9 Ekim Terazi Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

9 Ekim günü saat saat 06.47’de  Terazi burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek; herkes hayatının bir alanında daha uzlaşmacı ve adalet peşinde koşuyor olacak. Bu Yeni Ay’la beraber eşinize daha yakın hissedecek ve etrafa karşı daha ince olacaksınız. İlişkilerdeki pürüzleri düzeltmek için romantik olmaya çalışacaksınız. Yumuşak diyaloglar ve karşınızdakine güzel yaklaşmak buzları eritecektir! Sevdiklerinize karşı daha duyarlı, sempatik ve rahat hissedebilirsiniz. Bu yeni ay; bekar ve çalışan kadınlara ve ebeveynlere dikkat çekiyor.

24 Ekim’deki dolunaya kadar yeni projelere başlayabilirsiniz. Hatta düşünüyorsanız diyet, detoks, sağlıklı bir beslenme programı ya da egzersize başlamak için çok uygun bir dönem olacak! Zaten Ceres’le birleşen bu Yeni Ay’da sağlık her şeyden daha önemli olacak. Gıda endüstrisinde zararlı işler yapan kuruluşlar ortaya çıkabilir. Siz de bu dönem ne yediğinize dikkat ederseniz bu hem ruhunuza, hem bedeninize iyi gelecektir!

Koç: Ağustos itibariyle başlayan ikili ilişkiler ya da ortaklıklar bu yeni ay’la beraber iyice sağlamlaşıyor olacak. Partnerinize ya da ortağınız varsa ona açık ve ılımlı olacaksınız. Hayatınızdaki kutuplar ön plana çıkarken, istediğin şeyin peşinden gitmek için cesur olacaksın. Bu dönem neyi başarmak istediğinizi düşünün ve bunun iyi olup olmadığına devam ederek hayatınıza yön verin!

Boğa: Bu Yeni Ay’la  beraber sağlığınıza, çalışma arkadaşlarınıza ve ofisinize yenilik geliyor. Eğer vücudunuzda bir gerginlik hissediyorsanız hemen spora başlayın.  Hijyeninize ve alışkanlıklarınıza önem vermeye başlayacaksınız. Ayrıca özellikle işinizle ilgili koyduğunuz kurallarda mantıklı olmanız sizi kusursuz gösterecek. Kendinizi olduğu haliye kabul edin ve kendinize sarılın!

İkizler: Ağustos’ta başlayan bir proje ya da bir aşk şimdi alevleniyor. Bu size çok iyi geldi ve gelmeye devam edecek. Birinin sizi yumuşacık sevmesi ayaklarınızı yerden kesiyor. Tabii bazen özgür olmak isteyebilirsiniz. Ama siz özgürlüğü bile bir başkasıyla paylaştığınızda mutlu oluyorsunuz. Bu dönem başlayacağınız bütün projeler büyük yaratıcılıkla devam edecek. Ayrıca disiplinli olmayı da çok seveceksiniz!

Yengeç: Bu Yeni Ay’la yeni projelere başlamanız ve hayatınızda yeni bir dönem başlatmanız çok mümkün olacak. Özellikle ev ve aileyle ilişkilerinize yeni bir boyut katabilirsiniz. Geçtiğimiz Ağustos’tan itibaren üzerinde düşündüğünüz konuları ele alın ve başlayın. 24 Ekim’e kadar koyduğunuz hedefleri yavaş yavaş gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Yüksek amaçlar için sağlam bir inşa olması gerektiğini unutmayın!

Aslan: Bu yeni ay, sevdiklerinize daha duyarlı, sempatik ve rahat hissetmenizi sağlayacak. Sevildiğinizi sonuna kadar hissedecek ve kendinizi daha iyi ifade ettiğinizi fark edeceksiniz. Özellikle kardeşlerinizle ilişkilerinizi sağlamlaştıracak bu dönemde yakın çevreniz ve komşularınızla olan ilişkileriniz artacak. Eğer bir eğitime başlamak ya da bir yolculuk yapmak istiyorsanız tam zamanı!

Başak: Bu yeni ay sizi genel olarak olumlu etkileyecek. Hayatınızda sağlıksız her şeyi çıkaracaksınız. Kuracağınız ilişkilerde ve yapacağınız işbirliklerini geliştirme fırsatı bulacaksınız. Dikkat etmeniz gereken tek önemli nokta dengeyi bulmanız! Özellikle maddi anlamda yapacağınız girişimlerden ve ortaklıklardan olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Terazi: Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkilerini Ağustos’ta ufakta olsa deneyimlediniz sayılır. Önümüzdeki bir hafta hayatınızın her alanını yenileyecek ve hayatınıza bir ivme kazandıracaksınız. Yeni projelere başlayabilir, sağlığınıza daha fazla önem verebilirsiniz. Özellikle bu dönem ne kadar hareketli olursanız kendinize güveniniz o kadar artacaktır. Işığınızla herkesi kendinize hayran bırakacaksınız!

Akrep: Genel olarak olumlu bir yeni ay sizleri bekliyor. Aslında sizi içsel olarak etkileyecek bu enerjiyle hayatın tesadüflerden ibaret olmadığını göreceksiniz. Manevi ve derin olaylara işaret eden birçok eşzamanlılık deneyimi yaşayabilirsiniz. Zorluklarla karşılaşırsınız gerekli bilgi ve ilhama sahip olduğunuzu bilmelisiniz. Bilinçaltınızdaki uyumlu ve biraz mızmız insanı bulun ve yavaş yavaş açılmaya başlayın!

Yay: Bu Yeni Ay sizi direkt yenileyecek ve hayatınızda radikal başlangıçlar yapmanızı sağlayacak. Sizden umutlusu olmayacak. Özellikle grup çalışmalarına başlayabilir ya da teknolojiyle ilgili yeni işler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızın çok arttığını göreceksiniz. Farklı olmak için elinizden geleni yapın ve gemileri yakın. Arkadaşlık ilişkilerinizin ilişkilere dönebilir. Heyecan dorukta!

Oğlak: Bu Yeni Ay kariyer evinizde gerçekleşecek; dolayısıyla kuracağınız ilişkilerle gündeme geleceksiniz. Bu alacağınız bir evlilik kararı da olabilir. İlişkilerinizle gündem yapacaksınız. Siz her anlamda ne istediğini bilen birisiniz ve kurduğunuz ilişkiler sizin hep yükselmenizi sağlıyor. Bunun farkına varın ve sosyalleşmek için elinizden geleni yapın. Hepsi sizin yararınıza!

Kova: Bu Yeni Ay’la planlarınızda daha iyi çalışacak ve hedeflerinize ulaşacaksınız. Hem de az ama öz çalışarak. Yakın ilişkilerinizde çok daha duyarlı olacak ve insanlara anlayışlı davranacaksınız. Yüksek lisans ya da seyahat ilgili planlar yapmak için bu dönem önemli adımlar atabilirsiniz. Sonrasında olumlu sonuçlar elde edeceksiniz! Yargılarınızı bir  kenara bırakın ve denemeye hazır olun!

Balık: Bu yeni ay size karışık duygular yaşatabilir. Rahatlamak ve uyumlu ilişkiler yaşamak için bir şeylerin yetersiz olduğunu sezebilirsiniz. Sürekli stres ve endişe yaparsanız bu sizin güvensiz hissetmenize sebep verir. Enerjinizi yüksek tutun ve kendinizi güçlü hissedin ki içinizdeki sevgiyi ortaya çıkarabilin. Eşinizden ya ailenizden gelecek maddi destek sizi rahatlatacak!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s