Oğlak’ta Dolunay ve Burçlara Etkileri- Gerçekten Neye İhtiyaç Duyuyorsunuz?

Sevgili Arkadaşlar, Yeni bir dolunay enerjisiyle iç içeyiz. Dolunay zamanları yeni ay zamanlarına kıyasla daha duygusal ve karmaşık ruh halleri içinde oluruz. Ama bu dolunay’ın en büyük eksisi; şu an o duygulara karşı çok mesafeli olmamız. Duygularımıza aramıza mesafe koymamız bazen iyi olsa da, uzun vadede bizi hasta edebilir. Bu yüzden bugünlerde mümkün olduğunca duyarlı, şefkatli ve başkalarının ihtiyaçlarına karşı anlayışlı olmaya çalışalım. Bunu en basit olarak aile içinde yapabilirsek; dışarıda, işimizde, ilişkilerimizde, vatanımızda ve bütün dünyada da yapabiliriz. Neye ihtiyacınız varsa onu bulmanız ve sonra size verilmesi dileğiyle. Sevgiler! 🙂

Koç: Sevgili Koçlar, hayatınızın temel taşlarının yerinden oynadığı; aileniz ve kariyeriniz için önemli adımlar attığınız bir dönemdesiniz. Son iki haftadır evinize ve ailenize karşı daha hassas ve şefkatli olmaya başladınız. Kariyeriniz ve toplumdaki yeriniz için ciddiyetinizi ve koyduğunuz kuralları anlıyorum. Fakat sizi hem iş hem aile konularında biraz daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Böyle olmadığınız için değil; duyarlı olmak hakkında daha fazla düşünmeniz için. Bunu iletişimlerinizde daha sevgi dolu olarak ve çocuklarınızın fikrini alarak yapabilirsiniz. Göreceksiniz; yarınınıza değerli armağanlar bırakmış olacaksınız.

Boğa: Sevgili Boğalar, duygusal bağlar kurdukça ya da hali hazırda sahip olduğunuz bağları güçlendirdikçe değişiyor ve kendinizi daha fazla açıyorsunuz. Son iki haftadır kardeşlerinizle bol bol zaman geçirdiniz. Belki bunun sayesinde içinizdeki şefkatli yanı kucakladınız. İnançlarınız ve yaşam felsefeleriniz konusunda olgun olduğunuzun farkındayım, çünkü onları siz inşa ettiniz. Ama konu kardeşlerinize gelince sizi onlara karşı daha anlayışlı olmaya davet ediyorum. Bu size farklı bakış açıları verecektir. Bunu onlarla olan iletişiminize sevgi katarak ve evinizde organizasyonlar gerçekleştirerek yapabilirsiniz. Hissedin; siz iyi oldukça, size iyi olan geliyor ve gelecek.

İkizler: Sevgili İkizler, sahip olduklarınız ve gelir kaynaklarınız hakkında öncü adımlar attınız ve bir takım değişiklikler oldu. Son iki haftadır kafanızı bunlarla biraz fazla meşgul etmiş olabilirsiniz ama buna değiyor. Sizin en çok kendi emeklerinizle kazandığınız paraya güvendiğinizi biliyorum ama bu ara başkalarından gelecek desteğe açık olabilirsiniz. Bu konuda çok katı olmazsanız başkasının da size güven verebileceğinizi göreceksiniz. Bunu kendinizle barışarak ve kardeşlerinizle fikir alışverişi yaparak sağlayabilirsiniz. Kendi çevreniz güvenin. Siz sevildiğinizi hissettikçe paranın size koşa koşa geldiğini göreceksiniz.

Yengeç: Sevgili Yengeçler, yaşamınız için önemli adımlar attığınız ve ciddi kararlar verdiğiniz bir dönemdesiniz. Son iki haftadır girdiğiniz her ortamda parladınız ve bu sizin güveninizi sağlamlaştırdı. İlişkilerinizi ve ortaklıklarınızı ciddi düşündüğünüzü ve bunun için planlı olmak istemenizi anlıyorum. Bu sizin için zaten en doğrusu. Ama kendinize gösterdiğiniz hassasiyeti karşınızdaki kişiler için de gösterirseniz dengeyi sağlamış olursunuz. Bunu sevginizi daha dışadönük yaşayarak ve paranızı akıllıca irade ederek kolaylaştırabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere iyi bakın, gördüklerinizden memnunsanız doğru yoldasınız!

Aslan: Sevgili Aslanlar, duygularınızın hızlıca değiştiği ve hassaslaştığınız bir dönemdesiniz. Son iki haftadır içinizde bazen fırtınalar kopuyor ve korkularınızı dindirmeye çalışıyor olabilirsiniz. Aslında sizin; sizin bile çok fark etmediğiniz kırılgan bir yanınız var ve bu, bugünlerde yaşadığınız olaylarla daha da ortaya çıkıyor. Ama bunu kapatmak için gündelik hayatınızda dış dünya ile aranıza bir sınır koymayın. Kendinizi arkadaşlarınıza açarak ve düşüncelerinizi bütün samimiyetinizle ifade ederek gizli kalan duygularınızı açığa çıkartabilirsiniz. Biliyorsunuz ki, aslında herkes sadece kendine yalan söyler.

