9 Eylül Haftası ve Burç Yorumları

  • Ay’ın boşlukta olduğu saatler: Pazartesi 11.30’dan sonra boşlukta, bütün gün!
  • Çarşamba sabah 8.22’den sonra boşlukta bütün gün, Perşembe 12.52’de Balık’a giriyor.
  • Yani Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe sabahları ay boşlukta!
  • Bu haftayı ben sevdim. Haftaya güçlü bir etkiyle başlıyoruz; Mars Satürn üçgeniyle! Bu açılar bir süredir bize net düşünceler veriyor. Sağlam adımlar attırıyor. İş güç düşünmek ve yeni işlere başlamak için şu günleri değerlendirebilirsiniz.
    Keza toprak elementi arasındaki bu koordinasyon bizi epey çalıştıracak!
  • Perşembe günü gerçekleşecek Merkür Jüpiter karesi Dünya genelinde fanatik, din ve inanç yüzünden terör olaylarına sebep verebilir. Sözler ve konuşmalar abartılacak.
  • Cuma Merkür Venüs kavuşumu sayesinde aşkta meşkte olumlu sözler duyabiliriz. Zaten bu hafta Merkür ve Venüs Teraziye geçecek, artık biraz aşk lazım. Değil mi?
  • Balık’taki Dolunay ise romantizmi artırıyor olacak!

Koçlar haftaya oldukça sosyal ve umutla başlayacak. Özellikle haftanın ilk üç gününü arkadaşlarıyla ve sosyalleşerek geçirebilirler. Bir süredir kendinizi işinizi gücünüze vermiştin, bu hafta sonlarına doğru itibariyle ise yavaş yavaş odağınızı ilişkilerinize doğru yönlendireceksiniz. Cuma günü özellikle işiniz ve sağlığınızla ilgili olumu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Hafta sonu Dolunayıyla ise ruhsal olarak çok iyi hissedecek ve yalnız kalmaktan hoşlanacaksınız.

Boğalar haftaya kararlı ve sorumluluklarını yerine getirerek başlayacak. Özellikle haftanın ilk üç gününü çok verimli geçirecekler. Gökyüzündeki toprak elementi tabii boğalara iyi geliyor, kendilerini güvende hissediyorlar. Perşembe itibariyle uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Sosyalleşmek ve dostlarınızla olmak sizi çok huzurlu hissettirecek. Cuma günü aşk itirafı ya da eşinizden güzel bir iltifat- hediye alabilirsiniz.

İkizler haftaya çok neşeli ve dışa dönük başlayacak. Haftanın ilk üç günü eğitimlerine önem verecek ve kendilerini geliştirecekler. Bir süredir aile ve ev konularıyla epey ilgilendiniz. Artık biraz keyfinize ve aşka düşmenin zamanı geldi, Cuma itibariyle bu etkiler devreye giriyor. Perşembe ve hafta sonu sorumluluklarınızı yerine getirme ihtiyacı hissedeceksiniz. Mesleğinizde bir takım değişimler olabilir. Cuma günü ailenizle ilgili alacağınız haber sizi mutlu edecek.

Yengeçler haftaya konsantrasyonları son derece güçlü başlayacak. Bunu tabii özellikle haftanın ilk üç gününde görecekler. Çalışacak ve parasal konularda güçleneceksiniz. Perşembe itibariyle ve hafta sonu onlar için çok keyifli geçecektir. Hayata olan bakış açılarında bir heves ve inanç olacak. Son iki haftadır öğrendiklerini hayata geçirme fırsatı bulacaklar. Dolunay onlara bol neşe ve seyahat getiriyor! Cuma günü yapacağınız anlaşmalar ya da alışverişler sizi mutlu edecektir.

Aslanlar haftaya ikili ilişkiler gündemiyle başlıyor… Partnerlerine karşı biraz kaprisli ve alıngan davranabilirler, haftanın ilk üç gününde hoşgörülü olmaya özen gösterirlerse daha kolay olur. Bir süredir parasal konular gündeminizdeydi, Cuma günü itibariyle sizin için daha hoş bir dönem başlıyor. Perşembe ve hafta sonu Dolunay etkisi sezgilerinizi çok arttıracaktır. Duygularınızın grisi olmayacak, her şeyi uçta yaşayacaksınız. Bu da ilişkilerinize yansıyacak. Cuma günü sizi mutlu edecek alışverişler yapabilirsiniz.

Başaklar haftaya çalışarak ve emek vererek başlıyor. Haftanın ilk üç günü verimli olmaya çalışarak ve sağlıklarıyla ilgilenerek adapte olacaklar. Zaten bir süredir enerjileri çok! Gündemleri yoğun… Burçlarındaki gezegenlerin Satürn ile iletişimi sayesinde çok yol katediyorlar ve bu hafta da etmeye devam edecekler. Yorulmuş olabilirsiniz. Perşembe ve haftasonu ise romantik birkaç gün sizi bekliyor olacak. İlişkilerinizde empatini gücünüzü arttıracaksınız. Umarım partnerinize karşı alınganlık yapmazsınız. Cuma günü çok sevgi dolu olabilirsiniz.

