Yengeç Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Etkileri- Hafızamız.

Selam. Dün sabaha karşı yengeç burcunda bir yeni ay yaşadık. Güneş, Ay, Merkür ve Mars Yengeç burcunda.
Bu aralar epey bir geçmişe gidiyor olabiliriz. Demek ki ara sıra buna ihtiyacımız var; hafızamızda bizim farketmediğimiz ama bizi yaralayan anılar varsa onları ortaya çıkarmaya ya da yaşadıklarımızı daha farklı değerlendirmeye. Ya da en azından seneler önce dediğimiz şeyin gerçekten seneler önce olduğunu ve aslında o zaman sadece 20 yaşında olduğumuzu farketmeye.
Neden mi? Çünkü büyümek biraz bunu gerektirir. Gelişmek ve gelişim göstermek için ara sıra geçmişe gitmeye ihtiyacımız vardır. Acı çekmek, üzülmek ve kendimize acımak için değil. Tabii ki duygularımız vardır ve her zaman gelişmemize araç olacaklardır. Çünkü bir şeyi yönetmenin yolu önce onu fark etmekten geçer.
Aklımıza gelen, rüyamıza giren ve karşımıza çıkan anıların bize verdiği duyguları yönetmek bu ara en büyük amacımız olmalı. Kendinize sarılın ve her şeyin en güzeline layık olduğunuzu kendinize söyleyin. Size en büyük şefkati verecek olan yine sizsiniz. Sevgiler! 🙂

Burçlara Etkileri: (On gün sürecektir)

Koç: Bu ara varınız yoğunuz aileniz ve yuvanız. Duygularınızın şelale olmasına izin verin. Evinizde bir takım değişiklikler yapabilirsiniz.

Boğa: Bu ara kardeşlerinizle bağlarınızı güçlendiriyorsunuz. Aklınızın tamamen geçmişe gitmesine izin verin. Duygusal konuşmalar yapmaya hazırlıklı olun.

İkizler: Bu ara para harcamadan duramıyorsunuz. En iyisi yatırım yapmanın yollarını arayın. Farklı kaynaklardan para kazanabilirsiniz.

Yengeç: Bu ara hem duygusal ve hem çok değişkensiniz. Parlamaktan ve kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. Her şey güzel olacak!

Aslan: Bu ara biraz içinize kapanmış olabilirsiniz. İçinizdeki şefkatli yanı bulun ve ortaya çıkarın. Arkanızdan konuşanları ise arkanızda bırakın.

Başak: Bu ara arkadaşlarınız sizin en büyük destekçileriniz. Onların aileniz gibi olmasına izin verin. Farklı sosyal ortamlar sizi bekliyor!

Terazi: Bu ara kariyerinizde değişiklikler söz konusu. Yükselmek için sezgilerinize de bir göz atın. Çalışmak sizi çok besleyecek.

Akrep: Bu ara hayata tamamen farklı bir açıdan bakmak istiyorsunuz. İnançlarınız konusunda esnek olun. Yurtdışı planları yapabilirsiniz.

Yay: Bu ara hiç tahmin etmediğiniz yerlerden elinize paralar geçebilir. Eşinizin ailesinin kendi aileniz olmasına izin verin. Cömert olmak size çok yakaşacak.

Oğlak: Bu ara ilişkilerinizde bir takım hareketlenmeler olabilir. Duygularınızı göstermeye ve empati kurmaya dikkat edin. Karşınıza sizi seven birileri çıkacaktır.

Kova: Bu ara işle alakalı yer değişimleri söz konusu gözüküyor. Sağlığınıza dikkat edin ve bedeninizi dinleyin. Günlük rutinlerinize enerji katmak sizin elinizde.

Balık: Bu ara aklınıza çocuklarınızda ve yaratıcılığınız tavan yapmış durumda. İçinizdeki çocuğun ortaya çıkmasına izin verin. Göreceksiniz sizi büyüleyecek!

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s