Defne Samyeli ve Cem Yılmaz Aşkına Astrolojik Bakış

Yeni bir aşkla karşı karşıyayız; Defne Samyeli ve Cem Yılmaz… Kader insanları bir araya getiriyor. Bense astroloji bilen biri olarak, onları gökyüzünde bir araya getiren nedir bunu merak ediyor ve araştırıyorum.

Cem Yılmaz bir boğa erkeği; diğer ünlü boğa erkekleri gibi hem söylüyor, hem oynuyor! (Bakınız: Bartu Küçükçağlayan, Oğuzhan Koç, İlker Kaleli, Ferhat Göçer) On parmaklarında on marifet bu boğa erkeklerinin. Doğum saatini bilmesek de, Ay burcu Oğlak gibi duruyor. Bu da onu hep hedef odaklı ve kariyerine önem veren biri yapıyor. Genel olarak yaratıcı, yetenekli ve yüksek bir enerjide olduğu haritasından belli. Aşk ve ilişkilere çok önem veriyor ve hep bir ilişki arayışı içinde. Genel olarak kendine destek verecek birilerine ihtiyaç duyuyor. Defne Samyeli ise akıllı bir Balık kadını. Fakat balık kadar kırılgan değil çünkü Ay burcu Koç. (Bakınız: Angelina Jolie) Bu onu güçlü ve cesur yapıyor. Kafasına koyduğunu yapıyor. O da yetenekli ve zaman içersinde bu yeteneklerini daha da fazla keşfetmiş gibi duruyor. Hatta eminim taklit ve oyunculuk konusunda da çok yeteneklidir. Defne, duygusal desteğe ihtiyacı olan biri, ilişkilerinde büyük bir verme kapasitesine sahip. Dışardan soğuk gözükse de aslında hassas ve romantik. Karşısındakinin duygularını anladığı zaman bu içinde bulunduğu ilişkiyi güçlendiriyor.

Cem’in ve Defne’nin önemli ortak noktaları var; o da düşünce yapılarının ve sevme şekillerinin aynı olması. Çünkü Merkürleri de, Venüsleri de kavuşuyor; yani aynı burçta! Bu demek oluyor ki ikisi de hızlı ve sabırsız düşünen insanlar. Düşündüklerini direkt olarak söylemeyi seçiyorlar. Ayrıca lükse ve güzel olana düşkünler. Güven ve sadakat ikisi için de önemli değerler. Beraber oldukları kişilerle ortak hareket etmeyi ve işbirliği yapmayı seviyorlar. Defne Samyeli bu aralar (doğum saatleri belli olmadıkları için tam zaman veremiyorum) hayatının önemli bir döngüsüne başlamış. Hayatında her şey yeni başlıyor gibi ve bundan sonraki hayatı için yeni başlangıçlar yapıyor ve yeni tohumlar ekiyor. Tam böyle bir zamanda yeni bir ilişkiye başlaması çok hoş olmuş. Cem ise bu döneminde kendini coşkulu ve heyecanlı hissediyor olmalı. Yani aşık olası zaten varmış ve aşık olmuş gibi. Hatta ikili beraber çocuk sahibi bile olabilirler. Zaten evlenecekleri konuşuluyordu, haritalarına göre ikisi de şu an kendini birbirlerine ait ve doğru yerde hissediyor. Bu Venüs gerilemesi Ekim ayında onların ilişkilerini bir krize sokabilir ama onu atlatırlarsa emin bir şekilde yollarına devam ederler. İkisinin de duygusal olarak aşık olduklarını söylemek, hatta birbirilerine çarpıldıklarını söylemek yalan olmaz. Önemli olan yeniliğe açık olmaları! İlişkileri çok özgür ve bireysel. Yani birbirlerine hep alan ve özgürlük tanıyan çiftler olacaklarına şüphe yok. Hatta beraber çok yaratıcı projelere bile imza atabilirler. Kim bilir, belki Defne oyunculuk yeteneğini Cem’in bir filminde gösterir, ya da beraber şarkı söylerler. Ama enerjilerini ve yaşama sevinçlerini yüksek tuttukları sürece onlardan daha cesur bir çift görmek zor olacak!

Mutluluklar! 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s