Teraziler haftaya neşeyle ve yaratıcılıkla başlayacaklar. Haftanın ilk üç gününde aklınız fikriniz aşkta meşkte ve eğlencede olacaktır. Ama işinizde de yaratıcı olabilirsiniz. Kendinize güveneceksiniz. Bir süredir içinize dönüyor ve yalnızlık arayışındaydınız. Cuma itibariyle güzelliğinize önem vermeye başlayacaksınız. Perşembe ve hafta sonu sağlığınız ve çalışma koşullarınızda değişimler yaşayacaksınız. Diyete başlayabilirsiniz! Cuma günü sezgilerinizin size söyleyecekleri olacaktır, dinleyin! Ya da platonik bir aşk itirafı edebilir, ya da duyabilirsiniz.

Akrepler haftaya biraz suskun ve ailesine bağlı bir şekilde başlayacaksınız. Haftanın ilk üç gününde aile konularınızla ilgileneceksiniz ve eviniz gündeminizde olacak. Bir süredir kendinize ayıramadığınız zamanı Cuma itibariyle ayırmaya başlayacaksınız. Ruhsal olarak dinlenmeye ihtiyacınız var. Perşembe ve haftasonu ise sizler için çok romantik geçecek. Bekarsanız heyecanlı bir aşk yaşayabilirsiniz. İlişkiniz varsa ise ayaklarınız yerden kesilecek. Cuma günü bir arkadaşlarınızla olmak sizi çok mutlu edecek!

Yaylar haftaya yoğun ve hızlı başlayacaklar. Haftanın ilk üç gününde çok sosyal ve aktif olacaklar. Toplantılar, kardeşlerle görüşmeler, konuşmalar ve iletişim trafiği artacak. Bir süredir kariyer hayatınız çok hareketli, kendiniz ve geleceğiniz adına önemli kararlar alıyor olabilirsiniz. Bu hafta maddi hayatınızı etkileyecek adımlar atacak ve bu konuda kararlı olacaksınız. Perşembe ve haftasonu itibariyle sonraki on gün ev değişimi yapabilirsiniz. Ailenizle olacak ve evinizde zaman geçireceksiniz. Cuma günü konuşulacaksınız!

Oğlaklar haftaya sakin ve huzurlu başlayacaklar. Haftanın ilk üç gününde parasal açıdan iyi fırsatlar yakalayacaklar, paralarını biriktirecekler. Parasal açıdan kendilerini güvende hissedecekler. Gökyüzündeki toprak elementi ve burcunuzdaki Satürn sayesinde bu ara kendinize çok güveniyorsunuz. Hayata karşı duruşunuz çok net ve gerçekçi. İnançlarınız ve niyetleriniz size şans getiriyor. Perşembe ve hafta sonu kardeşleriniz ve yakın çevrenizle zaman geçireceksiniz. Cuma günü dilek dileyin!

Kovalar haftaya enerjileri ve duyguları yüksek başlıyor. Haftanın ilk üç gününde çok hareketli ve enerjik olacaklar. Bir sürü projeye başlayabilirler. Bir süredir miras, sigorta gibi konular gündemlerindeydi. Artık Cuma itibariyle daha seyahat ve eğitim gibi konular onları memnun edecek. Perşembe ve hafta sonu hayatınızda parasal olarak daha verimli ve üretken olma ihtiyacı hissedeceksiniz. Dolunayla beraber gelirlerinizde bir değişim olabilir. Bereket size geliyor olacak. Ayaklarınız yere daha sağlam basacak, özellikle arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Cuma günü tutkulu bir gün olacak.

Balıklar haftaya biraz içine kapanık ve yalnız başlıyor. Haftanın ilk üç gününde kendi kendinize kalacaksınız. Bu ruhsal olarak aslında çok büyüyeceğiniz bir kaç gün, en iyi dostunuz yine kendiniz olacaksınız. Bir süredir ilişkilerinizde çok hareket vardı; gerek olumlu gerek olumsuz. Ama olsun, ne de olsa hareket kesinlikle berekettir! Cuma itibariyle artık bu başlayan ilişkiler daha derin bir bağa dönüşecektir. Perşembe ve haftasonu burcunuzda olacak Dolunay ile çok duygusal olacaksınız. Ruh haliniz sık sık değişebilir. Ama bu özellikle ilişkilerinizle ilgili doğru kararlar almanızı sağlayacak. Cuma günü aşk itirafı duyacaksınız, hatta evlenme teklifi bile olabilir!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s