İkizler’de Yeni Ay ve Burçlara Etkileri- Seçenekleri Görmek.

Sevgili Arkadaşlar, 25 Mayıs Perşembe günü 22.44’te İkizler burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Koç’la hayata başladıktan, Boğa ile kendimizi güvenceye aldıktan sonra şimdi İkizler’le biraz yenilenmeye ve canlanmaya ihtiyacımız var. Belki bunun ilk adımı olaylara farklı bir bakış açısıyla bakabilmektir. Bunu dışarıdan aldığımız bilgileri farklı yorumlamayı deneyerek yapabiliriz.

Doğduğumuzdan beri gördüğümüz, duyduğumuz, şahit olduğumuz her şeyi kendi filtremize göre yorumlarız. Yani gelen bilgiler aynı olsa da, bizim kaderimizi belirleyen onu nasıl yorumladığımızdır. Bu yeni ay’da bugüne kadar alışmış olduğumuz ve bize zarar veren düşünce kalıplarından sıyrılmayı deneyelim. Farklı seçeneklerin var olabileceğini bilelim. Mesela bir ayrılık yaşamışızdır ve o ayrılıktan beri şanssız olduğumuz fikri beynimize kazınmıştır. Ama ondan öncesinde ne kadar çok sevildiğimizi ve çok mutlu olduğumuzu hatırlayabiliriz. Böylece bilinçaltımıza gönderdiğimiz mesaj ayrılık değil de, ne kadar çok sevildiğimiz olur. Bu yeni ayda gördüğünüz, duyduğunuz, dokunduğunuz ve düşündüğünüz her şeyde güzellik bulmanızı diliyorum. Ayrıca Ramazan’ın (her ramazan başlangıcı ve bayramı yeni ay’dır) kalplerimize huzur getirmesini diliyorum.

Yeni ay’ın şarkısı tabii ki geçtiğimiz günlerde öbür dünyaya uğurlanan Chris Cornell’dan… Umarım nur içinde yatıyordur…

Burçlara Etkileri: (Yükselen burcunuzu da okuyun!)

Koç Burçları: Sevgili Koçlar, bu ara amacınız bilgilerinizi tazelemek ve kendinizi ifade etmek. Bunu bir süredir kafa yorduğunuz gelir- gider hesaplarıyla alakalı yapabilir veya bunun sayesinde somut adımlar atabilirsiniz. Kişiliğinizin kibar ve sanatçı ruhunu göstermekten çekinmeyin. Bu sizin daha çok sevilmenizi ve insanlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yorumlarınız da haklı da olsanız kırıcı konuşmak yerine biraz daha barış yanlısı konuşmalar yaparsanız istediğiniz iletişimi daha rahat kurarsınız. Söz sizin ve unutmayın; “Karşınızdaki bir şey söylüyorsa ciddiye alın. Bir insan ne diyorsa onu kast etmiştir.”

Boğa Burçları: Sevgili Boğalar, bu ara amacınız gelir kaynaklarınız geliştirmek ve başka kaynaklar bulmak. Bunu bir süredir fark ettiğiniz yeteneklerinizin kullanarak ve kendinize daha fazla güvenerek yapabilirsiniz. On parmağınızda on marifet olduğunu biliyorsunuz. Gördüğünüz her şeyde iyilik ve güzellik görmeye başlayın ve insanlarla bütünleşin. Bu size umulmadık kapılar açacaktır. Ayrıca para konusunda maymun iştahlı davranmak yerine, bütçenizi hesaplarsanız maddi konulardaki şansınızı fark edeceksiniz. Berekete ve yeteneklerinize yoğunlaşma zamanı! Unutmayın “Evrenin bolluğu ve bereketi sınırsızdır!”

