Yükselen Boğa

Yükselen Burcu Boğa Olan Ünlüler: Lana Del Rey, David Beckham, Gigi Hadid, Zinedin Zidane, Miley Cyrus, Nikola Tesla,

Yükselen burcu Boğa olanlar istikrarlı, verimli ve üretkendir. Dışarıdan sakin, huzurlu, yavaş hareket eden, ağır ve sakin konuşan, kalın enseli ve kalın dudaklı birini görürseniz yükselen burcunun Boğa olduğuna emin olabilirsiniz.

Yükselen Boğalar çalışkan, üretken ve zengin gözükmek ister. Kaliteli yaşamı severler, onlar böyle yaşamaya doğuştan yeteneklidir. Otomatik olarak işin içinde para olan olaylara çekilirler. Hayatlarındaki amaçlara çalışarak, üreterek ve biriktirerek ulaşırlar. Bu yüzden hayatlarının her alanına sabrı ve kararlılığı sokarlar. Yani onlar hayatlarını tutarlı, sağlamcı ve dingin bir şekilde yaşarlar. Her açıdan güvende hissetmek onlar için çok önemlidir. Sosyal ilişkileri gelişmiştir ve işbirliğine açık insanlardır. Kendini geliştiren bir yükselen boğa dışarıya gerçekten güven verir.

Karşıt burçları olan Akrep’ten köklü değişimi, risk almayı ve paylaşmayı öğrenmelidir . Enerjisini yapıcı bir şekilde kullanırsa iyi ilişkilere sahip ve zengin bir hayatı olur; ama olumsuz kullanırsa başkası için kendine yıpratan ve cimri bir hale gelebilirler.

Yükselen burcun ne olduğunu ayrıntılı anlamak için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s