22 Aralık Yengeç’te Dolunay ve Burçlara Etkileri

22 Aralık günü 19.48 civarı  0° Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Romantik, nostaljik ve hayalperest bir Dolunay. Önümüzdeki on gün sezgileriniz size yardımcı olacaktır. Çok düşünmek yerine ne hissettiğinize odaklanmak size yol gösterebilir. Beklenmedik fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu yüzden ihtimallere açık olun, fikirlerinizi sınırlandırmayın ve hatta mümkün olduğunca açın. Zaten değişime açık olacaksınız. Rutinlerin dışına çıkmak, alışkanlıklarınızı değiştirmek özellikle beslenme düzeninizle ilgili yeni kararlar almak için harika bir zaman! Bu dönem hayatınızda artık bir şeyleri değiştirmenin vakti geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. Eviniz, aileniz, ya da gündelik yaşamınızda bir şeylerin daha iyiye götürmek istiyorsunuz. Tabii bunlar duygularla bağlantılı işler olduğu için de ruh haller çok dalgalı ve fazla fırtınalı olabilir. Ama olsun… Bu kendi farklı yönünüzü bulmanızı kolaylaştıracaktır. Hislerinizi en sonunda sevdiklerinizle paylaşabilmek size büyük bir huzur verecek. 7 Aralık Yeni Ayı civarı ektiğiniz yeniliklerin karşılığını almanın vakti geldi! 

Sevgili Koçlar, bu Dolunay ile beraber eviniz, ailenizin ihtiyaçları ve kendi duygusal ihtiyaçlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Evinizde zaman harcacayacak de ev işleriyle ilgileneceksiniz. Evinizi ve de odanızı dekore etmek için harika bir zaman. Önümüzdeki iki hafta duygusal iniş çıkışlarınız çok olabilir, bu yüzden de ani kararlar vermek yerine sakin olmalısınız. Maneviyatınız güçlendirecek ve güven duygunuz arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz.  

Sevgili Boğalar, bu dönem komşularınız ve kardeşinizle yakınlığınız artacaktır. Gündelik hayatınızda ya da konuşmalarınızda mantığınızdan daha çok duygularınız ağır basabilir. Önümüzdeki on gün bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Yavaş yavaş ama sürekli olarak yeni fikirlere ulaşacaksınız. Sabırsızca kararlar almak yerine neyi neden yaptığınızı bilerek doğruya ulaşacaksınız. Fikirlerinizin olgunlaşması için gerekli zamanı tanıyın.

Sevgili İkizler, bu Dolunay para ve gelirlerinizde bir değişim olabileceğini işaret ediyor. Ya para kazanma yöntemleriniz ya da para harcama alışkanlıklarınıza bir göz atacaksınız.  Maddi durumunuzu gözden geçireceksiniz. Eskiyi bırakıp yeni olana yönelirken alışkanlıklarını değiştirmek zor olabilir. Kazancınızı arttırmak için neler yapabileceğinizi düşünün. Para getirecek fikirlere odaklanırsanız ilerde karşılığını alacaksınız. Ayrıca eviniz ve aileniz için para harcayabilirsiniz.

Sevgili Yengeçler, bu dönem fazlasıyla duygusal olabilirsiniz. Bu da kendiniz sorgulamanıza ve biraz huzursuz olmanıza sebep olabilir. Ama bunları güzel bir şekilde çözerseniz yeniliğe kucak açacaksınız. Duygusal doğanız size bir şey anlatacaktır. Bu yüzden amacınız duygularınızla temasa geçmek ve onları dinlemek olmalı. Dışarıda korktuğunuz bir şeyler varsa bunun aslında kendiniz olduğunu bilin. Sonra sizi özgürleştirecek adımlar atın! 

