ve amaçlarınızı tek tek gerçekleştirmeye başladığınız bir ay, tebrikler!

Kova: Kovalar için değişim zamanı, kovalar için değişim zamanı, kovalar için… Duydunuz değil mi? Bu ay değişecek, kendinizi güçlü hissedecek ve hayatınızın her alanına hareket getireceksiniz. Ay başında eşinizin paralarıyla ya da mirasla alakalı konuları düzenleyebilirsiniz. Bekarsanız yabancı biriyle aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Ah Kovalar… Ay ortası itibariyle ise güzelliğinizle konuşuluyor olacaksınız. Ayın sonuna doğru başlayacağınız her işte başarılı olacak ve fikirlerinizle patronlarınızı etkileyeceksiniz. Kendinize güvenin Kovalar, yükseliyorsunuz!

Balık: Balıklar, balıklar… Bu ay aşk hayatınızın canlanacağına emin olabilirsiniz. Eğer hayli hazırda bir erkek arkadaşınız varsa bir teklif alabilirsiniz. Parmaklarınızı ya da paranızı ona göre ayarlayın! 🙂 Özellikle 9- 10- 11 Eylül tarihleri bu açıdan çok şanslı olacak. Bekarsanız ise mutlu bir aşka başlayabilirsiniz. Aşırı çok şanslı ve güzel tarihler! Ay ortası itibariyle ise yine keyifli ve bol aşklı günler sizi bekliyor olacak. Valla bilerek yapmıyorum, Eylül ayının neresine baksam sizi aşk, keyif, oyun ve eğlence bekliyor. Ay’ın sonlarına doğru ise ailenizin maddi desteğini alacak ve böylece para konularında daha emin adımlar atacaksınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s