7 Kasım Akrep Yeni Ay’ı ve Burçlara Etkileri

Nurtopu gibi bir Yeni Ay Akrep Burcu’nun 15°’inde olacak; Neptün’den ve Plüton’dan olumlu açılar alacak. Böylece maneviyatınız artacak. Bu da empati kurmanızı ve geçmişi affetmenizi sağlayacak. Bir şeylerden pişmanlık duyuyorsanız bu Yeni Ay’da özür dileyin ve yolunuza devam edin.

Ayrıca bu Yeni Ay’la beraber Venüs gerilemesi bitiyor ve düzelmeyen ilişki sorunları kalmıyor! Bu dönem bekarlar hayalindeki sevgiliyi bulacak.; ideal partneriniz tam karşınızda olabilir! Ama eğer olumsuz bir enerjiye kapılırsanız hayal kırıklığı, kayıp ve yanlış suçlamalar yaşanabilir. Yapmadığınız bir şeyle suçlanabilir veya bir başkasını yanlış şekilde suçladığınızı keşfedebilirsiniz. Affetmeye ve affedilmeye açık olacak şekilde niyetlerde ve dileklerde bulunun.

Yeni aylar 28 günlük bir döngünün başlangıcıdır. O yüzden her yeni ayda canlandırıcı bir enerji vardır. Bunu yeni bir sayfa açmak ve yeni bir projeye başlamak için kullanabilirsiniz. Özellikle 23 Kasım’a kadar eski alışkanlıklarınızı ve davranışlarınıza bırakıp yeniye yönelin.

Koç: Bu Yeni Ay ile derin bağlar kuracaksınız. İç rehberlik istemeniz için bol bol meditasyon yapabilir, sezgilerinizi dinlemenin yollarını arayabilirsiniz. Alacağınız güçlü mesajlar size önümüzdeki altı ay boyunca rehberlik yapacak. Ayrıca eşinizle ya da ortağınızla finansal ortaklıklar için de adımlar atabilirsiniz. Tabii Merkür gerilerken parasal konularda hiçbir anlaşma yapmayın!

Boğa: Bu Yeni Ay’la beraber eşiniz ya da ortağınızla ön planda olacağınız bir döneme gireceksiniz. Anlaşma yapmak ve imzalı işlere girmek için önümüzdeki altı ayı değerlendirebilirsiniz. Tabii Merkür gerilerken hiçbir şey imzalamayın. Ama bunun dışında ilişkilerinize kesinlikle romantizm geliyor. Uyumun verdiği enerjiyle eşinizle yüksek bir enerji meydana getireceksiniz!

İkizler: Bu Yeni Ay’la beraber sağlığınıza ve çalışma koşullarınızla daha konsantre bir şekilde ilgileneceksiniz. Yeni bir beslenme programına ve sağlıklı yaşamaya başlamak için kararlı olacaksınız. Sağlıklı alışkanlıklarınızı yeniden başlatabilmeniz için size iyi bir zemin hazırlayacak. Bu dönemde kendinizi topraklayın, mesela masaj yaptırın! Merkür gerilemeden sinirlerinizi yumuşatmak size iyi gelecektir!

 Yengeç: Bu Yeni Ay’la beraber hayattan zevk almaya odaklanacaksınız. Çocuk bekleyenler çocuk çalışmalarına başlayabilir ya da spor yapmak isteyenler hayatına sporu sokabilir. Bu dönem sosyal ve sanatsal etkinliklere katıldıkça yapmak istedikleriniz için ilham alacaksınız. Kendinize güvenin ve alkışları kabul edin. Özellikle aşk konularında ise risk alacaksınız. Bravo!

Aslan: Bu Yeni Ay’la beraber ikili ilişkilerinizdeki hareketle beraber hayattaki hedeflerinizi yeniden yazacaksınız. Bir ev satın almayı ya da evinizi genişletmeyi düşünüyorsanız bugün hız kazanabilirsiniz. Takviminiz yoğun olsa da kendinize zaman ayırmak ve bakım yapmak için özel ve düzenli bir zaman ayırın. Ayrıca bugünler sizin duygularınızı inişli çıkışı yapabilir, karar vermeden önce düşünün.