İkizler Burçları: Sevgili İkizler; bu ara amacınız: yenilenmek ve parlamak gibi gözüküyor. Güneş ve ay burcunuzda yan yana; bu dönem sizin döneminiz. Bunun bir süredir bilinçaltınızda keşfettiklerinizle ve maneviyatın verdiği güvenle yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan, sosyal ortamlardan destek alın ve geleceğe umutla bakın. Bu sizi daha da canlandıracaktır. Ayrıca kendinizi öfkeyle değil de şefkatle ifade etmeye özen gösterirseniz, daha fazla sevilebilirsiniz. Kimliğinize ve yetenekleriniz size güç verirse kimse sizi tutamaz. “Büyük beklentilerle yaşayın, büyük şeyler olacaktır.”

Yengeç Burçları: Sevgili Yengeçler; bu ara amacınız kabuğunuza çekilmek ve sessizleşmek. Sanırım yeterince sosyalleştiniz ama bunu bir süredir haşır neşir olduğunuz arkadaşlarınızla daha güvenli ve huzurlu sohbetler ederek gerçekleştirebilirsiniz. Kariyeriniz için yardım almaya ve destek istemeye açık olun. Bu sizi daha öncü yapacaktır. Ayrıca iç dünyanızdaki öfkenizin farkına varır ve korkularınızın nedenlerini bulursanız bu sizin daha güvenli adımlar atmanıza yarayacak. Korkmak yerine onların gölgeniz olduğunu fark ederseniz ruhunuz için her şeyin mümkün olduğunu göreceksiniz. “Bilinçaltınız gücü sayesinde her şeyi yapabilirsiniz.”

Aslan Burçları: Sevgili Aslanlar, bu ara amacınız değişik sosyal çevrelere ve arkadaş gruplarına girmek. Kendinizi farklılarda bulmak istiyorsunuz. Bunu bir süredir yakın olduğunuz annenizden akıl alarak ya da toplum içinde fikirlerinizi güvenle ifade ederek sağlayabilirsiniz. Hayatın anlamını içinizdeki hayatı seven çocukla bulmaya çalışın. (Ya da varsa kız kardeşlerinizden) Bu sizi daha dışa dönük yapacak. Ayrıca size zarar veren ve sinirinizi bozan arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarın. Yerine yenilerin geleceğine inanın!  Düşman değil dost edinin. Biliyorsunuz ki; “Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.”

Başak Burçları: Sevgili Başaklar; bu ara amacınız kariyerinizi ve hedeflerinizi yeniden canlandırmak. Bunu bir süredir kafanızı yorduğunuz ve araştırdığınız felsefi- dini veya gelişim konularını somutlaştırarak yapabilirsiniz. Hayatınızda ve rüyalarınızda karşına çıkan tesadüfleri takip edin. Bu size yeni fikirler verecek ve gerçeği bulmanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca kariyerinize hırslı olmak yerine azimli olursanız fikirlerinizle daha fazla göz önüne gelebilirsiniz. Üstlerle tartışmak yerine dinlemek de sizi daha çok zirveye çıkaracaktır. Haydi bakalım başaklar, “başarı tatlıdır ama ter kokar.”

Terazi Burçları: Sevgili Teraziler; bu ara amacınız açıldıkça açılmak ve uzaklara seyahat etmek. Yeterince durdunuz, şimdi uçma vakti. Bunu bir süredir başkalarından gelen maddi desteği akıllıca ve tutumlu kullanarak yapabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda biraz cesur ve gözü pek olmaya açık olun. Bu ufkunuzu daha fazla açacak ve sizi uzaklara götürecektir. Ayrıca bakış açınızı zorla kabul ettirmek yerine, davranışlarınızla gösterirseniz doğru olanı göstermeniz daha kolay olacaktır. Gücünüzü aklınızdan alın. Ve unutmayın “Akıl gücünü sevgiden alır!”

