9 Eylül Başak’ta Yeni Ay- Aşk Ne Demek?

9 Eylül’de 17 derece Başak burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’ın karşısında Neptün var, bir yandan Pluton ve Juno ile üçgen açı yapacak. Bu ara (sosyal medyadan beni takip edenler bilir) çok “aşk, aşk” dediğimin farkındayım ama bu haritaya bakınca bunu boşuna söylemediğimi anlıyorum. Tabii ki Güneş ve Ay Başak’ta kavuşuyor, yöneticileri Merkür Başak’ta; herkesi mantıklı ve gerçeki olmaya zorluyor. Ama bir yandan diğer göstergeler her şeyin değişebileceğini ve biraz da hayal gücünün herkese iyi geleceğinin habercisi.

Bu Yeni Ay yeni projelere başlamak ve taze başlangıçlar yapmak için çok uygun! Özellikle sağlıklı beslenme, iş yeri düzeni, hijyen ve günlük hayattaki rutinleri yeniden düzenlemeniz adına size yardım edecek. Fırsat ve başarı da cabası! 24 Eylül’deki dolunaya kadar bu başlangıçları yapabilirsiniz. Ekonomi açısından ise önemli olaylar meydana gelebilir. Kayıplarla beraber, büyük dönüşümler yaşanabilir.

Bu Yeni Ay’la beraber herkesin amaç duygusu artacak ama bir yandan hayallerinizi unutmamalısınız. Size heyecan ve tutku veren rüyalarınızı hatırlayın ve onları istemekten çekinmeyin! Yeni Ay şarkısı: Yalın- Aşk Ne Demek?

Burçlara gelecek olursak…

Koç: Evinizi ve işyerinizi temizlemek ve düzenlemek için muhteşem bir yeni ay sizleri bekliyor. Ertelediğiniz sağlık muayenelerini yapın ve spora başlayın. İşinizden zevk alacak ve hayalgücünüzü birleştireceksiniz. Rutinlerinize ruhsallık katın, mesela güzel klasik müzikler dinleyerek çalışın. Sizi biri keşfedebilir ve önümüzdeki altı ay içinde çok daha büyük ve kariyerle ilgili başka bir kapı açılabilir.

Boğa: Yeni altı aylık bir döneme başlıyorsunuz. Sanatla uğraşıyorsanız yeteneklerinizi paylaşmak ve kitlenizi büyütmek için bu Yeni Ay size çok yardım edecek. Vereceğiniz güçlü bir mesaj ya da kullanacağınız yaratıcı görsellerle yabancı kitlelere ulaşabilirsiniz. Eğer şu an yaptığınız iş ya da uğraş sizi tatmin etmiyorsa, işinize sevginizi katın. Yani hobilerinizi işe dönüştürün ya da işinizi geliştirmek adına ekstra bir şeyler öğrenin. Ayrıca çocuk sahibi olmak isteyen Boğalar hamile kalabilir, aşk ve doğurganlık doruk noktada!

İkizler: Bu Yeni Ay’la beraber İkizler burçlarının hayatlarında inşa etmesi gereken en önemli şey güven olacak. Bunu da bir ilişkiyle ya da bir evle yapacak. Eğer uzun zamandır süren bir ilişkisi varsa bu konuda daha ciddi adımlar atabilir. Bu konuda ne kadar şefkatli ve hassas olursa bu duygusal olarak onu besleyecektir. Hem kendinizin, hem partnerizin ruhunu iyi anlayın ve mümkün olduğunca şeffaf olun. Bugünlerde ya “aldatan” olarak ya “gerçek bir aşık” olarak adınız anılacak. Dikkat!

Yengeç: Bu Yeni Ay’la beraber ilişkileriniz bir anda ciddileşebilir. Ya bir ortaklık ya da evlilikle ilgili ciddi imzalar söz konusu! Etrafınızdaki insanların beden dilini okumaya çalışın ki her şeyi net ve doğru anlayın. Sonrasında yanlış anlaşılırsanız bu sizi sinir edebilir. Aynı şekilde sizde iletişimlerinizde son derece net ve açık olmaya çalışın. Eğer yurtdışıyla çalışıyor ya da yüksek lisans yapıyorsanız bu konularda karışıklar yaşayabilirsiniz. Ne olursa olsun yaratıcılığınızı ve inançlarınızı kullandığınız sürece özellikle iletişim anlamında önemli başarılara imza atacaksınız.

