Yay’da Dolunay ve Burçlara Etkileri- İşaretleri Okuyalım.

“Tadını çıkar, yaşa, sev. Ama birşeyler değiştiğinde, değişmesine izin ver. Birşeyler hareket etmeye başladığında hareketi durdurma. Her zaman varoluşun değişim rüzgarlarıyla birlikte hareket et. Hiçbir zaman karşı durma, o zaman kimse sana sıkıntı veremez. O zaman her ne oluyorsa kutsama getirecektir, çünkü sen farklı beklentiler içinde olmazsın. Her ne oluyorsa buyur edersin. Her ne gidiyorsa hoşçakal dersin ve artık orada olmadığı için şükran duyarsın. Böylece yeniye yer açılmış olur. O zaman yaşam bir macera olarak kalır, bağımlılık olmadan, engel olmadan. Bir nehir gibi akmaya devam eder. O zaman okyanus uzakta değildir artık-her an giderek daha yakınına gelir.” -Osho

Burçlara Etkileri: 

Koç Burçları: Yakın çevrenizden birileriyle flört etmeye başlayabilirsiniz sevgili koçlar. Bunun için ne istediğinizi ve daha da önemlisi neden istediğinizi bilirseniz hem evrene hem karşınızdakilere mesajı daha net verebilirsiniz. Bu dönem paranızı güzel olana harcamaktan çekinmeyin. Bunu eşinize lüks harcamalar yaparak veya kendinizi, evinizi güzelleştirmek için yapabilirsiniz. Siz kendinizi sevin ki, hem karşınızdakileri sevebilin hem ilişkileriniz yenilensin. Bunun da bir iletişim yolu olduğunu keşfedeceksiniz!

Boğa Burçları: Çalışma koşullarınızdaki gelişmeler sizin de aynı hızda parlamanızı sağlayacak sevgili boğalar. Size sorumluluk verilmesi size hem ün hem para olarak geri dönebilir. Başkalarından gelebilecek maddiyata güvenseniz de, siz kendinize güvenin. Ayrıca gizli kıskançlıklarınız ya da tutkularınız varsa bunu olumsuz kullanmak yerine bu dönem en çok kendinizi şımartın. Kuaföre gidin, beğendiğiniz elbiseyi alın, güzelliğinizi yansıtın. Göreceksiniz, yapacağınız en bereketli yatırım kendinize yaptığınız yatırım olacak!

İkizler Burçları: Acaba diyorum bir piyango mu oynasanız, yoksa bir dilek mi dileseniz sevgili İkizler. O kadar şanslısınız ki bu dönem istediğiniz her riski alabilirsiniz, hem de hiç düşünmeden! Bir yerlerinizi kaşıyın diyorum çünkü bu kadar göz önünde olmanız gerçekten birilerini kıskandırabilir. Arkanızdan konuşulması sizi düşürmesin. Siz kendinize güvendikçe ve ne istediğinizi rahatça ifade ettikçe ilişkinizin ne kadar geliştiğine inanamayacaksınız. Yeter ki hep çözüm odaklı olmayı seçin!

Yengeç Burçları: İçinizdekileri ailenizdekilerle paylaşmayacaksınız da, kiminle paylaşacaksınız ey yengeçler? Siz zaten kabuğunuza kolayca kapanan birisiniz, biraz hassas olduğunuz bir dönemdesiniz. Bunun en büyük meyvesi manevi kazanımlar olacak. Günlük hayatınızda ve çalışma koşullarınızda yaşadığınız deneyimler hem maneviyatınızı arttırıyor, hem evinizi zenginleştiriyor. Sosyalleşin ve sevildiğinizi hissedin. Sonra sadece sezgilerinizi dinleyin, göreceksiniz sizle sizin aranıza kimseyi sokmanıza gerek yok!

Aslan Burçları: Adeta sosyal bir kelebek gibi kanatlarınızla fıldır fıldır uçmak istiyorsunuz sevgili aslanlar. Siz hep sevilmek istersiniz ama bu ara sanki alkışlanarak ve beğenilerek hayatla bağlantı kuruyorsunuz. Bunun pek farkında olmayabilirsiniz. Uzun zamandır aksayan ve kırılan bütün ilişkileriniz (arkadaşlar, kardeşler) düzeliyor. Kariyerinize veya sosyal statünüze değer verin ve ona göre davranın. Göreceksiniz ki, bu önümüzdeki günlerde sizi bol ün ve eğlence olarak size geri dönecek!

