2020 Başlıyor!

2020 önemli bir sene olacak. Öyle zor dediğimize bakmayın. Sonuçta bir şeylerin başlaması için emek sarf etmek, çalışmak, sorumluluk almak ve plan yapmak lazım. İşte 2020’de bunları yapan kazanacak. Hatta koşacak… Tabii her sene herkese aynı gelmez. Haritanıza göre etkilerini farklı yaşarsınız. Bunun için astroloji danışmanlığı alabilirsiniz. Bakınız: (senelik danışmanlık.) 2020 neden önemli? Gökyüzünde burçlar olayların nasıl evrileceğini gösterir. 2020 senesinde ise birçok gezegen Oğlak burcunda toplanıyor olacak. (Satürn, Jüpiter, Pluto, Güney Ay Düğümü) Tabii ara sıra kişisel gezegenlerde Oğlak’tan geçecek. Oğlak toprak elementinden ve öncü niteliğinden bir burçtur. Bu yüzden bu sene genel olarak para, devletler, devlet adamları çok önemli olacak. Başarı, hedefler, sorumluluklar ve otorite konuları herkes için şart olacak. Bir yanda din ve devlet işleri birbirine karışabilir. Üniversitelerde ve yargı organlarında birbirine giren topluluklar olabilir. İdeolojiler savaşacak ve yeni sistemler inşa edilecek. Bu enerjiler olumsuz kullanırsa, Dünya’da fazla kontrollü ve katı patronlar- din adamları- başkanlar ve devlet adamları sorun yaratacaktır. İnsanların tek derdi kendi prestiji ve hırsı olabilir. Bu yüzden fazla çıkarcı ve hesapçı insanlar olabilir.

Jüpiter’in 4 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım’da Plutoyla kavuşması Dünya’da önemli olaylara sebep verebilir. Finansal ilerlemeler olabilir, ya da bağnazlık yüzünden problemler ortaya çıkabilir. 12 Ocak’ta ise Satürn Pluto ile kavuşuyor.

5 Ağustos, 20 Ekim günlerinden ise ekstra korktum, özellikle 20 Ekim’den. Zira geri giden Mars ve Jüpiter’le kare açı olacak. 😨

İyi günler: 15 Aralık, 20 Şubat, 21 Aralık (Jüpiter Kova’da olacak!) bugünler önemli atılımlar yapabilirsiniz. 🙂

Sizin için hazırladığım tabloya bir göz atabilirsiniz. Bu sene tüm kişisel gezegenler retro yapacak. Ama dünya tarihinde bu bir ilk değil, bu yüzden sizi korkutmasın. Mars zaten iki senede bir, Venüs birbuçuk senede bir retro yapıyor. Mesela en son 2018’de ikisi de geri gitti, Merkür zaten senede üç kere retro yapıyor. Siz ona takılmak yerine, bir bakın bakalım retrolarda neler yaşadınız? Mesela 2019 Mart ayında da Merkür Balık’ta gerilemişti, bu sene de gerileyecek. Birçoklarınız zorlandı, bu sene ona göre önlem alın, dua edin! 🙂 Her retro da o kadar zor olmuyor zaten. Buyurun tarihler;

Tarihler2020 Gökyüzü Olayları
17 Şubat- 10 Mart arası Merkür Balık’ta Geriliyor, Kova’da Son Bulacak. 🤭
12 Mayıs- 26 Haziran Venüs İkizler’de Geriliyor, bu tarihte evlenemezsiniz! 💔
18 Haziran- 12 Temmuz Merkür Yengeç’te Geriliyor. 😢
9 Eylül- KasımMars Koç’ta Geriliyor, Neredeyse Tüm Sonbahar! 😡
14 Ekim- 3 Kasım arasıMerkür Terazi’de Gerileyecek. 😶

‪Koçlar iki senedir kariyerleri ve gelecek planlarını yapılandırmaya çalışıyorsunuz. Çok çaba sarf ettiyseniz artık bunun karşılığını alacaksınız. 2020 yılında kariyerinizde büyük değişimler ve başarılar yaşayacaksınız. İkinci evinizde ilerleyen Uranüs ile kaynaklarınızı farklı yollardan kazanmaya ve kullanmaya devam edeceksiniz. Siz artık eski siz değilsiniz, farkındasınız değil mi?