Aslan: Bu Yeni Ay’la beraber sizi heyecanlandıracak iş teklifleri alabilir ya da size ekstra kazanç sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu satmak istediğiniz şeylerin artık elden çıkıyor olmasını gösterebilir. Uzun zamandır zaten sağlığınıza özen gösteriyordunuz, şimdi bu düzen ve sağlıklı beslenme sayesinde maddi konularda da daha mantıklı olabiliyorsunuz. Yine de çok cimri olmayın ve bu günlerde belki daha karlı olmak için kendinize yeni gelir gider hesaplamaları yapacak defter alın. Ya da kredi kartlarınızı da yırtabilirsiniz! 🙂

Başak:  Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay’la beraber hayatınızdaki amaç duygunuz artıyor ve bilinçli olarak yeni başlangıçlar yapıyorsunuz. Gerçekçi olduğunuz kadar da aşkta ayaklarınız yerden kesiliyor olabilir. Ya da kalbinizin hızlı çarpmasına sebep olacak bir aşkla karşılaşacaksınız. Böylece yüreğinizin götürdüğü yere gideceksiniz. Özellikle siz yaratıcı işler yapıyorsanız bugünleri iyi değerlendirmelisiniz. Ayrıca hamile kalırsanız ya da çocuk sahibi olursanız da şaşmayın! İstediğin şeyler gerçek oluyor, şükret!

Terazi: Yeni Ay’la beraber içsel olarak kendinizi daha iyi tanıyacaksınız. Bilinçaltınızda kalan maddi ve tutucu yanı görebilirsiniz. Böylece yeni bir döngüye başlamadan önce her şeyi şifalandırabilirsiniz. Yaşadığınız yeri temizlemek ve düzenlemek sizi ruhen besleyecektir. Bu günlerde mümkün olduğunca içinize dönün, kendinize ve hayata güvenmeye çalışın. Belki size hayal verenin içinizdeki çalışkan taraf olduğunu farkedeceksiniz. Böylece çalışmaya ve üretmeye devam!

Akrep: Bu Yeni Ay sizin 11. evinizde oluyor; bu demek oluyor ki yeni sosyal çevreler, arkadaşlar ve umutlar sizinle birlikte olacak. Bir yandan mesajlaşma gruplarında ya da sosyal medyada bolca aktif olacaksınız. Eğer teknolojiyle aranız iyiyse, kesinlikle bu dönem söyleyeceğiniz ya da paylaşacağınız şeylerle yeni bir akım başlatacaksınız. Fikirlerinizdeki değişim ya da kardeşlerinizden alacağınız güç başkalarından takdir toplamanıza yardımcı olacak. Fikirlerinize ve ideallerinize güvenin ve gerçeki olmak hep en yakın arkadaşınız olsun!

Yay: Önümüzdeki altı aya kadar etkilerini göreceğiniz ve bunu özellikle kariyerinizle ilgili göreceğiniz bir Yeni Ay sizleri bekliyor sevgili Yaylar! Profesyonel anlamda önemli bir açılım ya da başarıya imza atmanız çok olası. Mesleğinizle alakalı kendinize olan güveninizi arttırın! Para konularından stratejik olmanızla beraber hedefleriniz zaten değişecek. Amaçlarınızı iyice belirler, biraz da esnek olursanız göreceksiniz ki gelecek günler sizin adınıza çok başarılı olacak!

Oğlak: Bu Yeni Ay’la beraber çok daha korkusuz hareket edecek ve maceracı olacaksınız. Zaten uzun zamandır hayatınızda yapmış olduğunuz dönüşümlerin artmasını sağlayacaksınız. Yaptığınız işte iletişimin, kendinizi ifade etmeniz ve teknolojinin gücünden yararlanın. Böylece birçok insanı karizmanızla etkilediğinizi göreceksiniz. Ayrıca başlamak istediğiniz bir eğitim, ya da süregelen bir davanız varsa bu konularda verimli sonuçlar alabileceksiniz. Kısacası sizi özellikle manevi olarak besleyen günlerin tadını çıkarın!

Kova: 8. evinizde gerçekleşen Yeni Ay hayatınızda daha güçlü ve maddi olarak destekleyici adımlar atacağınızı müjdeliyor. Miras işlerinde ya da eşinizden kaynaklı gelen paralar adına verimli bir dönemdesiniz. Bu dönem kafanızda bitirmek istediğiniz projeler varsa başkalarıyla çalışmaya açık olmalısınız. Mümkün olduğu kadar hem başkalarına yardım edin, hem de yardıma açık olun. Prensipli olmak tabii ki güzel Kova, ama belki tutkulu aşklarda biraz deli olmakta fayda var!

Balık: Önümüzdeki altı ay aktif ve dinamik ilişkiler kurmak adına yeni başlangıçlar hayatınızda gözle görülür olacak. Geçtiğimiz ay yarım kalan ya da biten işleriniz varsa şimdi onlara geri başlayabilirsiniz. Ya da bir ortağınız varsa ve onla çalışmalarınız yarım kaldıysa yeni işlere başlayabilirsiniz. Bugünlerde tüm ilişkilerinizdeki pürüzleri ortadan kaldırıyor, bunun için gerekirse alttan alıyorsunuz. Bunun zararını değil, aksine faydasını göreceksiniz. Güvenin!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s