8 Kasım Boğa Tutulması- Güvendiğimiz Dağlara Kar Yağabilir.

Bir tutulma biterken, bir diğeri başlıyor… 8 Kasım günü 14:00 sularında Boğa burcunun 16°’sinde Ay Tutuluyor!! Bu masum bir tutulmala değil… Olaylı, sarsıcı, karamsar ve bağıran bir tutulma… Maddi anlamda kriz ve yarattığı korku şiddetini arttırıyor. Uzun bir süredir para ve sahip olunan kaynakların özü resmen değişiyor. İşte bu tutulmalarla bu değişimler gündem oluyor.

Bu Tutulma ile 25 Ekim civarı başlanan işlerin sonuçları görülecek. Ortak proje ve kaynaklarda, ilişkilerde ve psikolojimizde bizi yoran durumları düzeltmek için sakinliğe ihtiyacımız var. Bu sakinlik ise ancak ve ancak bazı kurallara karşı koyarak gelecektir. Dünya’da para sahibi olan teknoloji markalarıyla, devlet adamları arasında bir çatışma var.Eski ve yeni çatışıyor ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Başta Boğalar olmak üzere, Akrepler, Kova ve Aslanlar bu tutulmadan çok yakından etkileniyor olacak. Kendi bölgemizde kalmaya ve oradan çıkmamaya müsait bir ruh halinde olacağız. Bazen karamsar hissedebilir veya can sıkıcı rüyalar görebiliriz.Önümüzdeki iki hafta hem dünyada hem kişisel yaşamımızda beklenmedik koşullar ortaya çıkaracaktır. Bugün sevdiğim dediğinizi yarın uzakta bulabilirsiniz. Ani alım satım işleri olabilir.Yaşamınızda kimlere ve nelere değer veriyorsunuz? Peki bu değer verdiğiniz kişi ve şeyleri yeterince istiyor musunuz? Bunlar üzerine düşünmek bizi bir çok cevaba götürebilir.

Boğa’da Ay Tutulması boğalara duygusal patlamalar yaşatıyor. Özellikle iki senedir yaşadıkları toplumsal baskı sebebiyle duygularını saklayamaz hale geldiler. Ağlamayan boğalar ağlıyor, bağırıyor ve isyan ediyorlar. Hiç unutmayın ve korkmayın boğalar. Yaratacağınız hiçbir sarsıntı sizin özgürlüğünüzden daha mühim değil. Bunlar şu an size “zor zamanlar” gibi gözükse bile o gözyaşları sizi yumuşatıyor. Artık yaşamda inatla tutunduğunuz sabit inançları ve fikirleri yıkın. Onlar sadece sizi gerçeklerden ve sevgiden uzaklaştırıyor.

Boğadaki Ay Tutulması Akreplerin ise ilişki yaşamlarını tamamen değiştiriyor. Baştan aşağı değiştiriyor! Size sevgili akrepler uzun zamandır ilişkilerde inandığınız yazılı olmayan kurallar artık eskidi, yerine yenilerini koyacaksınız dedim. Zaman ilerliyor ve artık ilişkilerde arkadaşlıklar aşka dönüşecek veya daha açık fikirli olacaksınız. Bu tutulmayla önümüzdeki on gün eski bir aşk size kendini hatırlatacak ve kendini yakın ilişkilerde daha çok açacaksınız!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s