28 Haziran Oğlak Dolunay’ı ve Burçlara Etkileri- Korkmaktan Korkmayın!

28 Haziran saat 06.52’de Güneş Yengeç‘te, Ay Oğlak‘ta karşıt açı yapacak ve yeni bir dolunay meydana gelecek.

Bugünlerde herkesin amacı duygusal olarak korunma, kollanma ve kendini güvende hissetmek. Ama bunun farkına varmak ara sıra korkmayı ya da korktuğunu farketmeyi gerektiriyor! Bunun için ise son derece “korkusuz” olmak gerekiyor. Yani o kadar korkusunuz olacaksın ki, tüm korkuların farkına varacaksın! Bunu bu şekilde yapan insan gerçeklerle yüzleşebilme şansını yakalıyor. (Özellikle bu dönem!)

Gökyüzü bugünlerde yalnızlık ve karamsarlık hisleriyle dolu. İyi bir kariyer yapmakstatü ve saygınlık içinse belki biraz bu yalnızlık gerekiyor. Tabii her şey zıddıyla var ve her şeyin dengede olması makul olan… Bu yüzden ailenin de toplumun en küçük birimi olduğunu ve insanlara vereceğiniz güven hissinin statünüz adına ne kadar önemli olduğunu hatırlamakta fayda var!

Kısacası; bu dolunay size saygınlık kazanmak adına bir şans veriyor! Ayrıca sizi sağlığınıza ve beslenmenize hiç olmadığı kadar dikkat etmeniz yönünde uyarıyorHastalık hastası olmayın ama sağlıklı beslenin. Duygularınız konusunda katı olmayın. Önce kendinize ve sonra başkalarına karşı anlayışlı olun. Ve kendinize şunu sorun: “Eğer hiç korkmasaydım neler yapardım?” Bunlara dikkat ederseniz bu on günlük dönemi gayet güçlü bir geçimde geçirirsiniz. Hadi bakalım!

Koç: Bu dolunay kariyeriniz ve aileniz aranızda yüzleşmenize sebep olacak. Kariyeriniz konusunda büyümek ve gelişmek adına olumlu başlangıçlar söz konusu. Bu dolunayın sizi olgunlaştıracağını bilin ve cesur olun!

Boğa: Bu dolunay sizin inançlarınızı ve hayata olan bakışınızı test edecek. Yüksek eğitim ve seyahatlerde zorluklar çıkabilir. On gün boyunca kendinizi amaçlarınıza verin ve geri kalan şeylere “hayır” deyin. Böylece kontrolü sağlamış olacaksınız.

İkizler: Bu dolunay özellikle parayla ilgili hedeflerinize adım adım gitmeniz gerektiği konusunda sizleri uyarıyor. Sabrederseniz ve kendinizi yavaşlatırsanız, hem kendi kaynaklarınız hem başkalarından gelen destekle sağlam adımlar atacaksınız!

Yengeç: İhtiyacınız ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda sorumluluk almak olacak. Çünkü bu ay ışıklar sizin üzerinizdeyken hayat öncelikle sizi ilişkilerinizden üzerinizden sınıyor. Dikkatle etrafınıza bakın, ait olmak istediğiniz yerde olduğunuzu göreceksiniz.

Aslan: Sağlığınız ve çalışma koşullarınızla alakalı gereken önlemleri aldınız. Bu dönem ise kendinizi içsel olarak güvende hissetmeye ihtiyacınız var. Gelecek günler adına bu on gün içinde yapılan tekliflere açık olun ve risk alın.

Başak: Çocuğunuz varsa onlarla daha fazla ilgilenecek yoksa da kendi zevklerinize yöneleceksiniz. Bunlara vakit ayırdıkça daha fazla çalışmak istiyor ve motivasyonunuz yükseltiyorsunuz. Özellikle aşk konularında tutkunuzu gösterin ve gücünüze sahip çıkın!

Terazi: Bu dolunay sizleri duygusal anlamda biraz zorlayacak, hatta öfkelendirecek. Belki çok uzun zamandır bitirmek istediğiniz ama bitiremediğiniz bir şey sona eriyor. Buna izin verin ve bu dönemi hızlıca atlatmak için tutarlı davranın.

Akrep: Bu dolunay uzun zamandır üstünde düşündüğünüz bir kısa yolculuk, konuşma ya da fikir üzerinde bir çözüm bulmanızı sağlayacak. On gün içinde mümkün olduğunca soğukkanlı olun ve doğru kararı vermeye çalışın. Şans sizden yana!

Yay: Bu dolunay sosyalliğinizi ve arkadaşlıklarınızın kalitesini arttıracak gibi gözüküyor. Bu ortamlarda soğuk olmak yerine içinizdeki sevimli yanla insanlara yönelin. Göreceksiniz hem sevilecek, hem seveceksiniz!

Oğlak: Burcunuzda gerçekleşen dolunay sizi her zamankinden daha tedbirli ve kaygılı yapacak. Hayatı bu kadar sımsıkı ve kıpırdaman yaşamak neleri güvene almanızı sağlıyor? Eğer bunun cevabı sizi rahatlatıyorsa yapmaya devam. Yoksa biraz kemerlerinizi gevşetmenin zamanı geldi!

Kova: Bu dolunay isteseniz de istemeseniz de sizi değiştirecek. Size yeni olana adım atın ve risk alın demiyorum ama en azından eskiden denediğiniz şeyleri yapmak için yeniden adım atın. Kendinizi ve sahip olduklarınızı savunursanız, korkacak bir şey olmadığını anlayacaksınız!

Balık: Dolunay sosyal ilişkileriniz ve arkadaşlarınızla ilişkileriniz konusunda size bir takım yüzleşmeler yaşatabilir. Ne olursa olsun siz kendi içinizde güven duygusunu hissetmeye çalışın, hatta gerekiyorsa güvendiğiniz arkadaşlarınıza akıl danışın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s