Yengeç Burçları 2019

Sevgili Yengeçler, siz ara sıra çok yakınıyor olsanız da hayat sizden yana olmaya çoktan başladı. 2018 yılında özellikle aşk, sermaye ve risk alma konularında cesur davrandınız. Çocuk bekleyenler çocuk sahibi oldu. Tabii her şey dört dörtlük olamaz. Siz artık kendinizi ifade edebiliyor ve ilişkileriniz yoluyla büyüyebiliyorsanız 2019’a hazırsınız!

2019 yılı sizi çok çalıştıracak; kendinizi sayfalar not alan bir de bu notu sınıf arkadaşlarıyla paylaşan bir öğrenci olarak düşünebilirsiniz. Jüpiter’in burcunuza olan etkisi bu sene bu şekilde olacak. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Çalışma koşullarınızı daha rahat bir hale getireceksiniz, ya da siz bir patronsanız yanınızda çalıştığın insanlardan destek göreceksiniz ve başkalarına deli gibi yardım etmek isteyeceksiniz. Ama bunun için kendinizi hasta etmeyin. Bu etki biraz fazla yemenize de sebep verebilir. Şimdiden bunu farkedin ve kendinize bir beslenme düzeni oluşturun. Yoksa abartı yeme içmelere başlayabilirsiniz. Uranüs ise Mart itibariyle size teknoloji, arkadaşlar veya sosyal örgütler yoluyla para kazandıracak. Etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsin.  Şimdiye kadar ki dünya görüşünden vazgeçip yeni fikirlere ve yaşam tarzına kendini açacaksın. Bunu bu sene yaparsan gelecekte daha kolay yaşarsın. Önünde açılan yeni yollara ve olanakları bak ve sabit fikirlilikten vazgeç. 

2019 yılında Satürn 7. evinizde ilerlemeye devam edecek, bir de yanına Güney Ay Düğümü de geldi! Hedefleriniz ulaşmak için çalışmaya devam ediyorsunuz. Bu yolda en büyük dostunuz; azim! Kısa yollar yerine sorumluluk ve sıkı çalışmayla uzun vadede ödüllendirileceksiniz.  İlişkilere gelinirse… Doğru birliktelikleri olanlara ciddi adımlar atmaya devam ediyor olacak. Aslında genel olarak ortaklıklar ve ilişkilerde bir kırılma noktası yaşayacaksınız. Ama bunları yaparken kararlı ve istekli olmaya çalışın. Yoksa coşkunun yerini katı anlaşmalar alabilir. Genel olarak 2019’de sevdiğiniz bütün kişilerle ilişkilerinizi güçlendirmeye niyet ederseniz bu sene sizler için o kadar kolay geçecektir sevgili Yengeçler. 

2019 yılı sizi zirveye taşımaya ve size müthiş bir coşku vermeye hazırlanıyor, peki siz inisiyatif almaya hazır mısınız Yengeç’ler? Bu gelen yeni yılda kendiniz olun ve sadece kendinize güvenin! Ağlamayı, umutsuzluğa kapılmayı ya da söylenmeyi bırakın. Allah’a güvenin, ondan isteyin ve sahip olduklarınızı fark edin. O zaman göreceksiniz ki aslında en büyük hediye zaten sizsiniz. Bu hediyeyi göreceğiniz bir yıl olsun, çok iyi yıllar yufka yürekli Yengeç’ler!

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽Ocak’tan Nisan sonuna
👍🏽Eylül’den Aralık sonuna
👎🏻18 Mayıs’tan Haziran’a
👎🏻20 Temmuz’dan 1 Ağustos’a
❤️4 Şubat’tan 1 Mart’a
❤️4 Temmuz’dan 28 Temmuz’a
❤️20 Kasım’dan Aralık’a


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s