İkizler’de Merkür Gerilemesi (30 Mayıs- 23 Haziran)

23 Haziran’a kadar gerileyecek Merkür bu sefer yöneticisi olduğu İkizler’de gerileyecek. İletişim, haberleşme, yolculuklar, eğitim, kardeş, kuzen ve komşularla ilişkiler, lojistik gibi konuların hepsinde sorunlar ve aksaklıklar olabilir.

23 Haziran’a kadar teknolojik eşyalar almamanız iyi olabilir. İmzalar ve sözleşmeler ertelenmeli. Yapılacak alışverişlerde problemler olabilir. Çıkan haberlere gerçeğe dayalı olmayacaktır. Ayrıca bu dönem hırsızlığa karşı da ekstra dikkat etmek gerekecek.

Kendinizi ifade etmek için pek de doğru bir zaman değil… Bu dönem ne zamandır göremediğiniz kişilerle iletişime geçebilir veya bir yerde karşılaşabilirsiniz. Özellikle bugünlerde bunlar kalbinizi çalan birileri olacaktır. Eski sevgilinizi rüyanızda görmenizin bir nedeni olmalı.

Bu Merkür gerilemesinde yolda giderke lastiğiniz patlayabilir, biletinizi unutursunuz, yasak geldi diye vazgeçersiniz vs… Ay ikizler’de gerileyen Merkür sinir bozmaya anında başladı!!!

23 Haziran’a kadar dedikodudan, gereksiz sözden, lafı dolandırmalardan ve gerçeği çarpıtmadan uzak durmalıyız. Konuşmak, sosyalleşmek ve ifade etmek tabii ki gerekli ama gerektiğinde susmayı da bilmek gerekir…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s