Yılın En Şanslı Günü: 5 Mart!

5 Mart 2022; 2022’nin en şanslı günlerinden olacak gibi duruyor… Jüpiter 12- 13 ayda bir burç değiştirir ve hangi burçtaysa o burcun özelliklerini abartır. Bunlar gelişir yaşamda. Bulunduğu burca bir de Güneş geldi mi işte bu en önemli ve şanslı günlerden olur. Jüpiter 29 Aralık’ta Balık burcuna girdi. Şimdi Güneş de Balık’ta ve Cumartesi günü Balık burcunun 14º’sinde kavuşacaklar.

Gelsin bereket, şans ve iyilik.. “Bu dünyayı iyilik kurtaracak!” dedikleri tam bu zaman olacak! Gökyüzünde bol dua, empati ve hassasiyet olacak. Bunlar artacak. Yaratıcılığımızı sezgilerimiz, hayallerimiz ve düşlerimiz için kullanabiliriz. İlhamlarınızın peşinden gidin ve yaşamın size getirdiği fırsatlara açık olun. Bugünlerde gelen ilham perisi kaçmaz! Bugün ya da geçmişte ne yaşanıyorsa yaşansın yaşamın size neler getirdiğini görmeye çalışın. Ve gülümseyin!!

Başta Balıklar olmak üzere, Yengeç ve Akrepler için çok şanslı. Hele ki 14º’lerde kişisel gezegenleriniz bulunuyorsa (mesela Güneş 14º Yengeç, Venüs 14º Akrep ya da Merkür 14º Balık) o zaman yaşamın size gülümsediğini düşünebilirsiniz.

Ayrıca Yay burçları! Yönetici gezegeniniz Güneş’le kavuşurken size derinden bir yerlerden güven duygusu verecek. Bugün köklü bir şeyler kurmanın vakti olabilir…

Toprak elementi de destek alacaktır!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s