Boğa Burçları 2019

Sevgili Boğalar, 2018 yılı kesinlikle göz önünde olduğunuz ve konuşulduğunuz bir yıldı. İşbirlikleri sizi geliştirdiyse, kariyerinizde kalıcı adımlar attıysanız ve önemli işlere imza attıysanız 2019’a hazırsınız. 

2019 yılında Jüpiter gizemli bir ev olan sekinci evinizde ilerliyor olacak. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Ortaklarınız, eşiniz ya da miras yoluyla büyüyecek ve zenginleşeceksiniz. Ayrıca onları desteklemeniz sayesinde onlar da sahip oldukları özellikleri geliştirecekler. Yani size manevi olarak borçlanmış olacaklar! 🙂 Bu etki size bol bol arkadaş ve yeni sosyal çevreler olarak da geri dönecek. Hadi yine iyisiniz! Hem başkasından gelen paralar, hem dostlarınız bu sene sizi rahatlatacak gibi duruyor kısacası. Ayrıca bu etkiyle mesela bir terapiye başlayabilirsiniz. Kendinizi, psikolojiniz ve her şeyin arkasında yatanı araştırmaya her zamankinden daha fazla hevesli olacaksınız. Bu yüzden okült konular ilginizi çekebilir. Artık aklınıza gelen hangi mistik konu varsa şimdiden bir bakın derim! Bir yandan Uranüs zaten burcunuza gelecek Mart itibariyle burcunuza gelecek ve sekiz sene sizi değiştirecek. Şimdiden eksantrikliğe alışmanız iyi olabilir. Uranüs’ün etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsiniz. 

2019 yılında Satürn 9. evinizde ilerlemeye devam edecek, bir de yanına Güney Ay Düğümü de geldi! Geçtiğimiz sene eğitim, yurtdışı ve ithalat ihracat meseleleriyle ilgili zorlanmış olabilirsiniz. Bu etki halen sürecek. Ama sizin zaten kendi yakın çevrenize, kardeşleriniz ve komşularınızla ilişkilerinizi güçlendirmeniz daha yerinde olacaktır. Artık denemek yerine pratiğe geçeceksiniz. Bildiklerinizi anlatacaksınız. Yeni eğitimlere başlayabilir ve etrafınızla daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek ve duyarlılığınızı gösterebilmek çok hoşunuza gidecek. Bu sene Boğalar bilgi ve idrak yeteneklerini zenginleştiriyor olacak! Sistemli olarak yeni bilgi alanlarına açılabilirsiniz. 

Aşk ve ilişkilere gelirsek Boğa! Bu yıl gelecek vaat eden yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, varolan bir ilişki içersinde uzun dönemde sevindirici olaylar yaşayacaksınız. Bir aileye girme, nişan, söz gibi durumlar olabilir! 

Kısacası Boğa’lar 2019 size, sizden de öte bir şey olduğu göstermeye geliyor. Bu yüzden siz size özel olan her şeyin değerini bilin. Geçmiş geçmişte kaldı ve sadece şimdi var. Bu sene istekleriniz konusunda net olursanız her şeyin ayağınıza geleceğini bilin. İyi yıllar Boğa’lar! 🙂 

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽27 Mart’tan 20 Nisan’a
👍🏽7 Mayıs’tan 22 Mayıs’a
👍🏽15 Eylül’den 8 Ekim’e
👎🏻21 Nisan’dan 17 Mayıs’a
👎🏻9 Ekim’den 2 Kasım’a
👎🏻20 Kasım’dan Aralık’a
❤️27 Mart’tan 20 Nisan’a
❤️17 Mayıs’tan 9 Haziran’a
❤️22 Ağustos’tan 14 Eylül’eBir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s