Başak Burçları 2019

Sevgili Başaklar, 2018 yılında yakın çevreniz desteğini gördüyseniz, hayata karşı daha esnek olmayı öğrendiyseniz ve gündelik hayattaki fırsatları gördüyseniz 2019’a hazırsınız! Hiç “hayır” demeyin, sizler için dolu dolu bir yıldı geçtiğimiz yıl. Bu yıla gelirsek…

2019 yılı sizler için umut dolu olacak. Hayatı bir masa gibi düşünürsek, bolluk ve bereket gezegeni o masanın önemli bir ayağı olan dördüncü evinize geldi. Bu sizi kökünden destekleyecek bir hamle! Aileniz, eviniz büyüyebilir. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Mesela evliyseniz çocuk sahibi olabilirsiniz. Ya da evinizi dekore edebilir, daha büyük bir eve taşınabilirsiniz. 2019 yılında Başaklar ne kadar cömert olursa, onlara verileni ne kadar çok başkalarıyla paylaşırsa onlara çok daha fazlası gelecektir! Mesela bu sene toprakla ilgilenmek de size çok iyi gelecektir. Bahçeli bir eviniz varsa bol bol çiçek ekin, yoksa mutfağınıza bir fesleğen ekmek bile hayatınıza daha fazla bolluk bereket çekecektir. Bu sene önemli olan paranın bereketli olması gerektiğini anlayacak ve ona göre hareket edeceksin. Bir yandan Uranüs’ün etkisiyle yabancı ülkeler ve inançların hakkında ani değişimler yaşayacaksın. Etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsin. 

Bir yandan aşk ilişkilerinde sevgi ve inceliklerle dolu bir döneme gireceksin. Bekarsan ayaklarını yerden kesecek bir ilişkiye başlayabilirsin. Partnerin varsa da onla böyle günler yaşayacaksınız. Ne olursa olsun kendini adayacağın ve şefkat dolu bir ilişki yaşayacaksın! 

2018 yılında kendini kolay ifade edemediysen ya da yaratıcılığının kısıtlandığı hissettiysen 2019 yılında bu gibi sorunlarla karşılaşabilirsin. Satürn’ün etkisi ise Güney Ay Düğümü’nün de yanına gelmesiyle etkisini arttıracak. Ama sen ne kadar neşeni başkalarıyla paylaşır ve seninle aynı amaçta olan insanlarla bir araya gelirsen bu zorlukları o kadar kolay aşarsın.. Arkadaşlığın ve eşitliğin farkına var. Bir yandan sanat, doğa üstü bilimleri, astroloji gibi konularla ilgilenmek de sana iyi gelebilir.

Kısacası Başaklar köklerinizden refahı hissedeceğiniz bir seneye giriyorsunuz. Bu gelen yeni senede herkesi eşit gördüğün takdirde gerçek sevgiye ulaşacağını unutma! 2019 sana her şeyi fazla fazla vermeye geliyor, sen de sahip olduklarını paylaşmaya hazır mısın? İyi yıllar! 🙂

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽6 Ocak’tan 25 Ocak’a
👍🏽30 Ağustos’tan 14 Eylül’e
👍🏽19 Ağustos’tan Eylül’e
👎🏻18 Nisan’dan 21 Mayıs’a
👎🏻7 Temmuz’dan 2 Ağustos’a
👎🏻2 Kasım’dan 20 Kasım’a
❤️27 Mart’tan 20 Nisan’a
❤️22 Ağustos’tan 15 Eylül’e
❤️9 Ekim’den 2 Kasım’a


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s