Astrolojiyi Hayatımda Nasıl Kullanıyorum?

Merhaba arkadaşlar, bugün size astrolojiyi hayatımda nasıl kullanıyorum bundan bahsetmek istiyorum. Aslında bakarsanız astrolojiyi hayatımda kullanmadığım bir alan yok! =)  Neredeyse gezegenler, burçlar ve evler olarak hayata ve insanlara bakıyorum. Tek düşündüğüm ve en önemli fitrelerimden biri astroloji! Tabii bu yanlış mıdır? Bu tartışılır…

Şimdi nasıl kullandığıma gelirsek…

Bilirsiniz ki en popüler olan Ay’ın boşlukta olduğu zamanlar; Ay günlük hayatımızı en fazla etkilediği için en dikkate aldığım gökyüzü olayı bu! Ay’ın boşlukta olduğu zamanlar program yapmıyorum, yapmamaya özen gösteriyorum. Önemli işlerimi o zamana koymuyorum.

İkincisi Merkür gerilemeri… O zamanlarda alışveriş etmemeye ve yeni birşeylere başlamamaya özen gösteriyorum. Tabii burcuna ve kendi astroloji haritamda hangi evde geri gittiğine bağlı olarak ona göre hayatımı düzenliyorum.

Hayatımın hangi aylar hangi konularda daha aktif olacağını biliyorum. Mesela bazı zamanlarda ilişkiler, bazı zamanlarda iş, ya da sağlıklı beslenme konuları önemli oluyor. Senelik haritaya göre ise o senemin nasıl geçeceğini biliyor ve ona göre o konulara bilinçli bir şekilde daha fazla yöneliyorum.

Özel hayatımda da tabii ki çok kullanıyorum. Bazı burçlar benim için uygun değil bunu biliyorum.  Hem biliyorum, hem zaten bir şekilde onlar hayatıma girmiyor. Kimlerle, hangi konularda anlaşacağımı biliyorum. Bizi neyin bağladığını biliyorum. Bazı kişilerle aynı şeylerden hoşlanıyoruz ya da bazı kişilerle aynı yerden hayata bakıyoruz. Bu da ayrıca bana bir farkındalık katıyor kendimi tanımam konusunda.

Astrolojinin kesinlikle hayatımı kolaylaştırdığını biliyorum. Bana bir anlayış ve farkındalık getiriyor. Ayrıca gelecek öngörülerini bilmem de gelecek için plan yapmak gibi, önümü görebilmemi sağlıyor.

Bu yüzden size kesinlikle ya astrolojiyi öğrenmenizi ya da astroloji danışmanlığınızı üstüne basarak tavsiye ediyorum. Sevgiler!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s