Koç Burçları ve Aşk

Koç burçları tek tabancaymış gibi takılmaya müsait gözükseler de aslında karşılarında aşk ve güzelliklerle dolu birilerini görmek isterler. Hep ve her yerde sevilmek isterler. Bir an bile onu sevmediğinizi ya da beğenmediğinizi hissederlerse; bu onların sizden soğumalarına sebep olabilir. Onları gereksiz yere kıskanmayın ve sizi çok kıskanmalarını beklemeyin. Kıskançlıkları bile ölçülüdür; Koçlar medeni insanlardır. Yine aynı derece de romantiklerdir; erkekleri centilmen, kadınları kibardır. Tabii ki sevdiklerine karşı!

Size yemek yaparlar, istediğiniz yere götürürler, yanınızda güzel görünmek isterler ve dış görünümlerine önem verirler. Pek tabiî ki aynısını partnerlerinden de beklerler. Zaten koçlara karşı en dikkat etmeniz gereken nokta: onlara karşı hep nazik, sevgi dolu ve barışçıl olmanızdır. Ses tonunuzda bile en ufak bir kapris ya da beğenmeme olmaması gerekir. Koç burçları zaten sizinle beraber olmuşlarsa, kafalarında soru işareti olmadan yani sizi tamamen beğenerek ve isteyerek olmuşlardır. Koç burçları net insanlardır. Bu yüzden eğer sizin kafanızda soru işareti olduğunu sezerlerse, işte o zaman bir anda da bitirebilirler.

Koç’la bir ömür boyu mutlu ilişkiler yaşayabilirsiniz. Dediğim gibi; onların içlerindeki kırılgan ve hassas çocuk (egoları) biraz fazla ses çıkarıyor da olsa, siz yine onların içlerinde hevesli ve coşkulu çocuğun (egolarının) anlayacağı dilde konuşur ve o enerjide olursanız hep heyecanlı ve ilerleyen bir ilişkiniz olacaktır.

Koç burcuyla olmanın tadını çıkarın, çünkü daha samimi bir yer yok! Sevgiler! 🙂

Romantik İlişkiler: Sadık, çocuksu, coşkulu, kıskanç, hızlı sinirlenip kolay yatışan, sıcakkanlı

Ona Nasıl Davranın? Sevin, özgür bırakın, dürüst olun, kıskandırmayın, kendinizi yenileyin, sorular sorun, düşünceli davranın, arkadaşça sohbetler edin, ilişkide heyecanı sürekli diri tutun, sürpriz yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s