Koç Burçları 2019

Sevgili Koçlar, yeterince çalıştıysanız, parasal destek aldıysanız ve artık hayatı yaşamaya hazırsanız 2019’a da hazırsınız! 

Koçlar, Koçlar! Siz zaten çok cesur ve ataksınız ama 2019 sizin bu özelliklerinizi adeta katlayacak. Yeteneklerinizi gösterecek fırsatları önünüze sunacak. Yazma, yayınlama, basın yayın gibi alanlarda popülerliğinizi arttırma fırsatları yakalayacaksınız. Jüpiter’in 9. evinize girmesi size büyük şans getiriyor. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. İthalat ihracat gibi konularla ilgileniyorsanız, ya da ben kitap yazmak istiyorum diyorsanız, ya da yok ben akademik kariyer yapacağım diyorsanız bu sene bunlara başlamak adına gökyüzü sizi destekleyecek. Kendinizi öne çıkarmaktan korkmayacak ve bol bol inisiyatif alacaksınız. Kimsenin yapmadığını yapmaya ve en önemlisi onu yayınlamaya hazır olun Koç’lar. Bir yandan Uranüs artık burcunuzdan çıktı. Geçtiğimiz sekiz seneyi bir gözünüzde canlandırın. Mart itibariyle teknoloji konularından para kazanmaya başlayabilirsiniz.  Uranüs’ün etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsiniz. 

2019 yılında Satürn 10. evinizde ilerlemeye devam edecek, bir de yanına Güney Ay Düğümü de geldi! Geçtiğimiz sene mesleğinizde ilerlemek sizin için zor olmuş olabilir, ya da patronlarınızla tartışmalar yaşamış olabilirsiniz. Tabii hedef koymaya devam edeceksiniz. Hayatınızdaki hedeflere giderken adım adım ilerleyin Koç’lar, yılmadan, sıkılmadan ve sabrederek gidin. Zaten bu sene gündelik işlerinizi çalışkanlık ve yaratıcılıkla yerine getireceksiniz. Çalışma metodunuz ve kariyerinizde büyük bir dayanıklılık göstereceksiniz. İnsanlara güven verecek ve pratik fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Bir yandan bu sene size asıl ihtiyacı olan ve sizin de asıl ihtiyacınız olan aileniz ve anlayış olacak. Onları her anlamda beslemeye çalışın. Ebeveynlerinizle ilgili sorunlarınız varsa bunu konuşun ve mümkün olduğunca evinizi ev gibi yaşayın. 

Aşk ve ilişkiler ise sizler için epey heyecanlı olacak gibi duruyor! Özellikle yaz aylarında sizi tutabilene aşk olsun! Evlenmeyen ya da aile kurmayan koç kalmayabilir. Hayatınıza yabancı biri, ya da uzaklarda gezerken tanıştığınız biri girebilir. Kısacası ilişkilerinde güven ve sadakat arayacak ve aradıklarınızı bulacaksınız. 

Koç’lar; bugüne kadar yaşadığın her şeyi, karşılaştığın her zorluğu bir ders olarak gör. Sen onlarla büyüdün. Ve o durumu hangi düşünce ve duygunun yaşamına çektiğini keşfet ve o duyguların sana ait olmadığını hatırla. İçindeki çocuğun kalbini sevgi ve şefkatle doldur. 2019 yılı sizi kendinize karşı merhametli olmaya çağırıyor Koç’lar, geliyor musunuz? =) İyi yıllar!

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽Ocak’tan 15 Şubat’a
👍🏽Eylül başından Ekim’e
👍🏽20 Kasım’dan Aralık’a
👎🏻18 Mayıs’tan Haziran’a
👎🏻19 Ağustos’tan Eylül’e
👎🏻Ekim’den 19 Kasım’a
❤️21 Nisan’dan 17 Mayıs’a
❤️28 Temmuz’dan 21 Ağustos’a
❤️15 Eylül’den 8 Ekim’e

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s