Jüpiter Balık ve Burçlara Etkisi

28 Temmuz’a kadar inanarak, akışta kalarak, yardımlaşarak ve kabullenicilikle kendimizi geliştireceğiz. Hiçkimse ve hiçbir şey değil, sadece kendi içsel huzurumuz anlamlı olacak… Bu dönem manevi olan şeylere sarılmalıyız. Bunlar bizi içsel olarak iyileştirecek. Bize iyi gelecek. Bu yüzden bunlara bir göz atalım!

Koçlar 28 Temmuz’a kadar hayatla akıp gideceksiniz…Siz ne kadar hareketli ve sabırsız olsanız da içinizde bir melek olduğunu sizi tanıyan herkes bilir. İşte bu dönemde onu yeniden hissedeceksiniz. Bol bol kendinizle kalacak ve yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Sizi bekliyoruz! Bu dönem koçlar içsel huzuru bulacaklar. Bu dönemde bol bol maneviyatlarını geliştirecekler. 

Boğalar 28 Temmuz’a kadar kuş gibi özgür olacaklar… İnsanları olduğu gibi kabul edecek ve kucaklayacaklar. Ne kadar iyi ve fedakar bir arkadaş olduklarını, arkadaşları görecek. Ayrıca yeni çevrelere girebilirler. Hayallerinizi takip edin boğalar…. Bir süredir işten sorumluluktan yorulan boğalar rahat bir nefes alacak. Sosyalleşecek ve yeniden umutlanacak. 

İkizler 28 Temmuz’a kadar geleceğe kitlenmiş durumda olacaklar. Kariyeriniz için oldukça hırslanacak ve geleceğiniz için çalışacaksınız. İşin güzel tarafı; kendinize içinize sinen hedefler koyacak olmanız… Bu dönem bol bol geleceğinize odaklanın ve disiplinli olun. Kariyerinizde ve gelecek hedeflerinizde yeni kararlar alacaksınız. Bunlar yurtdışıyla bağlantılı olabilir.

Yengeçler 28 Temmuz’a kadar kendilerini bir çok alanda geliştirecekler. Yaşama ve kendilerine inançları artacak. Bu yüzden daha dolu dolu yaşayacaklar. Bu dönem özellikle din felsefe ve yüksek eğitim konularına yoğunlaşabilirsiniz. Meditasyon yaparken her an uçuşa geçebilirsiniz. Yengeçler bu dönem kelebekler gibi uçuyor olacak… Birkaç aydır içsel olarak hissettiğiniz huzursuzluklar yetti.. Şimdi iyimser olma sırası size! İnançlarınız güçleniyor.

Aslanlar… 28 Temmuz’a kadar verdiğiniz tüm kararların arkasında ve güçlü olacaksınız. Bugüne kadar sizi engelleyen tüm blokajlar artık sona eriyor. Maddi ve psikolojik olarak şifalanma sürecine giriyorsunuz. Bu dönem kimseyi değil, sadece kendi hislerinizi takip edin… Eşiniz veya aileniz sahip olacağı maddi durumlar sizi de rahatlatacak. Değişimlere hazır olun.

Başaklar 28 Temmuz’a kadar ilişki kurdukça iyileşecek, sosyalleştikçe iyi hissedeceksiniz. Bu dönem özel biriyle tanışabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ilişkilerde karşı tarafa karşı daha anlayışlı olacaksınız. Valla şimdiden hazırlıkları yapın. Süslenin, mumlar yakın.. Kısmetiniz artacak. İlişkilerdeki sorunlar çözülecek. İkinci bahar kapıda! Kendinizi sosyal olarak göstereceğiniz bir süreç başlıyor, hazırlanın!

Teraziler 28 Temmuz’a kadar çalışacak ve karşılığını alacaksınız. İyileşecek ve işlerinizi yaparken daha rahat olacaksınız. Birazcık iş konusunda esnemek size iyi gelecek. Diyete, spora ve sağlıklı yaşama başlamak için tam zamanı… Tabii bu anlamda biraz fazla takıntılı bir dönem de olabilir bu… İdeallerinizi hayata ve çalışma hayatınıza uygulayacaksınız. İyi yaşam başlasın!

Akrepler 28 Temmuz’a kadar öve öve bitirilemeyeceksiniz… Benlik duygunuz ve yaşama isteğiniz çok artacak. Bunda tabii ki yeni bir aşkın, belki yeni bir çocuğun etkisi de olacaktır. Kalpleriniz küt küt atacak!! Siz aşk insanısınız. Bu dönemde de ruh eşinizle tanışabilirsiniz. Veya eşinize yeniden aşık olacaksınız. Ruhunuzda kanatlarınız varmış gibi hissedebilirsiniz. Hayat size her anlamda güzel bir jest yapıyor! Yaşam sizi öyle fırsatlar sunacak ki… Sezgilerinize güvenerek riskleri alın. 

Yaylar 28 Temmuz’a kadar yumuşacık olacak… Ev, aile ve gayrimenkul konularıyla ilgili yaşamlarında bir bereket geliyor. Ama en güzeli içsel olarak güvende hissedecekler ve duygusal yaşamlarını iyileştirecekler. Evren şefkatli kollarını onlar için açmış durumda… Bu durum ev ve aile konularınızı olumlu etkileyecek. Başka bir ülkeye taşınabilir, evinizi büyütebilir ya da bir yatırım yapabilirsiniz

Oğlaklar 28 Temmuz’a kadar yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Bol bol yolculuk yapacak ve bilginizi arttıracaksınız. Temmuz sonuna kadar yüzünüzde güller açacak. İyi haberler alacak ve hayırlı kararlar vereceksiniz.  Hepsi ruhunuzla temas etmenizi sağlayacak. İçinizdeki meraklı ve hevesli çocuk uyanıyor. Size destek oluyor!

Kovalar… 28 Temmuz’a kadar üreterek ve şükrederek iyi hissedeceksiniz… bol para kazanacak ve biriktireceksiniz. Aklınızda bir iş kurmak varsa bu dönem buna başlayabilirsiniz. Maddi konularda devam ettirdiğiniz işler 2022’de devam edecek. Bu dönem biriktirmek ve sahip olmak size çok iyi gelecek. Kendinize sarılın!

Balıklar, 28 Temmuz’a kadar ufak bir kendinizi keşfetme yolculuğuna çıkacaksınız… Hazır mısınız? Bu süreçte geliştirdiğiniz şeylerin devamı ise 2022’de gelecek… Eğitim, kişisel gelişim, meditasyon, seyahatler… Yeni projeler. Hayatınız onu yaşamanız için sizi bekliyor. Yaşamda bolca yenilikler yapacaksınız. Hayat sizden yana…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s