Nisan 2022

Nisan ayı bize bir çok kapı aralayacak. Bu ay mucizelere yeniden inanacağız… Her şeye rağmen teslim olacağız. Hayatın anlamını arayacağız. Tek başımıza olmadığımızı ve bir şeylerin parçası olduğumuzu anlayacağız. Nereye gittiğimizi bilmesek de yolculuğun tadını çıkarmayı öğrenmek zorundayız. Belirsizliklere kucak açacağız.. Niyetimizi belirleyip, üstümüze düşeni yapmak ve beklemek.. Hepsi bu.

Nisan ayı çok mistik bir ay. Maneviyatın çok artacağı bir ay olacak. Bazı şeyler içimize doğacak. Bileceğiz ama anlatamayacağız. Sadece yaşayacağız. Belki gözümüzde yaşlarla hissedeceğiz. Bazı şeyler anlatılmaz, yaşanır; özellikle manevi şeyler.. Bir aşk ve inanç mesela. Bilirsiniz, anlarsınız ama anlatamazsınız. Astroloji bu anlayışı somutlaştırır aslında. Mesela annenizin haritasına bakarsınız, sanki o güne kadar anneniz olduğunuzu bilmiyormuş gibi “Aaa annem.” dersiniz yoğun bir hisle. Ya da aşkınıza ilişkinizin haritası şahitlik eder. İşte Mart ayına baktıkça bildiklerim bana yoğun hisler hissettiriyor. Her şeyin gelip geçici olduğunu bilmek bana huzur veriyor şu an. The Crown’un bir bölümünde Princess Alice (Prens Philip’in annesi) oğluna “Ne olursa olsun bir şeye inan.” demişti. Mart’ın bize olan mesajı bu. İnan, sev, hisset. Nisan Ramazan’a denk geliyor, aynı zamanda bu ay Paskalya var. Ne güzel uyumlar.. Belki bilmediğim başka özel günler de vardır. O yüzden bu ay bolca dua edin. İnanın. Sevin. Sevgiyi kalbinizde hissedin. Çünkü buna bolca ihtiyacınız olacak. Her zaman! :))

1 Nisan Koç Yeni Ay’ı; hareket berekettir!

2 Nisan yeni yeni dilekler dilenmeli!

4 Nisan; özgürlük sınanıyor… 

7- 8 Nisan; sözler gerçek oluyor.

12 Nisan: aramızda göğe yükselen olabilir. Ya dua edin, ya oruç tutun, ya meditasyon yapın. Ama bugünleri boş geçmeyin! 

16 Nisan Dolunay’ı; ilişkiler gündemde! 

17- 18 Nisan; seven sevdiğine sevdiğini söylesin

27 Nisan; huzurlu günler… 

30 Nisan: beni bugüne ışınlayın! Güneş tutulması aşkın ve barışın yüceldiği bir zaman. Nasıl bir bereket ve anlayış olacak 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s