Aslan Burcu ve Aşk

Aslan burçları ilişkilerinde çok sıcakkanlıdır, zaten Aslan dendi mi akla ateş gelir. Kendilerine çok güvenirler, keyiflerine çok düşkündürler, ne istiyorlarsa çok güzel bir şekilde yaparlar. Aslan burçları aynı zamanda çok gururludur ve karşı tarafı sahiplendirler. Partnerlerine karşı sahiplenici davranırlar ve onlardan gurur duymak isterler. Bu yüzden bir Aslanı uzun süre yalnız görebilirsiniz. Doğru insanı bulmak için çok düşünürler. Ayrıca Aslan’lar kendi alanlarına çok önem veren burçlardır; yani özgür olmak ve bireysel hareket etmek isteyeceklerdir. Sorumluluk almak için çok istekli olmaları gerekir yani bu yüzden zaten çok fazla ilişki yaşamazlar.

Aslan burçlarıyla ilişkinizde kendinizi ifade edin, onların övün övün ve övün. Sınırlarınızı ve değerlerinizi koruyun. Yönetimi ona veriyormuş gibi yapın. Aşık olduğunuzu itiraf etmeye bilirsiniz.

Aslan kadınları hep bakımlı ve güzel halleriyle, Aslan erkeği cömertliğiyle sizi mest edecektir. Onların sevgisine bir alıştınız mı kolay kurtulamazsınız. Aslan burçlarıyla ilişki yaşamak size kendinizi çok güvende ve mutlu hissettirecektir. Aslan burcu kolay kolay biriyle beraber olmaz o yüzden eğer sizle beraberse şanslısınız demektir.

Romantik İlişkiler: Eğlenceli, koruyucu, güçlü, çocuksu, sıcak, sahiplenici

Ona Nasıl Davranın? Kibar olun, onu rahat ettirin, şımartın, gururuna önem verin, inatlaşmayın, yüreklendirin, kıskanın, neşeli olun, hediye alın, kurallarına uyun ya da uyuyormuş gibi gözükün, dediğim dedik hareketlerini sabırla karşılayın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s