İkizler Burçları 2019

Sevgili İkizler Burçları, 2018 yılında hayat standartlarınızı yükselttiyseniz, iyi ilişkiler kurduysanız ve kişisel yaratıcılığınızın farkına vardıysanız artık 2019’a hazırsınız! 

2019 yılı öyle ya da böyle çok konuşulduğunuzun ve gözlerin üzerinizde olacağı bir yıl olacak sizler için. Malum Jüpiter Yay burcuna girdi, bu sizin hem ilişkilerinizi hem kariyerinizi etkiliyor olacak. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan herkesle kuracağınız ilişkiler sizi maddi ve manevi zenginleştirecektir. Gireceğiniz yeni ortaklıklar, kurcağınız resmi ilişkiler ve diplomasi yönleriniz bu sene sizi çok geliştirecek. Bu yüzden mümkün olduğunca bu enerjinin farkına varın ve bol bol sosyalleşin. Dışa dönük olacağınız bir yıl sizleri bekliyor. Bir yandan Uranüs Mart itibariyle 6.evinize girecek. Çalışma hayatınızda ve rutinlerinizde sıradışı alışkanlıklar edinebilirsiniz. Etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsin. 

2018 yılında kendi paranızı kazanmaya ve kendi paranızla yatırımlar yapmaya başlamış olabilirsiniz. 2019 yılında aynı etki devam ediyor olacak. Eşinizden ya da ailenizden gelecek paralar konusunda engeller yaşıyorsanız bunlara aldırmadan kendi yeteneklerinize güveneceksiniz. Zaten yapmanız gereken de bu. Kredilerden de uzak durmalısınız. Bu sene parayı dengeli kullanmanın, üretmenin ve verimli olmanın sizi zenginleştireceğine inanın. Uzun zamandır içinizde taşıdığınız sorular ve güvensizlikler ve düşünceler dışarıdan gelecek bir hareket sayesinde açıklığa kavuşacak. Böylece planlarınız netleşecek ve niyetlerin somutlaşacak. Çok karlı işler yapacak ve elle tutulabilir sonuçlara ulaşacaksınız! 

Aşk konularına gelirsek… Küçük bir aşk daha büyük bir aşka dönüşebilir. Uzun süreli adımlar atabilirsiniz. Ya da bir ilişkiniz varsa ve bugüne kadar çözemediğiniz sorunları çözeceksiniz. Bu gelen yeni yılda kırgınlıklarınızı iyileştirmek ve kendinizi gerçek dostlara ve aşklara açmak size çok iyi gelecektir. 

Kısacası İkizler, 2019 yılı size bu dünyada sonsuz seçenekler ve kaynaklar olduğunu hatırlatmaya geliyor. Gözlerinizi kapayın ve evrenin tüm güzelliklerini görmeyi ve almayı kabul edin. Merak etmeyin, tükenen ya da biten bir şey yok. Sen yeter ki kendine ve yeteneklerine güven. İyi yıllar! 🙂 

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽25 Ocak’tan 10 Şubat’a
👍🏽22 Mayıs’tan 4 Haziran’a
👍🏽30 Ağustos’tan 14 Eylül’e
👎🏻18 Nisan’dan 21 Mayıs’a
👎🏻7 Temmuz’dan 2 Ağustos’a
👎🏻2 Kasım’dan 20 Kasım’a
❤️2 Mart’tan 27 Mart’a
❤️10 Haziran’dan 4 Temmuz’a
❤️15 Eylül’den 8 Ekim’e


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s