Birlik Olma Zamanı- 7 Mart Haftası ve Burçlar

Geçtiğimiz uzun süre ilişkiler, barış ve sosyallik anlamında belki biraz daha katıydık. Sınırlar kesin olarak çizildi. Ama yarından itibaren (7 Mart) tüm bu sınırların yerini birlik duygusu alacak. Venüs 5 Nisan’a kadar, Mars 15 Nisan’a kadar olmak üzere Kova’ya geçiyor. Özellikle bugün ve yarın ikisinin yakın hareket etmesi sayesinde arkadaşlıklarla alakalı harekete geçme eğiliminde olunabilir. Bu dönemde ilişkilerimizde dostluk temasını arayacağız, belki yeni sosyal çevrelere gireceğiz ve insanları bir araya getiren kuruluşlarda faal olarak yol almak isteyeceğiz. Özellikle barış için daha istekli olacağız. İkili ilişkilerde belki sizi sıkan kıskançlıkların yerini açık fikirli çözümler alacak. Her an bir arkadaşınız size bir çöpçatanlık yapabilir. Sıradışı bir imaj denemek için bu dönem tam zamanı! (7 Mart- 5 Nisan) Muhtemelen savaşa karşı birçok protesto ve gösteri yapılacaktır. Barışı savunan insanlar bunun için bir araya gelecek!

10 Mart günü ise Merkür Balık’a geçiyor ve 28 Mart’a kadar burada olacak. Bu salgın hastalıkların daha kolay yayılmasına sebep verebilir. Bu dönem net kararlar vermenizi veya işlerle alakalı önemli başlangıçlar yapmanızı tavsiye etmem. Ama mesela spiritüel bir kursa katılmanın tam zamanı olabilir. Ya da bir araba alacaksanız 10 Mart’a kadar alın derim!

13 Mart günü ise gökyüzünde Güneş Neptün kavuşumu var. Mart ayında kavuşan kavuşana demiştim.. Bunun yeryüzüne etkisi çok duygusal ve barışçıl bir atmosfer yaratmak olacaktır. Bugün dua ederek, maneviyattan yararlanarak kendinizi amaçlarınıza adayabilirsiniz. Daha önceden söylediğim gibi; bu süreç kendi çıkarlarımızdan çok evrensel amaçları düşünmemiz gereken bir zaman. Ve kendimizi ancak bir başkasının daha iyi hissetmesini sağlamaya çalışarak iyi hissedebiliriz.

Burçların bu hafta ise gündemleri şu şekilde olacaktır:

Koçlar bu haftaya sakin başlayacak ve hafta ortasına doğru yoğunlaşacaksınız. Venüs Mars kavuşumu sizi sosyal bir kelebek yapacak. Programlarınızı 10’undan önce yapın. Hafta sonu aşk rüzgarları yoğun esebilir.

Boğalar bu haftaya hızlı bir giriş yapıyor! hafta ortası yapmaları gereken maddi hesaplar olabilir. Gelecek günler için oldukça motive hissedebilirsiniz. Üstlerinizle aranızın iyi olması para olarak size geri dönecektir. Hafta sonu ailenizle zaman geçirmek iyi gelebilir.

İkizler haftaya sessiz başlasa da gittikçe açılacaklar. Yeni günlere karşı motivasyonları tam! Okumak, öğrenmek için acele ediyorsunuz ama bu iyi bir şey. Çünkü bu hafta aslında özgürlüğün tadına varacaksınız. Hafta sonu ise programdan programa atlayabilirsiniz.

Yengeçler haftaya umut dolu başlayacaklar. Geleceğe bakıyorlar ve gelecekteki ideallerini yaşam geçirmeye hazırlar. Bu hafta ilişkilerle alakalı bazı tutkusal problem yaşayabilirsiniz, buna dikkat edin. Hafta sonu ise sizin için çok keyifli geçebilir!

Aslanlar haftaya zirvede ve son derece hırslı başlayacaksınız. Bu hafta ilişkilerdeki gelişmeler son derece içinize sinen gelişmeler olacaktır. Partneriniz sizi destekleyecek. Haftasonuna doğru ise enerjiniz epey yükseliyor!

Başaklar haftaya neşeyle başlıyor. Bu hafta işiniz yoğun olabilir; yeni çalışma arkadaşları edinebilir ve çalışma ortamında yeniliklere başlayabilirsiniz.10’undan sonra ilişkilerle iletişime açık olacak ve partnerinize karşı anlayışlı davranacaksınız.

Teraziler haftaya kararlı başlıyor. Ne istediğinizi ve onu nasıl yapacağınızı biliyorsunuz. Sevdiğiniz şeyleri yapmak için kendinize güveniniz tam! Ama yine de kendinizi beğenmişlikten uzak durun. Hafta sonu son derece sosyal geçecektir.

Akrepler haftaya son derece güzel hissederek başlıyor. İlişkiler gündeminizde.. Bir yandan ev ve aile konularıyla alakalı yeni başlangıçlar var. Mesela evinizi tadilat ettirmek veya güzel bir tablo almak için harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu yaptıklarınız çok konuşulacak.

Yaylar haftaya istedikleri verimi alarak başlıyorlar. Çalışıyorsunuz ve emek veriyorsunuz. Bunların karşılığını alacaksınız. Sosyal medya konularında aktif olabilir ve ifade etmek istedikleriniz için girişken olabilirsiniz. Hafta sonu ani programlar olabilir.

Oğlaklar haftaya epey coşkulu başlıyorlar. Size aşk çok yakışıyor! İçinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarıyor… Para konularında biraz elinizi sıkmanız gerekebilir ve bu size güven verecek. Haftasonu ise aşk açısından tutkulu geçecektir.

Kovalar haftaya son derece girişken ve uyumlu başlayacak. Burcunuzda kavuşan Mars ve Kova enerjinizi tamamen yeniliyor. Bu dönem en çok kendinizi düşüneceksiniz. Hafta sonu ise ilişkilerdeki gelişmeler yüzünüzü güldürecek.

Balıklar haftaya yoğun bir tempoyla başlayabilirler. Bu onların hoşuna gidecektir çünkü işle alakalı görüştükleri kişilere belli bir güven verebilirler. 10’undan sonra isteklerinizi ifade etmek konusunda hevesli olacaksınız. Hafta sonu ise diyete başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s