Aralık Ayı Gökyüzü ve Burçlar

Aralık ayı önemli bir gökyüzü olayıyla başlıyor. 2 Aralık’ta Jüpiter burç değiştiriyor ve Oğlak burcuna geçiyor. Aralık 2020’ye kadar burada kalacak. Gökyüzünde ne zaman Jüpiter burç değiştirse, olaylar bir heyecanlanır. Gökyüzünü incelemek daha zevkli olur. Jüpiter Oğlak döneminde kısaca para, devletler, devlet adamları çok önemli olacak. Merkür Akrep’te, 10 Aralık’ta Yay’a geçiyor. Daha iyimser bir bakış açısına geçiş başlayacak. Venüs 20’sine kadar Oğlak’ta, ilişkilerde asla kısa süreli heyecan değil, uzun süreli beraberlikler arayacaksınız. Mars Akrep’te; herkes son derece hedeflerine konsantre. İlişkilerde de tutku artıyor.

Önemli Tarihler

  • 3 Aralık; ilişkilere güzellik gelecek. İşle ilgili iyi başlangıçlar yapılabilir.
  • 8 Aralık, hassas, kararsız ve tembel bir gün! Bugün en iyisi kendinizi sanata verin
  • 12 Aralık İkizler’de Dolunay; fazla bilgi, çok haber, fazla mesajlaşma ve konuşma
  • 15 Aralık; yenilikçi, aktif ve risk almak için harika bir gün
  •  19 Aralık; geleceğe yönelik azimli adımlar atacaksınız.
  • 24 Aralık: heyecanlı, canlı ve spontane bir gün olacak.
  • 26 Aralık, Oğlak’ta Güneş tutulması, altı aylık başlayacak yeni dönemde planlarınız büyük olsun!

Koçlar bu ay işe güce konsantre olacak. Bekarsanız popüler ve başarılı bir eş adayıyla tanışabilirsiniz. Bu ay fiziksel ve maddi olarak güçleniyorsunuz.

Boğalar partnerleriyle atışmalar yaşayabilir. Ama bunlar ilişkiyi alevlendirecek. Yurtdışında yaşama hayalleri kurabilirsiniz ya da yurtdışı bağlantılı bir iş yapabilirsiniz.

İkizler bu ay işbirliğine açık olmanız sayesinde ortak işlere başlayacaksınız. Aşktan yana şanslısınız. Biraz kıskançlık olabilir…

Yengeçler bu ay yapacağınız çok iş olacak. Biraz yorulabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz, eğer sevgiliniz varsa onun değerini daha çok bileceksiniz.

Aslanlar bu ay bir an önce sağlığınız ve düzeninizle ilgili planlar yapın. Sizi çalışmak besleyecek. Ay boyunca aşk anlamında şanslı olacaksınız ve risk alacaksınız.

Başaklar bu ay ev ve aile konuları sizin için ön planda olacak. Ayrıca evliyseniz çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Teraziler bu ay kafanızı kaşıyacak vaktiniz olmayabilir. Bir yandan evinizi güzelleştirmek için yeni alışverişler yapabilirsiniz. Aileniz sizi destekleyecek.

Akrepler bu ay parasal konularda yeni atılımlar yapabilirsiniz. Gelir gider hesaplarınızı yapacak ve aklınız hesap makinesi gibi çalışacak. Gücünüzü geri kazanıyorsunuz.

Yaylar bu ay odağınızı tamamen kendinize yönlendiriyorsunuz. Planlarınız ne, ne istiyorsunuz ve neler yapacaksınız? Duygularınıza ve amaçlarınız odaklanacaksınız.

Oğlaklar bu ay bolca dinlenecek ve içinize döneceksiniz. Bu fırsattan yararlanın çünkü 2020 sizin seneniz olacak. Bilinçaltınızı iyice bir temizleyin!

Kovalar bu ay kendilerini buluyorlar çünkü arkadaşlar ve sosyal çevreler arasına karışacaklar. Patronlarıyla ufak tartışmalar yaşayabilirler. Yine de yılmadan çalışmaya devam ediyorlar.

Balıklar bu ay kariyeriyle ilgili yeni başlangıçlar yapacaklar. Önemli sözleşmeler imzalayabilirler. Onların için başarılı bir ay olacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s