Akrep Burçları: Sevgili Akrep burçları; bu ara amacınız paranın her yerden gelmesini sağlamak. Size başkalarından destek her an her yerden gelebilir: miras, sigorta, prim… Bunu bir süredir ilişki kurduğunuz kişilere güven vererek sağlayabilirsiniz. İş yerinizde ve gündelik hayatta daha sevgi dolu ve neşeli olmaya çalışın. Bu size daha da güvenilmesini sağlayacaktır. Ayrıca içinizde bir yerlerde gizlediğiniz tutkuları fark eder ve bunlar için daha girişken davranırsanız parayı yani bereketi aslında kendiniz çektiğinizi göreceksiniz. Unutmayın: “Para; senin başkalarına kattığın değere karşı evrenin sana ödediği şeydir.”

Yay Burçları: Sevgili Yaylar, bu ara amacınız ilişkinizi renklendirmek ve diri tutmak. Hayata bağlanmak için buna ihtiyacınız var. Bunu bir süredir günlük hayatınıza ve çalışma koşullarınıza getirdiğiniz sakinlik ve düzenle sağlayabilirsiniz. Varsa çocuklarınıza daha fazla zaman ayırın ya da kendinize eğlenmek ve keyiflenmek için izin verin. Bu otomatik olarak ilişkilerinizi yenileyecektir. Ayrıca partnerlerinizle güç savaşına girmek yerine, kendinizi net bir şekilde ifade etmeye çalışın. Eşiniz sizin rakibiniz değil. Unutmayın “Davranışlarınızı değiştirirseniz ilişkiniz de değişir.”

Oğlak Burçları: Sevgili Oğlaklar, bu ara amacınız çalışma yerinize ve günlük düzeninize çeşitlilik getirmek. Bu sizi daha sağlıklı biri yapacak. Bunu bir süredir üzerinizde durduğunuz ve size keyif veren ne varsa hayatınıza onları dahil ederek yapabilirsiniz. Evinizi ve ailenizi hiç olmadığı kadar önemseyin ve güzelleştirin. Bu sizin günlük ritüellerinize ışık olacaktır. Ayrıca enerjinizi dengeli harcar ve sinir sisteminize biraz özen gösterirseniz sağlığınız daha da iyileşir. Yürüyüş, yoga vs yapmak sizin kendi dışınıza çıkmanızı sağlayabilir. Unutmayın; “Sağlam karakterli bir kişi günlerini doğru olanı yapmakla geçirir.”

Kova Burçları: Sevgili Kovalar, bu ara amacınız kendinizi bol bol organizasyonlarda ve aktivitelerde bulmak. Gençleşen bir haliniz var. Bunu bir süredir evinizde ve aileniz sayesinde bulduğunuz huzur ve keyif sayesinde yapabilirsiniz. Tatlı dilinizi kullanın ve hoş sohbetinizle insanları tavlayın. Bu sizin çevrenizi ve yaratıcılığını geliştirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kendinizi göstermek isterken gereksiz riskler almak yerine, mantıklı hamlelerde bulunun. Merak etmeyin, aşk için doğru zamanda doğru yerde olacaksınız. Unutmayın “Neyin sizi gerçek anlamda mutlu ettiğini bulmak sizi canlı kılacaktır.”

Balık Burçları: Sevgili Balıklar, bu ara amacınız evinizde bir takım değişiklikler yapmak ve aile üyelerinizle ilişkilerinizi güçlendirmek. Hayatınıza renk katmaya içsel yuvanızdan başlıyorsunuz. Bunu bir süredir bağlarınızı iyice güçlendirdiğiniz kardeşleriniz veya yakın akrabalarınızla yapabilirsiniz. Bolluk ve zenginlik anlayışınızı geliştirin. Bu önce sizi, dolayısıyla gerçekliğinizdeki herkesi değiştirecektir. Ayrıca ailenize kendinizi çatışmayla kanıtlamak yerine, olgun konuşmalarınızla kanıtlayın. Siz ailenizin sivri zekasısınız ve bunu herkes biliyor. Unutmayın; “Düşünce ve sosyal yapı içindeki hareket tarzınız, hayatınızın genelde nasıl olacağını belirler.”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s