2 Mart Balık Yeni Ay’ı

2 Mart günü öyle değişik bir Yeni Ay var ki gökyüzünde.. Yeni Ay Güneş ve Ay’ın kavuşmasıdır. Ama bu sefer gökyüzünde sadece bir değil, tam üç ayrı kavuşum var. Yani içsel ve ruhsal olarak büyük değişimler; otoritelerin vereceği geleceğe yönelik kararlar ve aşkı bambaşka hale getiren yeni başlangıçlar var. Yeni Ay aslında içsel olarak bize huzur verecek; ama tabii diğer etkiler biraz daha sert. Biraz olumsuz düşünmeye ve öfkelenmeye müsait olsanız bile her zaman dua etmenin ruhunuza iyi geleceğini bilin ve bu dönemde kendiniz için değil, evren için dua edin…

Uzun zamandır bu kadar değişik bir Yeni Ay haritası görmemiştim. Mart ayında kendi özel yaşamamızdan çok toplumsal konularla ilgileneceğiz. Evrensel sevgimiz artacak ve aklımız daha çok tüm insanları ilgilendiren konularda olacak. Maalesef bazı sert kararlar olabilir. Ama umarım bunlar akılcı kararlar olarak karşımıza çıkar ve gerginlik azalır. Ayrıca devletlerin diplomatik ilişkilerin baştan kurulmasına ama biraz da belki kontrol etme dürtüsüyle kurulacaktır.
Aşkta ise duygular epey yoğunlaşıyor. İlişkilerde karanlık yanlarınızı keşfetmeniz bu dönem iyi olacaktır. Ayrıca başlayan ilişkiler büyük bir etki bıraksa bile bilinç dışınızı keşfetmenizi sağlayacaktır. Dediğim gibi; Mart ayı bireysel değil evrensel olmamız gereken bir ay. Kendinizi kaybolmuş hissetseniz bile, hiç merak etmeyin. Çünkü ruhsal hizmet, ibadet ve inanç ruhunuza en iyi gelecek ilaç olacak!


“Ruh Kulluk’la Özgürleşir.”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s