Başak: Sevgili Başaklar, ideallerinizi yeniden gözden geçirdiğiniz ve umutlarınıza umut kattığınız bir dönemdesiniz. Son iki haftadır arkadaşlarınız sayesinde güveninizi tazelediniz. Şimdi aklınız kişisel hobilerinizde ve çocuklarınızda. Bu konularda kurallı ve yöntemli olduğunu biliyorum. Sadece bu ara şans oyunlarında ve sporda fazla risk alabilirsiniz gibi duruyor. Biraz sezgilerinizi kullanırsanız ve başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı olursanız sizin için daha sağlıklı olur. Toplum önünde konuşmalarınızla sempati toplamanız ve yaratıcı fikirleriniz için tek başınıza çalışmanız ileri zamanlarda sizi öne çıkaracak. Bekleyin, şans yüzünüze gülmeye başladı!

Terazi: Sevgili Teraziler, hedefleriniz için önemli adımları attığınız ve kariyerinizi büyüttüğünüz bir dönemdesiniz. Son iki haftadır toplum önünde yufka yüreğinizle göze çarpıyorsunuz. Aslında bu sizi siz yapan bir özellik, en çok bundan besleniyorsunuz. Ama kariyerinize asılınca, evden ve ailenizden biraz kopuyorsunuz. Aileniz ve babanız hakkındaki duygularınızın farkında olursanız kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Felsefeye olan sevginiz ve arkadaşlarınızla yapacağınız samimi sohbetler buna yardımcı olacaktır. Sizi büyük bir gelecek bekliyor Teraziler, bunu buradan görebiliyorum! J

Akrep: Sevgili Akrepler, maneviyata çok bağlandığınız ve inançlarınız konusunda hassas olduğunuz bir dönemdesiniz. Son iki haftadır çok dua ediyor, inanıyor ve duygusal olarak inandıklarınıza bağlanıyor olabilirsiniz. Ya da hayatın karşınıza çıkardığı tesadüfleri fazla takip ediyorsunuz. Ama işin pratiğine ve uygulamaya geçince aynı hassaslığı pek gösteremiyor gibisiniz. Konuşma tarzınız ve üslubunuza biraz daha şefkat eklemelisiniz. Başkalarının sizin fikirlerinize güven duyduğunu ve ruhunuzun iyi tarafını hissedin. Bu inandıklarınızı uygulamanızı kolaylaştıracak. Bugüne kadar bilgilerinize bir çok kişiye ilham olduğunuzu unutmayın!

Yay: Sevgili Yaylar, içinizde çok derin bir yerlerle temas kuruyorsunuz ve hissettiklerinize inanamıyorsunuz. Son iki haftadır ailenizin müthiş bir desteğini görüyorsunuz ve bu sizi daha duygusal biri yapıyor. Başkalarının size yardım etmesi çok güzel ama siz de çalışmayı hiç bırakmamalısınız. Para konularında bir takım değişimler söz konusu olabilir ve her zamankiden daha hesaplı davranabilirsiniz. Bu size sorumluluklarınızı yeniden hatırlatacak gibi duruyor. İlişkilerinizde daha sevgi dolu ve iletişime açık olur ayrıca kendinize net hedefler koyarsanız para konusunda rahatlayacaksınız. Biraz oturma vakti!

Oğlak: Sevgili Oğlaklar, kurduğunuz bütün ikili ilişkiler bu sıralar gündeminizde, yani bir şekilde karşınıza çıkıyor. Son iki haftadır karşınızdaki kişilere yumuşak ve hassas davranmaya çalışıyorsunuz ve bence sonucunu da alıyorsunuz. Ama genel olarak ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözmek istiyorsanız; almak için vermemeyi ve bir başkasına muhtaç olmamayı öğrenmeniz gerekir. Kendinizi günlük hayatın ritmine verin ve ruhunuzun ihtiyaçlarını bizzat siz karşılamaya çalışın. Sürekli beklenti halinde olmaktan çıkarsanız göreceksiniz karşınıza çıkarsız ve sizi koşulsuz sevmeye hazır kişiler çıkacaktır. Değişim zamanı!

Kova: Sevgili Kovalar, arı gibi çalıştığınız ve kendinizi tamamen çalışmaya ve günlük hayatınızı doldurmaya verdiğiniz bir dönemdesiniz. Son iki haftadır sağlığınızda bir takım problemler yaşanmış olabilir, aslında bunun bütün nedeni ruhsal! İçinizde olup bitene bir bakın ve kendinize karşı biraz sert olduğunuzu fark edin. Dışarıya hiç belli etmeseniz de iç dünyanızdaki fırtınaları dindirmek sizin elinizde. Yumuşamaya ve yakınlık kurmaya ihtiyacınız var. Bunu ikili ilişkiler üzerinde biraz düşünerek ve arkadaşlarınıza (özellikle kız) kendinizi açarak yapabilirsiniz. Dürüst olun, önce kendinize!

Balık: Sevgili Balıklar, hobilerinize, çocuklarınıza ve şans oyunlarına kendinizi kaptırdığınız bir dönemdesiniz. Son iki haftadır bunlarla zaman geçirerek güvende hissediyorsunuz. Ama sizi siz yapanın sadece siz değil, arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz olduğunu da unutmayın. Arkadaşlarınız için zaten fedakarlık yapmaya pek alışkın değilsiniz, ama bu sizi uzun vadede daha yalnızlaştıracaktır. Şimdi silkelendin ve kendiniz için gösterdiğiniz duyarlılığı arkadaşlarınız için de göstermeye çalışın. Günlük hayatınızda coşku katmanız ve evinize güzel davetler vermeniz bunu kolaylaştıracak. Uyarması benden…

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s