Balık Burcu ve Aşk

Balık burçları Zodyak’ın en fedakar burçlarıdır, bir Balık burcunu tanıdığınız zaman bunu anlar ve görürsünüz. Bu tabii ki özel ilişkilerinde de böyledir. Oldukça romantiklerdir ve karşı tarafı anlamaya çalışırlar. Partnerleriyle duygudaşlık yaparlar ve empati kurarlar.

İlişkilerde iletişime önem verirler. Balıklara alık dense de bazı konulara çok mantıklı yaklaşırlar. Gerçekçilerdir ve sorunları göz ardı etmezler. Sorunları konuşmak ve çözmek isterler. Size karşı her zaman anlayışlı ve toleranslılarlı olacaklardır. Hatalarınızı bağışlayacaklardır. Onların tek hatası bazen harekete geçememektir.  Onların en önem verdikleri şey güvendir. Dürüst ve nazik olmanızı isterler. Kıskanılmaktan çok hoşlanırlar ama yine de onlara fazla karışmamalısınız. Hep ciddiye alındıklarını hissetmek isterler. Onlara bol iltifat edebilir ve onları yüceltebilirsiniz. Ayrıca sizi anladığı kadar anlaşılmak da isterler. Bu yüzden bol bol konuşmasına müsaade etmeli ve ona güvenmelisiniz. Aynı şekilde güvenini de kazanmalısınız. Onu ne kadar destekler ve ona saygı gösterirseniz onun gönlünü o derece feth edebilirsiniz.

Balık erkekleri romantiklikleriyle, Balık kadınları kadınlıklarıyı sizi hep mest ediceklerdir. Balık burcuyla aşk yaşamak sizi güvende hissettirecektir. Çok esprili olmaları sayesinde romantik komedi tadına bir aşk yaşabilirsiniz. Onlarla kaybolmaya hazırlanın!

Romantik İlişkiler: Hassas, romantik, merhametli, düşünceli, verici ve talepkar

Ona Nasıl Davranın? Kibar olun, inatlaşmayın, dinleyin, bol bol iltifat edin, ciddiye alın, güvenin, romantik olun, kırıcı olmayın, pratik olun, kendinizi açıkça ifade edin, kıskanın ama karışmayın, onaylayın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s