Aslan Burçları 2019

Sevgili Aslanlar, nasılsınız? Bence fena değilsiniz. Tabii aşırı kolay bir sene olmadı sizler için, özellikle yazın gerileyen Mars sizi epey yordu. Ama öldürmeyen acıların en çok sizi güçlendirdiği kesin! Evinizi yenilediniz, aile içi ilişkileri iyileştirdiniz ve azıcık egoist olup kendi isteklerinize odaklı yaşadıysanız (ki yapmanız gereken buydu) 2019’a hazırsınız!

Biliyorsunuz, Jüpiter sizin doğal evinize geldi, hoş geldi. Bu sizin için mükemmel bir haber! Bu yaratıcılığınızı, yaşam keyfinizi ve risk alma isteğinizi arttıracak bir etki olacak. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen Aslanlar, çok büyük ihtimal çocuk sahibi olacak. Romantik ilişkileriniz daha ateşli ve heyecanlı olacak. Siz de her zamankinden daha fazla romantik olacaksınız. Ya da uzun zamandır istediğiniz ama başlayamadığınız sanatsal hobilere bol bol zaman ayıracaksınız. İçinizdeki star’ı bulacaksınız. Kısacası yaratıcılık gerektiren mesleklerde çok başarılı olacak ya da işinize kendi yorumunuzu katacaksınız. Düşlerini gerçekleştirmeye bu sene itibariyle başlıyorsun Aslan! Bir yandan Uranüs Mart itibariyle sekiz sene kalmak üzere Boğa burcuna giriyor, direkt olarak kariyerinizde yapacağınız uçuk ve kalıcı değişimler hayatınızda damga vuracak. Etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsin. 

2019 yılında Satürn 6. evinizde ilerlemeye devam edecek, bir de yanına Güney Ay Düğümü de geldi! Biliyorum ki bir çoğunuz sağlığınız ve çalışma koşullarınız hakkında ciddi kararlar ve sorumluluklar aldı. Kendini bakmayan Aslan kaldı mı? Umarım kalmamıştır. Çünkü Satürn almayanları ciddi sınava sokabilir. Tabii ruhsal sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor. Bunun için artık dini ögelerle daha mı meşgul olursunuz, yogaya mı başlarsınız, Reiki’ye mi gidersiniz bilemiyorum. Ama bu sene hayata teslim olup, akışta kalabilirseniz çok daha rahat edeceksiniz. Buna eminim! Zaten gündelik hayatınızdaki planları son derece iyi yapıyor ve fiziksel standartlarınız konusunda mükemmeliyetçi davranıyorsunuz. Şimdi biraz daha içinize yönelmeniz size çok iyi gelecek!

Kısacası Aslan’lar, 2019 size siz olmanız konusunda çok  yardım edecek. Bol eğlence, aşk ve keyif sizleri bekliyor. Kendinizi hiçbir konuda kısıtlamayın, sadece manevi olana da biraz yönelin. Sabrettiğiniz her şeyin karşılığını almaya bu sene başlayacaksınız. Unutmayın; “kelimeler gücünü duygularından alır. Duygularına bak ve söylediklerin gönlünden gelsin. Varmak istediğin yer için hiçbir engel ol, tabii sen cesur olduğun sürece.” İyi yıllar! 🙂

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽21 Mart’tan 20 Nisan’a
👍🏽Temmuz’dan 18 Ağustos’a
👍🏽20 Kasım’dan Aralık’a
👎🏻18 Mayıs’tan Haziran’a
👎🏻7 Temmuz’dan 19 Temmuz’a
👎🏻9 Ekim’den 2 Kasım’a
❤️2 Mart’tan 28 Mart’a
❤️29 Temmuz’dan 23 Ağustos’a
❤️2 Kasım’dan 26 Kasım’a


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s