Her Şey “Kontrol” Altında

Herkese selam!
Bu zor günlerde yeryüzünde çok ciddi olaylar oluyor evet ama inanın bana gökyüzünde de çok ciddi olaylar oluyor! Bunları anlamak ve anlatmak kolay değil ama şimdi elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım.

Bildiğiniz üzere, gezegenler 360º’lik bir zodyakın çevresinde dönüyor ve birbirleriyle açılar yapıyorlar. Bu yaptıkları AÇILAR sonucu olaylar meydana geliyor. (İlgili video) Yani işin içinde tabii ki rakamlar var! (Yazı boyunca belirttiğim rakamlara, yani derecelere dikkat ederseniz tekrarlandığını göreceksiniz.)

  • 12 Ocak’ta Satürn ve Pluto Oğlak burcunun 22ºsinde kavuştu. Buna eşlik eden bir de astereoid Ceres vardı! Kendisi beslenme ve sağlıkla yakından ilgilidir. Dolayısıyla beslenme yüzünden kısıtlanmalar ve bunların getirdiği kitleleri etkileyen olaylar meydana geldi. (Not; Satürn kısıtlanma demektir, Pluto jenerasyon gezegenidir.)
  • 20 Mart’ta ise Mars ve Jüpiter, Oğlak burcunun yine aynı derecesi, 22ºsinde kavuşacak! Peki bu ne demek? Mücadele ve hayatta kalma isteği çok artacak. Bunun için gerekli müdahaleler de daha da fazla artacaktır.
  • Hemen ardından, 23 Mart’ta Mars, Pluto ile kavuşacak. Bu sefer Oğlak’ın 24ºsinde, ki bu nümerolojiye göre sağlığı işaret edebilir. Büyük güçler bir araya gelebilir ve hayatı devam ettirme gücü büyük ölçüde artabilir… (Mars hayatı devam ettirme gücüyle alakalıdır…)
  • 31 Mart’ta ise Kova’ya geçen Satürn ve Mars bu burcun 0ºsinde kavuşacak. Bu yepyeni bir enerji… Mars önce Jüpiter’le karşılaşmış ve enerjisini büyütmüş, sonra Pluto ile bunu dönüştürmüş ve şimdi farklı bir burçta Satürn ile bu enerjiyi biraz kısıtlamak zorunda… Mars kişisel olarak mücadele ve fiziksel olarak bedenin ısı ayarlama sistemiyle ilgilidir. Bu yüzden bunların hepsinin kontrol altına alınması olarak bu görülebilir. Tabii bir yandan otorite kişisel olarak hareketleri de baskılayabilir. Ama artık geleneksel değil, alternatif yollardan mücadele başlıyor!
  • 4 Nisan’da ise Jüpiter ve Pluto, 23 Mart’taki gibi Oğlak’ın 24ºsinde kavuşacak!!! Bu büyük bir iyileştirici güce sahip olacak. Hem de yine kitleleri etkileyecek- hatta jenerasyonları etkileyecek… Çünkü Jüpiter de, Satürn gibi zamanı yönetir. Umarım, Oğlak’ta da olsa iyileştirici etkiyi gösterir. Hem de bu sefer onlara Pallas etki edecek ki, kendisi zihinsel iyileştirme tekniklerini ve hücre yenilenmesini ifade eder… Belki Dünya’da alternatif iyileşme teknikleri gelişecek…
  • 13 Mayıs’ta Ay düğümleri burç değiştiriyor. Gündem tamamen değişecek.
  • 12 Kasım’da yine Jüpiter ve Pluto yine 22º’de kavuşacak…
    21 Aralık’ta ise Jüpiter ve Satürn Kova’nın 0ºsinde kavuşuyor… Tarih ise ilginç… 21 Aralık 2020! İki zamanı yöneten gezegenler kavuşacak. Ve işte asıl bu zaman belki tüm hikaye başlayacak!

Bunların hepsi aslında Dünya’daki dengelerin değiştiğini gösteren unsurlar. Gördüğünüz gibi de, Oğlak ve Satürn teması dönüşümden geçiyor. Sarsılıyor… Çünkü niye? Çünkü önümüzde yeni bir dünya düzeni var. Daha özgürlükçü, bağımsız ve gerçek anlamda dünya vatandaşlarının olabileceği bir büyük resim var. Artık bir değil, tüm dünya olarak bir arada olmak vakti. Belki tüm bu yaşananlar buna vesile olacak….

Boşuna mı gökyüzünde gezegenler belli aralıklarla aynı dereceye denk gelsin? Aslında mevzu bazen şunu bilmek, bilmemek değil… Çünkü bilsen ne oluyor? Neyi en fazla bilebiliyorsun ki? Mevzu olaylara bir anlayış getirebilmek… Ben de umuyorum size bu yazımla bir anlayış getirebilmişimdir.

Görüldüğü üzere, her şey kontrol altında! 😊 Senin, benim, onun değil… Bambaşka bir gücün… Öyle bir güç ki, bu gezegenlerin dereceleri yıllar önceden belli- Mayalar bir zamanlar bir tarih göstermiş ki 2012 değil 2020 olduğu konuşuluyor ve görüldüğü gibi tüm gezegenler birbirine hizmet ediyor.

Yani korkulacak hiçbir şey yok. Bugün rahat bir nefes alın, elinizi yıkayın ve Allah’a şükredin. Buna şahit olabildiğiniz için…! 😊 Bu düzen ve nizama!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s