Sevgili Aslanlar, bu dönem biraz dinlenmek isteyeceksiniz. Eğer tam tersi isteklerinizin peşinden koşmak isterseniz kendinize çok yorabilirsiniz. Duygularınız çok açık olmayacaktır bu yüzden bunları açığa vurmak zor olabilir. Bu dönem başkaları size biraz mesafeli görünebilir ve sizi anlayan birini etrafınızda bulamayabilirsiniz. Ya da belki siz kendinizi pek dışa vurmak istemeyeceksiniz. O yüzden en iyisi önümüzdeki on gün boyunca kendinize biraz zaman ayırın ve gereken arayı verin.

Sevgili Başaklar, bu dönem gerçekleştirmeye çalışacağınız bir amacınız olabilir. Arkadaşınızla beraber olmak ve çeşitli toplantılara girmekten memnun olacaksınız. Onlarla gelecek günler hakkındaki planınızı paylaşmak ve ortak işler yapmak isteyeceksiniz. İsteklerinize karşı çıkan aile üyeleri ya da yakınlarınız olabilir ama bunu pek umursamayacaksınız. O yüzden bütün yakın ilişkilerinize biraz mesafe koyabilirsiniz. 

Sevgili Teraziler, önümüzdeki on gün hedeflerinize kanalize olacaksınız. Kariyer de bir değişim olabilir ya da performansınızı göstermek için bir takım görevler edinebilirsiniz. Ama bu değişiklikler emin olun yararlı olacaktır. Kariyeri nasıl ilerletebileceğinizi düşünün eğer iyi bir performans gösterirseniz insanlardan daha olumlu geri bildirimler alacaksınız. İşinizle ya da patronunuzla bağlarınız güçlenebilir.

Sevgili Akrepler, bu dolunay ile beraber gündelik hayatınıza ve alışkanlıklarınıza neden olan inançlarınızı sorgulayacaksınız. Yani gün içinde neyi neden yaptığınızı, hatta sizin manevi olarak nelerin beslediğini düşünebilirsiniz. Bu da hayat felsefenizi değiştirecektir. Bu dönem içgüdülerinizi ve duygularınızı fark ederek onlardan yaralanacak ve artık onları kullanarak istediğiniz değişimleri gerçekleştireceksiniz. 

Sevgili Yaylar, bu Dolunay ile romantik ve derin bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Zaten hali hazırda tanıdığınız ve flört ettiğiniz biri varsa onunla işler daha da ciddileşebilir. Ayrıca miras ve alacak verecek konularında sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu on gün hem sezgileriniz çok arttırıyor olacak hem parasal açıdan rahatlayacaksınız. Ayrıca romantik günlere hazırlanın!

Sevgili Oğlaklar, bu Dolunay size çalışıyor! Romantiklik, aşk ve tüm hayalleriniz coşuyor ve canlanıyor. Kendiniz önümüzdeki iki hafta çok çekici ve hoş bulacaksınız. Karşı cinsin dikkatini kolayca çekeceksiniz. Partneriniz varsa o ara sıra fazla tepkisel davranabilir. Ama siz davranışlarınızla bütün yakın ilişkilerinizde ortayı bulacaksınız. Evlilik ve ilişkilerinizde değişime açık oun. 

Sevgili Kovalar, bu dönem sağlığınız ve beslenmenizle yakından ilgileneceksiniz. Çalışma koşullarınızı düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal olarak huzursuz olabilirsiniz bu da bazı zor kararlar vermenize sebep olabilir. Hayal kırıklığı ya da gözyaşı dökseniz bile sağlığınız hiçbir şeyden önemli değil. Bunu bilerek yolunuca devam edin ve gerçekleri görün.

Sevgili Balıklar, fırsatlar ayağınıza geliyor. Hem zevk aldığınız şeylerle uğraşacak hem karlı öneriler duyacaksınız. Bu on gün boyunca hayattan zevk almak isteyecek ve sizi neşelendiren alışkanlıklar edineceksiniz. Karşınıza gelecek kişiler size elle tutulabilir teklifler sunabilir, bunları değerlendirin. Çünkü bunlar sayesinde hem para kazanacak hem yeteneklerinizi gösterebilecek fırsatlar yaşayacaksınız!

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s