Başak: Bu Yeni Ay’la beraber yapacağınız görüşmeler gelecek günler adına sizler için çok önemli olacak. Mesela gelecek günlerde heyecanlı işbirlikleri yapmak için tohum ekeceksiniz. Bu yüzden aklınızı bugün iyi çalıştırın! Bu dönem komşularınız ve kardeşlerinizle ilişkilerinizi daha sağlam hale getireceksiniz. Bol bol fikir alışverişi yapacaksınız. Ayrıca Merkür gerilemeden kısa yolculuklar planlayabilirsiniz.

Terazi: Hayattan zevk almayı ihmal etmeyerek paranız konsantre oluyorsunuz. Hayatınızı kolaylaştırmak isteyeceksiniz; bunun için yeni bir rejime başlayabilir, iş başvuruları yapabilir ya da paranızı nasıl kullanacağınız hakkında yeniden düşünebilirsiniz. Önünüzde büyük projeler varsa onları küçük görevlere ayırın. Bu dönem parayı sakın ola harcamak için harcamayın ve onun değerini bilin!

Akrep: Bu Yeni Ay’la hedeflerinizi ve hayallerinizi yeniden yapılandıracağınız bir döngüye adım atıyorsunuz. Bu dönem çok duygusal olabilirsiniz ama bu doğru kararlar vermeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Aksine sağlığınız ve bedeniniz için olumlu adımlar atmaya çok istekli olacaksınız. Bu dönem hassas ve alıngan olacaksınız. Ama böylece duygularınızı ifade etme fırsatı bulacaksınız. Bu dönemi kendi lehinize kullanmak için her şeyi yapın!

Yay: Bu Yeni Ay’la elinizi ayağınızı ortalıktan çekip biraz dinlenmek isteyeceksiniz. Aslında Merkür de burcunuzda gerilemeden önce kendinize zaman vermek çok iyi olabilir. Ama yine de bu dönemi yaratıcılığınızı arttırarak kullanabilirsiniz. Ne de olsa siz ne kadar bitkin ve yorgun da olsanız her zaman on parmağınızda on marifet! Köşenize çekilseniz de içinizdeki meleklerden yardım almayı unutmayın!

Oğlak: Bu Yeni Ay’la yeni arkadaş gruplarına gireceksiniz. Arkadaş canlısı olmanız grup aktivitelerinde sağlam işler yapmanıza sebep olacak. Zaten geçtiğimiz bir sene bunun için emek verdiniz, şimdi bunlar için daha uzun vadeli adımlar atacaksınız. Arkadaşlarınızla ya da sosyal amaçlar için buluştuğunuz insanlarla buluşup fikir alışverişleri yapacaksınız. İçinizdeki hümanist kişi iyice ortaya çıkıyor!

Kova: Bu Yeni Ay’la beraber işinize, mesleğinize ya da patronunuza olan bağlılığınız iyice artıyor olacak! Zaten bir senedir bunun için mücadele ediyorsunuz, bu dönem yine hedeflerinize odaklanacaksınız.Belki bir iş kurdunuz ya da liderlik rolünü üstlendiniz. Beklediğiniz terfiyi ya da ödülü almak için harekete geçeceksiniz. Önümüzdeki altı ay sizi artık en tepelerde görebiliriz. Sosyal statünüzü sergilemekten asla çekinmeyin!

Balık: Bu Yeni Ay’la geçtiğimiz bir senedir beklettiğiniz hamleyi artık atacaksınız! Dünya seyahatleri, kültürleri ve eğitimleri araştırdınız. Bu dönem ise çok hoşgörülü olacak ve her işin bir sırrı olduğuna inanacaksınız. Başka ülkelere gidip gelmeler, ya da hukuksal işler tamamlanabilir. Din ve felsefe konuları hakkında daha fazla durabilirsiniz. Önümüzdeki altı ayı yüksek eğitime başlamak ya da bol bol seyahat edebilecek şekilde ayarlayın!

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s