Başak Burçları ve Aşk

Başak burçları ilişkilerinde mesafeli, eleştirel ve mantıklılardır. Sizinle tanıştıkları zaman asla hemen açılmazlar. Sizi gözlemlerler, sizi tanımaya çalışırlar ve bu sürede tanırlar. Size ısındıktan sonra ise onların içindeki o muzur çocuğu görürsünüz. Sizi sevdiklerini zaman size şaka yoluyla ve sizinle uğraşarak gösterecektir sevgilerini. Arkadaşları, ailesi ve sevdikleri insanlarla sizi tanıştırmaya başlarlar. Bu şekilde onu kazandığınızı anlarsınız aslında. Başak burçları hiçbir zaman aşklarında kaybolmayacaklardır, körkütük aşık olmayacaklardır. Ama bu aşık olmadıkları ya da sizi sevmedikleri anlamına gelmez. Onlar her zaman mantıklı yaşarlar ve kontrollü davranırlar. Sizi her zaman tutarlı ve dengeli bir şekilde seveceklerdir. O yüzden aslında sevilmediğiniz dair bir şüpheniz olmaz. Zaten bir Başak’ı tanıdığınız zaman onların o eleştirel tavırlarını üstünüze alınmazsınız çünkü onlar kendilerine karşı da böyledirler. Onların olayı kusur bulmaktır.

Başakların, karşılarında hijyene ve temizliğe önem veren birini görmek isterler. Onların standartları çok yüksektir. Ellerinize, ayak parmaklarınıza ve her küçük detaya önem verirler. Sakin ve sessiz konuşan birini isterler, sesinizi asla yükseltmemelisiniz. Başakların biraz da duygusal ve fedakar birine ihtiyaçları vardır. Çünkü onlar zaten çok endişelidir, karşılarında esnek biri olursa onlar da daha huzurlu olabilir.

Başak burcuyla beraber olduğunuzda tam olarak saf sevginin ne olduğunu anlarsınız. Size her zaman saf ve koşulsuz sevgileriyle mutlu edeceklerdir. Başak erkekleri size güven verecek, Başak kadınları hep arkadanızda olacaktır. Onlarla gülmenin, şakalaşmanın ve en önemlisi anın tadını çıkarın. İlişkinize de tamamen onların aklına gönül rahatlığıyla bırakın, emin olun hep gelişecektir!

Romantik İlişkiler: Takıntılı, ciddi, gerçekçi, neşeli, kontrollü, fedakar

Ona Nasıl Davranın? Düzenli olun, dış görünümünüze özen gösterin, az ama öz konuşun, esprili olun, kültüre önem verin, romantikliği siz yaratın, fikrini sorun, huzur verin, ailesini önemseyin, hep haklı olduğunu kabul edin, takdir edin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s