İyi ki doğdunuz Akrepler!

Güneş Akrep’e girdi… Evet; yılın o mevsimi başladı! Bir şekilde birilerinin kalbinde büyük yer etmiş ve derinlere kök salmış akreplerin doğumgünleri işte tam bu zaman!

22 Kasım’a kadar Güneş burcunuzda yol alıyor olacak. Tutulmalar da sizi yakından etkiliyor. Yönetici gezegeniniz retro da yapacak. Valla gezegenler üzerinize oynuyor gibi ama hodri meydan… Ben sizin yerinizde olsam önümüzdeki iki ay bolca kendi psikolojim üzerinde çalışırdım. Kendimle alakalı yeni kararlar alırdım. Gölge yanlarımı bulmaya çalışıp beni tutsak eden şeyin aslında kendim olduğumu fark ederdim. Ve gerçekten şu andan itibaren gülmeye, sakin olmaya ve biraz daha gözlemci olmaya niyet ederdim. Bir geride kalın, güçlü olmaya ve onu kanıtlamaya çalışırken sanki bu ters tepiyor. Bırakın, direnmeyin hayata… Güçlü olmak bazen geride durmayı gerektirir; her şeyin içinde ve her şey olmamayı gerektirir. O zaman göreceksiniz; güç sizin ruhunuzda var. Çünkü siz en çok kendinizle kaldıkça küllerinizden doğuyorsunuz.

Siz olmasanız yaşamın bir başka boyutu da olmazdı sanki Akrepler… “Siz” olmak en zor sizin içindir belki. O hiç durmadan sorgulayan aklınız; sezgileriniz, şüpheleriniz ve mücadeleleriniz… İyi ki varsınız be! Varlığınız bize güç veriyor. Sevgiyle, umutla ve kutlayarak yaşayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s