21 Ocak Ay Tutulması Burçlara Etkileri

21 Ocak günü Aslan burcunun 0 derecesinde bir Dolunay oluşuyor, bu aynı zamanda bir Ay tutulması. Güneş Kova’da olacak; önümüzdeki bir ay herkesin amacı daha yenilikçi ve arkadaş canlısı olmak olacak. Ama ondan önce bitmesi gereken dostluklar ve ilişkiler bitiyor. Bağımlı ve ihtiraslı ilişkileriniz varsa bütün kirli çamaşırlar ortaya çıkacak. Koşullar değişiyor. Arkadaşlıklarda problemler olabilir. Bu Ay tutulması herkesi olgunlaştıracak. İşinden de ayrılan, yeni bir iş de bulan bunun bir kader olduğunu anlayacak ve olan her şeyi anlayışla kabul edecek. Her şeyin bir kuralı olduğunu bilin. Kurallar olmasa insan hep aynı kalırdı. Bu Tutulma ise büyümek için bir fırsat!

Koç burçları bu tutulmayla uzun zamandır bitmiş ilişkilerine gerçekten veda edecekler, nokta koyacaklar. Sevilme ve takdir edilme arzuları artıyor, ama bunun için son kullanma tarihi geçmiş arkadaşlık ve aşk ilişkilerini bitirmeleri gerekiyor.

Sevgili Boğalar bu tutulmayla mesleki anlamda değişim yaşayacaklar. İstedikleri hedefe tam konsantre olacaklar ve bu yüzden gerekli riski de almaya istekli olacaklar. Mesleklerindeki sorunlara yaratıcı çözümler getirerek başarıyı yakalayacaklar. Onlar için önemli bir tutulma!

Sevgili İkizler bu tutulmayla hayatlarına hız getiriyorlar. Daha cesur olacaklar ve kendilerini yeni maceraya açacaklar. Bol bol kısa- uzun yolculuk yapabilirler. Bütün bunlar onlarda yeni ufuklar açacak. Kardeşleri ve yakın çevresiyle daha yakın bağlar kuracaklar.

Sevgili Yengeçler bu tutulmayla her şeye karşı daha istekli ve coşkulu olacaklar. Özellikle maddi anlamda karşılarına gelecek fırsatlar olabilir. Daha fazla görev almak ve daha fazla kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar. Farklı yollardan gelir elde edebilirler.

Sevgili Aslanlar bu tutulmayla hem ailesinden, hem çevrelerindeki kadınlardan bolca destek alacak. Onların yanlarında kendilerini güvende hissedecekler. Önümüzdeki on gün her zamankiden daha fazla duygusal olabilirler. İlişkilerinde tartışmalar yaşayabilirler.

Sevgili Başaklar bu tutulmayla hayatlarına bir düzen getiriyor olacak. Empati yapmaları sayesinde hem kendilerini hem başkalarını daha iyi anlayacak. Bu da onların doğru kararları vermelerini sağlayacak. İçlerindeki yaratıcı insanı bulabilecekler.

Sevgili Teraziler bu tutulmayla arkadaşlıklarına bir eleme yapacaklar. Sosyal grupları değişebilir ve kendilerini yeni sosyal ortamlarda bulabilirler. Genel olarak mantıklı olacakları ve çevrelerinde de akıllı insanlar bulacaklar.

Sevgili Akrepler bu tutulmayla bekledikleri atılımı yapacaklar. İşlerine terfi alabilirler ya da aradıkları evi bulabilirler. İşlerinde gelişim gösterecekler ve zafer kazanacaklar. Hayatlarında önemli bir değişim olacak ve bu onları yenileyecek.

Sevgili Yaylar bu tutulmada biraz krizlerle uğraşabilirler. İstedikleri her neyse ona ulaşmakta zorlanacaklar. Bu yüzden biraz düşünüp nerede hata yaptıklarını bulmaya ihtiyaçları olacak. Yaşadığınız her şeyden bir şeyler öğrenirseniz zorlukları daha kolay atlatacaksınız.

Sevgili Oğlaklar bu tutulmayla çok daha romantik ve tutkulu olacaklar. Karşılarında duygusal bir partner çıkabilir. Ayrıca ailesinden kaynaklı gelecek bir para onları maddi açıdan rahatlatacak. Hem para hem aşkta onlar için şans var.

Sevgili Kovalar bu tutulmayla bir ilişkiyi bitirirken bir diğerine başlayabilir. Karşılarına çok ateşli ve cesur biri çıkabilir. Ya da onlara çöpçatanlık yapan birileri olabilir. Ne olursa olsun ilişkilerinde bir değişim olacak. Bu değişim ise onlara taptaze bir enerji getirecek!

Sevgili Balıklar bu tutulmayla hem fiziksel, hem ruhsal sağlıklarına her zamankinden daha fazla önem verecekler. Yeni bir beslenme düzenine başlayabilirler. Önümüzdeki on gün korkularıyla ne kadar fazla yüzleşebilirse o derece kendilerini huzurlu hissedebilirler. Geceler onlar için biraz uzayacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s