Başak Burçları: Kariyeriniz için attığınız akıllı adımlar size para olarak geri dönüyor sevgili başaklar, maşallah keseniz genişliyor. Belki bir süredir biraz kısıtlanmış hissediyordunuz ama artık zincirlerinizi kırma vakti! Aile ve ev yaşantınızda bir takım değişikler olabilir. Zaten bu dönem sizin her şey çok hızlı ilerliyor. Bu yüzden siz en iyisi biraz ruhunuzu yavaşlatın ve ilahi olanla ilişki kurmaya çalışın. Göreceksiniz, aldığınız ilhamla attığınız adımlar sizi olmak istediğiniz yerlere çıkaracak!

Terazi Burçları: Gelişiyor, geliştiriyor, inanıyor ve inandırıyorsunuz sevgili teraziler. Ara sıra kardeşleriniz ve yakın çevrenizle gerilimler yaşasanız da, aslında onların size ne kadar vizyon kazandırdığını belki hatırlatmam gerekir. İlişki konularınızda yaptığınız hırsları bir kenara bırakın ve yaşamaya bakın. Çünkü bunu sizden daha iyi yapan başka biri yok. Kendinizi sevdikçe ve umutlarınızı yeşerttikçe, başkalarına ilham olmaya devam edeceksiniz! Böylece tıkanan fırsatlar da tek tek geri gelecek!

Akrep Burçları: En derin benliğinizle kurduğunuz temasın etkilerini dış dünyada göreceksiniz sevgili akrepler. Belki uzun zamandır kendinizi şanssız ve bahtsız hissediyordunuz ama yaşamınızdaki olayları ve insanları daha dikkatle inceler, hatta okursanız birilerinin sizi desteklemek istediğini fark edeceksiniz. İç dünyanızda fırtınaları sakinleştirin ve ilişkinizdeki güvenin değerini bilin. Bu size önce içsel huzur sonra maddi rahatlık verecektir. Göreceksiniz ki, içsel yeteneklerinizle kendinize birçok kişisel kaynak sağlayabileceksiniz!

Yay Burçları: Ufukta yeni bir ilişki mi var acaba sevgili yaylar? Bence artık zamanı geldi ve siz bir ilişki yaşamaya hazırsınız. Uzun zamandır ayrı düştüğünüz arkadaşlarınız varsa onlarla yeniden buluşarak aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Ama ondan önce değişken ruh halinizden kurtulun. Şefkatli olun tabiî ki ama korkak olmayın. Sonra da tatlı yiyip tatlı konuşun :p Hayır, şaka yapmıyorum!  Günlük yaşamınızda nazik olmaya özen gösterin ve hep gülümseyin. Çünkü her an karşınıza hayatınızın aşkı çıkabilir!

Oğlak Burçları: Bir takım kariyer fırsatları ayağınıza geliyor sevgili oğlaklar. Siz hedefinizi yükseklere koydukça ve gündelik hayatınızda daha hızlı oldukça sizi kimse tutamaz. Azminize herkes hayran sadece uzun bir süredir olduğu gibi yine biraz buhranlar içindesiniz. Duygularınızı kimseye belli etmiyorsunuz ve siz konuşmadıkça daha da çok içine kapanıyorsunuz. Böyle yapmayın! Eğlenceye açık olun ve kendinizi gösterin. Ne kadar sevildiğinizi ve başarılı olduğunuzu göreceksiniz!

Kova Burçları: Uzaklar size yakın oluyor sevgili kovalar. Bir süredir planını yaptığınız eğitim ya da yurtdışı hayallerinizi yavaş yavaş gerçekleştirmeye başlıyorsunuz. Bunun için kendinize güvenmeniz ve yeteneklerinizi zeki bir şekilde ortaya koymanız yeterli. Tabii bir yandan sosyal ağlarınız da büyüyor ve sürekli değişiyor. Arkadaşlarınızla olmak size iyi geliyor ve buna ihtiyacınız var. Çünkü ufkunuzu açtıkça ileri doğru gidebiliyorsunuz. Kalbinizi de, evinizi de sevdiklerinize açın. Size iyi gelecek!

Balık Burçları: Başkalarından gelen her türlü destek bu ara evinizi de ailenize de güzelleştiriyor sevgili balıklar. Siz de kıvrak zekanızı rahatça ortaya koyabiliyorsunuz. Hem bu sayede kariyerinizde de bir takım değişiklikler olabilir. Sorumluluklar sizi korkutmasın. Çünkü bu size para olarak geri dönecek. Siz değişen şartlara kolayca ayak uydurabilen birisiniz, bu özelliğiniz size bugünlerde çok lazım olacak. Güzeli konuşun, iyiyi görün ve olumlu düşünün. Göreceksiniz ki birileri sizi sizden daha çok düşünüyor!

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s