Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül ayında Koçlar önce hayat standartlarını yükseltecekler; kendilerine iyi bakacaklar. Fiziksel sağlıkları, beslenmeleri ve çalışma alanlarıyla ilgilenmek onları harekete geçirecek. Hayatlarını ve kendilerini kusursuz hale getirdikten sonra sıra ilişkilere gelecek. Özellikle Eylül’ün ikinci yarısından sonra uyumlu davranışlarıyla ilişkilerini güzelleştirecekler.

Boğalar Eylül’e keyifleri çok yerinde başlayacak. Özellikle aşk konularında heyecan dorukta olacak. Girdikleri her ortamda kendilerine güvenmeleri sayesinde dikkatleri çekecekler. Güzel jestler ve teklifler alabilirler. Ay boyunca güzelliklerine güzellik katacaklar. Eylül’ün sonlarına doğru ise artık biraz daha çalışma vakti! E, eğlence keyif bir yere kadar değil mi? :))

İkizler Eylül’de ailelerinin sevilen erkekleri- kızları olacaklar. Evlerinde ya da kendilerini güvende hissettikleri yer neresiyse orada zaman geçirecekler. Evlerini odalarını düzenleyecekler. Aileleriyle ara sıra tartışmalar yaşayabililer. Sonunda her şey konuşulmuş ve çözülmüş olacak. Ay sonlarına doğru ise aşk dorukta olacak. Bekledikleri itirafları duyabilirler. İlişkilerinde ikinci baharı yaşayacaklar. 

Yengeçler Eylül’de çok gezecek ve çok okuyacaklar. Gezdikleri yerlerde bilgileriyle hava atacaklar. Yeni eğitimlere başlayabilirler, yeni bilgilere açık olacaklar. Aklınızdaki anlaşmaları yapabilirsiniz, ya da istediğiniz arabayı bu ay alabilirsiniz. Ay sonuna doğru ise ev değiştirmeyi düşünüyorsanız şimdi tam zamanı olacak. Artık kendinize ait ve estetik açıdan gözünüze hoş gelen bir yerde oturmak isteyeceksiniz. 

Aslanlar Eylül’de huzuru buluyor. Gerek maddi olarak, gerek ilişkileriyle ilgili. Neden mi böyle? Çünkü kendi içlerindeki sakinliğe önem verecekler bu da direkt olarak hayatlarına yansıyacak. Tek başlarına daha üretken ve verimli olacaklar. Parasal açıdan güçlenecekler. Ay sonuna doğru ise ufak yolculuklar yapabilirler. Kardeşlerinden ya da yakın çevrelerinden alacakları destekler olabilir.

Başaklar Eylül’de “ille de ben!” diyor. Güneş onların burçlarındayken parlıyorlar. Pek kimseyi umursamadan hayatlarının kontrolünü tamamen eline alacaklar. Akıllarında ve kalplerinde sadece kendi inandıkları niyetler olacak ve hepsi için başlangıç yapacaklar. Onlar için tamamen yenilenme dönemi. Ay sonuna doğru ise güzelliklerine ve alışverişe bol bol para harcayabilirsiniz. 

Teraziler Eylül’e biraz sakin başlıyor. Önce biraz iç seslerini dinlemeleri, biraz sakinleşmeleri ve ruhsal olarak güçlenmeleri onlara özellike ayın sonuna doğru çok iyi gelecek. Çünkü neden? Güneş Terazi’ye geçecek, Venüs de öyle! O yüzden birazcık gözlerini kapatıp hayal kurmaları hiç fena olmaz. Doğumgünleri itibariyle hayattan ne istiyorlar, neler gerçek olsun? Biraz düşünün bakalım.. Eylül ortası itibariyle gözler üzerinizde olacak!

Akrepler bu ay ne zamandır isteyip yapamadıkları şeyleri gerçekleştirecekler. Bunun için biraz özgür olmaları gerekiyor, bu özgürlüğe erişebilecekler. Uzun zamandır kendinizi bu kadar uçuk kaçık hissetmemiş olabilirsiniz. Tabii bunun yanında arkadaş gruplarında çok aktif olacaklar. Ayın en iyi arkadaşı sizsiniz akrepler. Onlarla bir arada olacak ve geleceğe umutla bakacaksınız. Ay sonuna doğru ise kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Bol bol dinleneceksiniz.

Yaylar Eylül ayı yükseliş ayınız olacak. Zaten birkaç haftadır odağınızı mesleğinize ve hedeflerinize vermiş olmalısınız. Tabii böyle hırslı olunca üstlerinizle de tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ama olsun… Tam gaz yola devam!! Bu ay alacağınız kararlarla geleceğinizi şekillendireceksiniz, benden söylemesi. O yüzden iyi düşünün ve sorumluluk alın. Ay sonuna doğru ise arkadaşlarınızla kaynaşacaksınız. Bol bol görüşme ayarlayın. Yaşasın!

Oğlaklar Eylül ayına pozitif başlıyorsunuz. Bu pozitifliğinizle herkese örnek olacaksınız. Bu ay sürpriz olarak üniversite sıralarına geri dönebilir ya da kendinizi yurtdışı yolculuğu yaparken bulabilirsiniz. Tanıdığınız farklı kültürden insanlar sayesinde hayata daha mantıklı bakacaksınız. Ay sonuna doğru ise mesleğinizle meşgul olmaya başlayacaksınız. Özellikle yapacağınız ortak işler sayesinde önemli bir işe imza atabilirsiniz. 

Kovalar Eylül’e güçlü bir giriş yaptınız. Bu bir süre böyle devam edecek. Hisleriniz ve sezgileriniz yardımıyla değişiyorsunuz. Bu ay psikolojik olarak kendinizi ve başkalarını daha iyi anlayacaksınız. Aileden ya da eşten gelen para konularıyla ilgili mücadele edeceksiniz. Aşkta yüzeysel olana hiç tahammülünüz olmayacak. Çekiciliğinizle ön plana çıkacaksınız. Ayın sonuna doğru ise uzak yollar sizi bekler. Şimdiden biletlerinizi alın!

Balıklar Eylül’e başlarken pek bir açık ve sosyal gördüm sizi. Ne kadar çok kişiyle ilişki kurar ve tanışırsam cebime kardır diye düşüneceksiniz. Açıldıkça açılacaksınız. Bu direkt olarak ikili özel ilişkilerinizi etkiliyor olacak. Bu ay ne kadar hoşgörülü olursanız o kadar beğenileceksiniz. Ay sonuna doğru ise başladığınız ilişkilerin derinleştiğini göreceksiniz. Bravo!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s