Boğalar iki senedir hayatla ilişkilerini yeniden düzenliyorlar. 2020’de bu değişimler devam edecek. Tüm inanç ve hayat görüşleri kökten değişecek. Yurtdışına yerleşme, eğitim alanında sorumluluk alabilirler. Uranüs de bir yandan onları başkalaştırmaya devam ediyor.‬

İkizler 2 senedir kendilerini daha iyi anlamaya başladılar. 2020’de bu farkındalık daha da artacak ve bambaşka biri olacaksınız- olumlu anlamda:) Eşinizinden ya da ailenizden gelen paralar- miraslar olabilir. Bunların hepsi sayesinde güç ve kararlılık elde edeceksiniz.‪

Yengeçler iki senedir hayatındaki sorunlu ilişkilere mesafeler koydu. 2020’de bu etki devam edecek; ya tamam, ya devam diyecekler. Yeteneklerini keşfedecek ve motivasyonlarını arttıracaklar. Ortak işlerde ve ilişkilerde büyük değişimler yaşayacaklardır. ‬

Aslanlar iki senedir gerek çalışma alanınızda, gerek sağlık ve gündelik yaşamınızda yararlı olmak için kendinizi disipline ediyorsunuz. 2020’de tüm çalışma hayatınızı revize edecek, çok çalışacak ve bunların karşılığını alacaksınız. Uranüs zaten geleceğinizle ilgili sürpriz değişimleri yapmaya devam ediyor..

Başaklar iki senedir hobilerini işe çevirmek için çaba harcıyorlar. 2020’de yaratıcılıkları ve zekaları onlara bol ödül getirecek. Kendilerini farklı bir biçimde ortaya koyacak gücü kendilerinde bulacak ve birçok farklı fırsat yakalayacaklar. Çocuk sahibi ve aşık olabilirler.

Teraziler iki senedir ailenizi ve köklenizi etkileyen olaylar yaşadınız. Hepsi de sizi olgunlaştırdı. 2020’de daha büyük bir eve ve aileye ihtiyaç duyacaksınız. Bu size daha büyük bir yuva ve aile verecek. Yeni yılda hayatınızı bir üst seviyeye taşıyacaksınız. Uranüs sayesinde ise elinize beklenmedik yerlerden para geçmeye devam ediyor.

Akrepler iki senedir sanki bildiğiniz her şeyi unutup yeni baştan öğreniyorsunuz. 2020’de bu bilgilerinizi başkalarına yayacak, daha çok öğrenecek ve seyahat edeceksiniz. Tüm bunları yaparken en büyük destekçiniz komşunuz ve kardeşleriniz olacak. Gelen yeni sene sizi destekliyor. Uranüs ise bir yandan ilişkilere olan bakış açınızı tamamen değiştiriyor. Beklenmedik ortaklıklar ya da evlilikler yapmaya hala açıksınız.

Yaylar iki senedir ekmeğinizi taştan çıkarmaya uğraşıyorsunuz. Parasal konularda sorumluluk almayı öğrendiniz. Bir yandan kendinizi de bol bol geliştirmiş olmalısınız. 2020’de maddi kaynaklarınız ve gelirlerinizle ilgili büyük dönüşümler yaşayacaksınız. Bu etkilerle gelirlerinizi arttıracak ve para konusunda şanslı olacaksınız. Bir yandan Uranüs etkisi alışık olduğunuz çalışma koşullarını değiştirmeye devam ediyor. Üretken bir sene sizi bekliyor!

Oğlaklar iki senedir zor günlerden geçtiler. Hayatlarının tüm sorumluluğunu tek başlarına üzerlerine aldılar ve buna rağmen ayakta kaldılar. 2020’de hayatlarını kökünden değiştirebilirler. Kendilerini geliştirmek çok çalışacak ve ilerleyecekler. İmajları da değişebilir. Aşk hayatlarını ise Uranüs etkilemeye devam ediyor… Beklenmedik hamleler yapmaya ve farklı kişilere aşık olmaya açıklar.

Kovalar iki senedir akışta kalmayı ve kontrolün onlarda olmadığını öğreniyorlar. Yanlış bir şey yapmak yerine, hiçbir şey yapmamayı tercih ediyorlar. 2020’de artistik yeteneklerini geliştirecekler, bol bol spiritüel çalışmalar yapacaklar ve içsel dönüşüm yaşayacaklar. Uranüs ise onlara ani taşınmalar ve evde beklenmedik değişimler vermeye devam ediyor. Gelecek yeni yılın ilk onbir ayında bol bol arının, çünkü Aralık itibariyle artık tüm projelerinizi hayata geçirmeye başlayacaksınız.

Balıklar iki senedir arkadaşlıklarıyla ilgili bazı sınavlardan geçiyorlar. Umutların yerine biraz endişeler almış olabilir. 2020’de farklı sosyal gruplara girecekler ve idealist yaklaşımlarla dikkat çekecekler. Bu gelen yeni yıl onlara çok şanslı geliyor, zorluklar sona eriyor… Uranüs ise Balıkların hızlı ve farklı düşünmesine sebep oluyor. Aklınızda teknolojiyle ilgilenmeyi düşünen Balıklar varsa, bu yıllar tam zamanı!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s